Filmy i rozrywka

Rekiny filmy 25 najlepszych filmów o rekinach

Filmy o rekinach 25 najlepszych filmów o rekinach. Wybraliśmy 25 najlepszych w temacie najlepszych filmów o rekinach, które zdecydowanie powinieneś zobaczyć. Przekonaj się sam. Proszę bardzo.

 

Filmy o rekinach

 

Filmy o rekinach

 

Sporo filmów o rekinach to głównie horrory lub thrillery, ale możemy też znaleźć komedie przygodowe lub bajki.

 

25. imperium rekinów

 

 Imperium Rekinów

 

Świat, jaki znamy dzisiaj, już nie istnieje. Wokół jest słona woda. Woda pitna jest rzadkością. Ian Fien to samozwańczy władca oceanu. Wszystkie kolonie składają mu dziesięcinę z podwodnego wydobycia, a on w zamian daje im słodką wodę. Aby utrzymać ludzi w strachu, jego prawa ręka Mason Scrim bierze zakładników jako ubezpieczenie. Najlepsze horrory 50 najlepszych horrorów jakie znam.

Pracują dla niego, a gdy nie mają już władzy, stają się pokarmem dla rekinów, które kontroluje za pomocą czipów. Timor postanawia uratować dziewczynę Willow, ale musi zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem. Ale nawet Wierzba nie jest całkowicie bezbronna. Jako dziecko otrzymała od swojego ojca cenny amulet – Kamień Słońca. Dzięki niemu potrafi odmierzać czas, a ona nie ma pojęcia, co jeszcze potrafi ten amulet. Przerywa połączenie między Scrim a rekinami. To uratowało jej życie. Jak na razie…

 

24. Rafa śmierci  Rekiny filmy cz dubbing

 

Rafa śmierci  Rekiny movies pl dubbing

 

Luke zabiera w rejs na piękną wyspę starych przyjaciół: Matta, jego dziewczynę Suzie i siostrę Matta – Kate, byłą dziewczynę Luke’a. Rekiny filmy cz dubbing. Ostatnim członkiem załogi jest Warren. Jest absolutnie idylliczny. Relacja między Lukiem i Kate zostaje odnowiona. Prosi ją o potrzymanie przez chwilę steru i schodzi pod pokład. Jednak wtedy dochodzi do ogromnej katastrofy, która wywraca statek do góry nogami.

Po przedłużającej się panice wszyscy wyłaniają się i wchodzą na kadłub. Zastanawiają się, co mają zrobić. Łukasz proponuje, by popłynęli na oddaloną o kilka mil wyspę. Zakładają mokre kombinezony, ale Warren jako jedyny decyduje się zostać. Boją się pływać tak daleko, zwłaszcza w tych wodach, gdzie jest dużo rekinów. Kate ostatecznie postanawia również zostać. Łukasz jest rozczarowany, ale szanuje jej życzenia. Jednak gdy Kate widzi, że Luke, Matt i Suzie oddalają się, postanawia pójść za nimi i płynie za nimi. Suzie jest bardzo przestraszona, ale Matt uspokaja ją, że sobie poradzą. Tymczasem samotny Warern zauważa rekina…

 

23. Rekiny w śmiertelnym przypływie Filmy

 

Deadly Tide Sharks Movies

 

Surferka Nancy nie mogła wybrać lepszego dnia na uderzenie w fale. Odosobniona plaża przypomina raj na ziemi, ale niewinny surfing wkrótce zamienia się w piekło.

Z morza wyłania się zagrożenie – wielki biały rekin, który rani Nancy, ale udaje jej się dopłynąć do pobliskiej boi. Rekin nie rezygnuje jednak tak łatwo ze swojej zdobyczy i cierpliwie krąży wokół boi. Linia brzegowa jest oddalona zaledwie o 200 metrów, ale wraz z rosnącym przypływem rekin z minuty na minutę zbliża się do swojej ofiary… Nancy musi więc zebrać całą swoją odwagę, by bezpiecznie dotrzeć do brzegu.

