Filmy i rozrywka

Halloween kończy się online cz dubbing lub napisy

Halloween ends online cz to amerykański film slasherowy z 2022 roku w reżyserii Davida Gordona Greena. Scenariusz napisali Green, Danny McBride, Paul Brad Logan i Chris Bernier. Jest to sequel filmu z 2021 roku „Halloween Kills”. Trzynasta odsłona franczyzy Halloween i ostatni film trylogii „H40”, która rozpoczęła się od filmu z 2018 roku i kontynuuje fabułę filmu z 1978 roku.

 

Halloween kończy się online cz

 

Halloween kończy się online cz

 

W filmie występują Jamie Lee Curtis, James Jude Courtney, Andi Matichak, Will Patton i Kyle Richards. Którzy powtarzali swoje zadania z poprzednich części. Halloween kończy się online cz. Dla Curtis i Nicka Castle’a będą to ostatnie występy w roli odpowiednio Laurie Strode i Michaela Myersa. w epizodycznej roli.

 

Przed premierą Halloween w 2018 roku, McBride potwierdził, że on i Green zamierzali nakręcić dwa filmy, które byłyby kręcone równolegle, ale postanowili z tego zrezygnować i poczekać na reakcje na pierwszy film. Po sukcesie pierwszego filmu, tytuł został ogłoszony w lipcu 2019 roku wraz z Halloween Kills.

 

Horror 2022

 

Horror 2022

 

Film Halloween Ends miał premierę na Beyond Fest w Los Angeles 11 listopada. października 2022 roku i ma trafić do kin w Stanach Zjednoczonych 14 października 2022 roku. Październik przez Universal Pictures. Jednocześnie będzie 60 dni streamingu na płatnych poziomach Peacock.

 

Cztery lata po wydarzeniach z zeszłorocznego Halloween Kills, Laurie żyje z wnuczką Allyson i kończy pisać swój pamiętnik. Nikt nie widział Michaela Myersa od czasu jego ostatniego brutalnego szału. Po dekadach pozwalania widmu Michaela na definiowanie i kontrolowanie jej rzeczywistości, Laurie postanowiła uwolnić się od strachu i gniewu i objąć życie. Kiedy jednak młody mężczyzna, Corey Cunningham, zostaje oskarżony o zabicie chłopca, którym się opiekował, rozpętuje się kaskada przemocy i terroru, która zmusza Laurie do ostatecznej konfrontacji, raz na zawsze, ze złem, nad którym nie może zapanować.

 

Najlepszy horror

 

Najlepszy horror

 

W czerwcu 2018 roku Danny McBride potwierdził, że wraz z Davidem Gordonem Greenem pierwotnie zamierzali nakręcić dwa filmy, które miały być kręcone back-to-back, ale potem postanowili z tego zrezygnować i poczekać na reakcje na pierwszy film:
„Chcieliśmy zrobić dwa filmy z rzędu. Wtedy powiedzieliśmy: 'Cóż, nie wyprzedzajmy się. Mogłoby to wyjść na jaw i wszyscy by nas znienawidzili, a my nigdy więcej byśmy nie pracowali. Nie musimy więc siedzieć przez rok, czekając aż wyjdzie kolejny film, który wiemy, że ludziom się nie spodoba. Powiedzieliśmy więc: „Wyciągnijmy z tego wnioski i zobaczmy, co działa, a co nie. Ale na pewno mamy pomysł, gdzie chcielibyśmy pójść z tą gałęzią historii i mam nadzieję, że dostaniemy szansę, by to zrobić.

 

Halloween kończy się online cz

 

Halloween kończy się online cz

 

We wrześniu 2018 roku producent Jason Blum powiedział, że „jeśli film okaże się sukcesem, zrobimy sequel.” W październiku 2018 roku, po weekendzie otwarcia filmu, McBride potwierdził, że rozpoczął się wczesny rozwój nad sequelem. W lipcu 2019 roku Bloody Disgusting poinformował, że trzeci film jest w pracach, wraz z ówczesnym tytułem Halloween Kills, z Greenem powracającym jako reżyser. Serwis twierdził również, że studio rozważa wypuszczenie obu filmów w październiku 2020 roku. Green, McBride i Jeff Fradley początkowo planowali dwuczęściową fabułę, ale ostatecznie zdecydowali się na trylogię, gdy zdali sobie sprawę, że mają więcej materiału niż pierwotnie zakładali. Jak nauczyć dziecko chodzić – najlepsze sposoby

 

 

Halloween Ends Aktorzy

 

Halloween Ends Aktorzy

 

Jeszcze w tym samym miesiącu Universal Pictures ujawniło tytuły i daty premiery dwóch sequeli. Halloween Kills, które powinno być pokazane 16 października 2020 r. Halloween Ends, który ma się ukazać 15. 1 października 2021 roku Green został oficjalnie ogłoszony jako reżyser obu filmów oraz, wraz z McBride’em, jako scenarzysta. Natomiast Jamie Lee Curtis powtórzyłaby swoją rolę w obu filmach. Scott Teems został potwierdzony jako współtwórca Halloween Kills. A  natomiast Paul Brad Logan i Chris Bernier zostali ogłoszeni jako współscenarzyści zakończenia Halloween. W tym samym miesiącu potwierdzono, że Judy Greer i Andi Matichak ponownie wcielą się w role Karen i Allyson. Blum, Malek Akkad i Bill Block mieli zająć się produkcją filmu. John Carpenter, Curtis, Green i McBride ponownie dołączyli jako producenci wykonawczy. Universal Pictures przesunęło Halloween Kills na 2021 rok, a Halloween Ends na październik 2022. Opony zimowe – rady ponad złoto przy zakupie

 

W październiku 2021 roku Green ujawnił, że Halloween Ends będzie miało miejsce cztery lata po wydarzeniach z Halloween Kills i włączy do opowieści elementy pandemonium. Halloween kończy się online cz. W wywiadzie w tym samym miesiącu, Curtis powiedział, że film będzie „szokujący” i „sprawi, że ludzie będą bardzo źli”. Akkad powiedział, że film będzie „bardziej zawarty” niż poprzedni film, podczas gdy Green nazwał go historią coming-of-age i obiecał bardziej intymny film w zgodzie z Christine Carpentera. Green podpowiedział również, że McBride poprosił o cameo w filmie, potencjalnie jako postać, która walczy z Myersem.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button