Filmy i rozrywka

Dragon Ball Super Super Hero online

Dragon Ball Super Hero online cz dubbing to japoński komputerowo animowany film fantasy/przygodowy o sztukach walki z 2022 roku w reżyserii Tetsuro Kodamy. Wyprodukowany przez Toei Animation i napisany przez twórcę serii Dragon Ball, Akirę Toriyamę. Jest to dwudziesty pierwszy pełnometrażowy film Dragon Ball ogółem, czwarty, który powstał przy bezpośrednim udziale Toriyamy. Drugi, noszący markę Dragon Ball Super, oraz pierwszy, który powstał w dużej mierze przy użyciu animacji 3D. Film podąża Piccolo i jego były student Gohan, jak wyruszyć na misję, aby zapisać świat z nowo zreformowanej Armii Czerwonej Wstążki.

 

Dragon Ball Super Super Hero online

 

Dragon Ball Super Super Hero online

 

Pierwotnie miała się ona ukazać w Japonii 22. 11 kwietnia 2022 roku, ale zamiast tego został wydany 11 kwietnia z powodu cyberataku na Toei Animation. Czerwiec. Dragon Ball Super: Super Hero zdobył pozytywne recenzje krytyków, chwalących nostalgię, fanservice, historię i chemię między Gohanem i Piccolo. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja

 

Magenta, dyrektor generalny Red Pharmaceuticals, próbuje ożywić Armię Czerwonej Wstążki, prowadzoną przez jego ojca Commander Red i ostatecznie zniszczoną przez Goku. Magenta i jego asystentka Carmine próbują zwerbować ocalałego wnuka dr Gere’a, dr Hedo, szalonego naukowca z obsesją na punkcie superbohaterów, który został zwolniony z więzienia po odsiedzeniu wyroku za okradanie grobów. Dragon Ball Super Hero online. Hedo przyjmuje ofertę, mimo początkowych zastrzeżeń, po Magenta przekonuje go, że Capsule Corp i Z-Fighters są złe organizacje. Podczas gdy Goku i Vegeta trenują pod okiem Whisa na planecie Beerusa, wraz z Broly’m, którego uczą kontrolować swoją moc. Piccolo jest zły na to, że Gohan marnuje swój potencjał trenując jego córkę Pan. Piccolo zostaje wtedy zaatakowany przez androida Red Ribbon o imieniu Gamma 2. Udaje mu się jednak uciec androidowi i tropi go do bazy Armii Czerwonej Wstążki.

 

Anime online cz dubbing

 

 

Anime online cz dubbing

Piccolo przebiera się za żołnierza Red Ribbon, aby przeniknąć na spotkanie Red Ribbon. Gdzie dowiaduje się, że Gamma 2 stworzyła Hedo wraz z Gamma 1 jako superbohaterów. Aby poradzić sobie z Z-Fighterami, i że Hedo niechętnie wykorzystał schematy swojego dziadka na Cellu. Aby stworzyć jego ulepszoną wersję, znaną jako Cell Max. Piccolo informuje Bulmę o sytuacji i pyta ją. Kontaktuje się z Goku i Vegetą, przekonując Dende do ulepszenia Smoczych Kul. Mógł skorzystać z życzenia od Shenrona i odblokować swój pełny potencjał.

 

Obejrzyj film animowany

 

Obejrzyj film animowany

 

Po przyznaniu życzenia, a także uczenie się, że Bulma nie był w stanie skontaktować się z Whis, Piccolo dowiaduje się o planie Magenta porwać Pan w celu zmuszenia Gohan do konfrontacji z nimi. Piccolo wolontariuszy do porwania i rozmowy Pan do przyłączenia się. Kiedy dowiaduje się o „porwaniu” córki, Gohan rozpoczyna atak na bazę Czerwonej Wstęgi i walczy z Gammą 1. Gohan wzmacnia się do jego „ostatecznej” formy podczas walki z Gamma 1, podczas gdy Piccolo zrzuca jego przebranie, aby zmierzyć się z Gamma 2. Dragon Ball Super Hero online. Jego pełny potencjał objawi się w nowej formie o nazwie „orange Piccolo”. Piccolo udaje się przekonać Gamma 2, że Magenta kłamał o Z Warriors, a Gamma zmienia zdanie. Carmine zostaje znokautowany przez Pan po próbie zabicia jej, podczas gdy Magenta ucieka przedwcześnie, by aktywować Cell Max.

Dragon Ball Super Hero online 2022

 

Dragon Ball Super Hero online 2022
Dragon Ball Super Hero online 2022

 

Hedo zabija Magentę, ale nie może powstrzymać aktywacji Cell Max. Cell Max pojawia się jako gigantyczny szalejący potwór, podczas gdy Bulma z Gotenem, Trunks, Android 18 i Krillin przybywają jako posiłki. Gohan, Piccolo, Gammy i inni wojownicy walczą z Cell Maxem. Goten i Trunks próbują połączyć się z Gotenks, ale ich technika łączenia jest niedoskonała, jednak Gotenks udaje się strzaskać czaszkę Cell Max, ujawniając, że nie ma zdolności regeneracji oryginalnej komórki.

 

Gamma 2 poświęca się w próbie zabicia Cell Max, ale udaje się tylko zniszczyć lewe ramię Cell Max. Piccolo walczy z Cell Max z kombinacji jego „Orange Piccolo” i „Great Namekian” form, ale jest przytłoczony i brutalnie pokonany. To powoduje, że wewnętrzna wściekłość Gohana wybucha, a on sam przekształca się w nową formę „Beast”. Piccolo obezwładnia Cell Max, podczas gdy Gohan ładuje specjalne działo wiązki, które przebija się przez głowę Cell Max, zabijając go. Po bitwie skruszeni Hedo i Gamma 1 otrzymają stanowiska w Capsule Corporation. Bananowa maska do włosów: uzyskaj błyszczące włosy

 

Film fabularny online cz

 

Film fabularny online cz

 

W scenie post-credits Vegeta i Goku dochodzą do końca długiej sesji sparingowej, w której obaj zużyli całą swoją energię i są całkowicie wyczerpani. Vegeta ląduje ostatni cios meczu i Goku upada pierwszy, powodując zachwyconego Vegetę do świętowania zwycięstwa. Dragon Ball Super Hero online. Whis wreszcie odkrywa Bulma poprzednią wiadomość, podczas gdy Broly i Lemo są pod wrażeniem meczu sparingowego, dużo do irytacji Cheelai.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button