 

22. MEG: Menace from the Deep

 

MEG Zagrożenie z głębin

 

Głębinowa łódź podwodna będąca częścią międzynarodowego programu badań podmorskich – zaatakowana przez gigantyczne stworzenie, o którym sądzono, że już nie istnieje – teraz znajduje się uszkodzona na dnie rowu na Pacyfiku…. z załogą uwięzioną w środku. Z kończącym się czasem, chiński oceanograf zaciąga pomoc doświadczonego ratownika Jonasa Taylora (Jason Statham), aby uratować załogę – i ocean – przed tym niepowstrzymanym zagrożeniem: prehistorycznym prawie 30-stopowym rekinem znanym jako Megalodon.

To, czego nikt nie przewidział, to fakt, że Taylor zetknęła się z tym strasznym stworzeniem kilka lat temu. Teraz, wraz z Suyin, musi stawić czoła strachowi o własne życie, aby uratować wszystkich uwięzionych… co sprowadza go po raz kolejny twarzą w twarz z najpotężniejszym i największym drapieżnikiem wszech czasów. Horrory z rekinami. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

21. Open Sea Nowe filmy o rekinach

 

 47 Metrów Rekiny Filmy

 

Daniel Kintner i jego dziewczyna Susan Watkins w końcu znaleźli kilka dni wolnego na wakacje. Szczególnie Susan jest ostatnio bardzo zajęta, a tuż przed wyjazdem zajmuje się jeszcze ekipą filmową… Kiedy Susan i Daniel docierają na egzotyczną wyspę, zaczynają cieszyć się wolnym czasem. Przechadzają się po rynku i z niecierpliwością oczekują na zanurzenie się w nim następnego dnia. Rano jest piękna pogoda, a instruktor Davis udziela ostatnich instrukcji uczestnikom kursu nurkowania rekreacyjnego.

Daniel i Susan poświęcają się wtedy w pełni obserwacji podwodnego świata. Kiedy w końcu wyłaniają się o wyznaczonej godzinie, stwierdzają, że ich statku nie ma już w pobliżu. Na horyzoncie widzą dwa statki, ale żaden z nich nie reaguje na ich fale i nawoływania, a Daniel radzi im, by nie próbowali płynąć do nich, bo stracą zbyt wiele sił. Sprzęt, a zwłaszcza wypełnione tlenem butle, utrzymuje ich na powierzchni i dwoje młodych ludzi zaczyna przeżywać przerażające godziny na środku wody, całkowicie bezradni i zdani na siebie. Susan ma problemy z żołądkiem, więc Daniel mówi jej, żeby wyciągnęła się na chwilę na wodzie i zdrzemnęła. Kiedy dziewczyna się obudzi.

Daniela nigdzie nie widać. Prawie wpadają w panikę, ale w końcu spotykają się ponownie: zasnąwszy, zostają rozdzieleni przez prądy wodne, które w tych stronach są najwyraźniej bardzo silne. Po chwili obie połykają meduzę, a Zuzana zostaje ugryziona przez rybę w łydkę. Co gorsza, wokół zawsze pływają rekiny. Jak na razie nie zachowują się agresywnie, ale ich obecność jest więcej niż groźna. Godziny powoli mijają i zapada noc… Nowe filmy o rekinach.

 

20. 47 Metrów Rekiny Filmy

 

 

Mówi się, że wakacje to doskonała okazja do spróbowania nowych rzeczy, przeżycia czegoś zupełnie innego niż monotonia codzienności. Filmy o świętych, które powinieneś zobaczyć

W ten sposób Kate (Claire Holt) przekonuje swoją siostrę Lisę (Mandy Moore), aby pozwoliła im zanurkować kilka stóp pod powierzchnię oceanu w metalowej klatce i stanąć twarzą w twarz z żarłaczem białym. Siostrzany duet przebywa na wakacjach w Meksyku po tym, jak Lisa zostaje porzucona przez wieloletniego chłopaka. Ponieważ po zerwaniu została oznaczona jako „nudna”, chce doświadczyć więcej emocji. Kiedy więc siostry poznają w barze Benjamina (Santiago Segura) i Louisa (Yani Gellman), dają się namówić, by następnego dnia przyłączyć się do nich na jednorazową przygodę. Ale kiedy ich klatka do nurkowania zostaje oderwana od łodzi, toną na dnie morza, uwięzieni, otoczeni przez krwiożercze rekiny z gwałtownie malejącym zapasem tlenu.

 

19. Zdradliwe rekiny głębinowe Filmy

 

Filmy

 

Dr Susan McCallister (Saffron Burrows) jest najlepszym lekarzem naukowym, któremu udało się odkryć cudowny lek na chorobę Alzheimera. Susan kieruje grupą naukowców w laboratorium na środku oceanu, eksperymentujących z płynem mózgowo-rdzeniowym specjalnie hodowanych rekinów. Aby uzyskać wystarczającą ilość białka z mózgów rekinów, musiała wyhodować trzy rekiny olbrzymie, które zmanipulowała genetycznie, aby zwiększyć ich masę mózgu nawet pięciokrotnie.

On i jego kolega Jim Whitlock (Stellan Skarsgård) świętują sukces swojego projektu, gdy podczas silnej burzy tropikalnej rekinowi nagle udaje się uciec. Nie jest to jednak zwykły rekin, lecz genetycznie zmodyfikowany potwór, którym steruje tylko jedna myśl: uwolnić się i dokonać zemsty… Mogą atakować w sposób skoordynowany, mogą pływać do tyłu, mogą nawet wyłączyć system kamer, który je śledzi! Dla wszystkich członków zespołu badawczego rozpoczyna się krwawa walka o przetrwanie – rekiny są bowiem równie inteligentne jak ludzie próbujący przed nimi uciec…

 

18. Szczęki Rekiny filmy

 

Szczęki Rekiny filmy

 

Piaszczyste plaże, błękitne morze i jasne niebo witają gości w wakacyjnej miejscowości Amity. Nikt nie wie, że pod powierzchnią czeka niezwykle agresywny siedmiometrowy żarłacz biały. Horror z rekinami. Wkrótce znajduje swoją pierwszą ofiarę, potem kolejną i kolejną.

Burmistrz Vaughn (Murray Hamilton) nie chce stracić tłustych dochodów z sezonu letniego, więc stara się utrzymać wszystko w tajemnicy i zdecydowanie nie chce zamykać plaży. W mieście wybucha panika. Nieodpowiedzialne zachowanie kosztuje życie innych ludzi. Wszyscy z niepokojem czekają, aż ktoś się pojawi i zabije gigantycznego rekina. Trzech mężczyzn, ichtiolog Hooper (Richard Dreyfuss), łowca rekinów Quint (Robert Shaw) i szef lokalnej policji Brody (Roy Scheider), wyruszają w morze, by spróbować szczęścia…

 

17. Szczęki 3D

 

Szczęki 3D

 

Gorący flirt i bezgraniczna, niekończąca się zabawa – tak Sara (Sara Paxton) i jej koleżanki z klasy wyobrażają sobie idealny weekend letniej imprezy w domu wakacyjnym jej rodziców na maleńkiej wyspie na słonym jeziorze Morris w Luizjanie. Nastrój jest świetny, woda zaprasza, więc chyba nie dziwi fakt, że znajomi rzucają się w fale z wakeboardami niedługo po przyjeździe.

Jednak entuzjazm wszystkich zostaje nagle porzucony, gdy gwiazda futbolu Malik (Sinqua Walls) przesadza, doznaje kontuzji, a wkrótce potem dosłownie zmywa się na suchym lądzie – bez ręki! Jego wyraźnie wstrząśnięci i odpowiednio przerażeni przyjaciele nie mają wyboru, jak tylko załadować go do małej motorówki i popędzić do szpitala na stałym lądzie. Niestety dopiero na wodzie zdają sobie sprawę, że to nie był przypadek i że gdzieś w ciemnościach, daleko pod powierzchnią, na swoją okazję czekają bezwzględne, krwiożercze drapieżniki! A dokładniej gigantyczne rekiny zabójcy, które w kilka sekund potrafią rozerwać ich na marne kawałki. Rozpoczyna się desperacka walka o gołe życie… Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

16. Sharkconado 

 

Sharkconado .

 

Dziwne tornado uderzyło w Los Angeles. Z pobliskiego oceanu wyłowił rekiny, które teraz bombardują ulice miasta niczym żywe, krwiożercze i pazerne bomby, ciesząc się niezwykłą delikatnością przerażonych na śmierć ludzi. Surfer i właściciel baru Fin (Ian Ziering) musi w tym armagedonie odnaleźć i uratować swoją żonę April (Tara Reid), z którą od jakiegoś czasu się nie dogaduje, ale którą nadal kocha, oraz córkę Claudię, z pomocą przyjaciół Baz (Jaason Simmons) i Nova (Cassie Scerbo). Horror z rekinami.

 

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button