Filmy i rozrywka

Ostatnia noc w Soho online pl dubbing lub napisy

Last Night in Soho online pl dubbing lub napisy to brytyjski horror psychologiczny z 2021 roku w reżyserii Edgara Wrighta. W filmie występują Thomasin McKenzie, Anya Taylor-Joy, Matt Smith, Michael Ajao, Diana Rigg i Terence Stamp. To ostatni filmowy występ Rigg i Margaret Nolan, która zmarła w 2020 roku. Film jest poświęcony pamięci Rigga.

 

Ostatnia noc w Soho online pl dubbing lub napisy

 

Ostatnia noc w Soho online pl dubbing lub napisy

Eloise „Ellie” Turner kocha muzykę i modę swingujących lat sześćdziesiątych i marzy o tym, by zostać projektantką mody. Last Night in Soho online pl dubbing lub napisy. Jej matka, również projektantka, popełniła samobójstwo w dzieciństwie Ellie. Ellie od czasu do czasu widzi w lustrach ducha swojej matki.

 

Last Night in Soho 2021 

 

Ostatnia noc w Soho 2021 .

 

Ellie przenosi się z wiejskiego domu w pobliżu Redruth w Kornwalii do Londynu, aby studiować w London College of Fashion, gdzie z trudem dopasowuje się do rówieśników, a zwłaszcza do snobistycznej współlokatorki Jocasty. Tylko John, inny student, ma dla niej współczucie. Ellie jest nieszczęśliwa w szkole z internatem, więc wprowadza się do łóżka w Goodge Place, którego właścicielką jest starsza Alexandra Collins.

 

Ostatnia noc w Soho online pl dubbing za darmo

 

Ostatnia noc w Soho online cz dubbing za darmo

 

Tej nocy Ellie ma żywy sen, w którym zostaje przeniesiona w czasie do lat 60. lat ubiegłego wieku. W Café de Paris obserwuje pewną siebie młodą blondynkę, Sandie, która pyta, czy chce zostać piosenkarką w klubie. Sandie rozpoczyna związek z uroczą kierowniczką, przytulanką Jack. Następnego ranka Ellie projektuje sukienkę inspirowaną Sandie i odkrywa na swojej szyi miłosne uszczypnięcie.

 

Last Night in Soho aktorzy

 

Ellie ma kolejny sen, w którym Sandie z powodzeniem przesłuchuje w nocnym klubie w Soho, że Jack zorganizował dla niej, a następnie wraca do tego samego mieszkania, które Ellie wynajęła. Zainspirowana tymi wizjami Ellie farbuje włosy na blond, zmienia styl ubierania, by dopasować się do Sandi, inspiruje się projektami sukienek Sandi i podejmuje pracę w pubie. Obserwuje ją srebrnowłosy mężczyzna, który uświadamia sobie jej podobieństwo do Sandie. W dalszych snach Ellie odkrywa, że Sandie nie prowadzi życia, na jakie liczyła, a Jack zaczyna wystawiać Sandie do swoich męskich partnerów biznesowych.

 

O filmie

 

O filmie

 

W życiu na jawie Ellie jest niepokojona przez potworne zjawy, które przypominają Jacka i mężczyzn, którzy znęcali się nad Sandie, a po tym, jak są tam nękane przez duchy, ucieka z imprezy z okazji Halloween, na której jest z Johnem. John wraca z nią do jej łóżka, gdzie ma wizję Jacka mordującego Sandie. Ellie postanawia wytropić srebrnego mężczyznę, którego uważa za Jacka. Kontaktuje się z policją, ale ci nie traktują jej poważnie.

 

News 2021

 

Ellie próbuje znaleźć w bibliotece uniwersyteckiej relacje z gazet o morderstwie Sandi, ale nie udaje się, zamiast tego znajduje historie lokalnych mężczyzn, którzy zniknęli bez śladu. Otaczają ją potworne upiory i w panice prawie dźga Jokastę. Przekonana, że musi pomścić Sandie, Ellie konfrontuje się z mężczyzną o srebrnych włosach. Zaprzecza, że zabił Sandie, a następnie zostaje potrącony przez taksówkę. Gospodyni mówi Ellie, że mężczyzna to nie Jack, ale emerytowany policjant Lindsay. Ellie pamięta go ze swoich snów; jako tajny policjant z wydziału obyczajowego próbował pomóc Sandie w ucieczce od życia jako prostytutka.

 

Film dramat, horror, thriller

 

Film dramat, horror, thriller

 

Zdruzgotana Ellie postanawia opuścić Londyn, a John zabiera ją do domu pani Collins. Ogłasza pani Collins, że odchodzi. Pani Collins robi jej filiżankę herbaty i mówi jej, że detektyw przyszedł zapytać o morderstwo Sandie, a następnie ujawnia, że jest w rzeczywistości Sandie i że zabiła Jacka w obronie własnej, kiedy groził jej nożem. Następnie zwabiła mężczyzn, których alfonsowała do swojego pokoju, zabiła ich, a ich ciała ukryła pod podłogą domu. Pani Collins ujawnia też, że odurzyła Ellie herbatą i chce ją zabić, żeby nikomu nie powiedziała. Porady dotyczące pielęgnacji włosów: 6 sposobów na zapobieganie suchym, łamliwym i nie dającym się opanować włosom zimą.

 

Ostatnia noc w Soho online pl dubbing tylko u nas 
 

 

W trakcie kłótni papieros z popielniczki pani Collins zapala pudełko z płytami. John przychodzi na ratunek Ellie, ale pani Collins dźga go nożem. Ellie ucieka do swojego pokoju, gdzie duchy ofiar Sandy’ego błagają Ellie o zabicie pani Collins, ale ona odmawia. Pani Collins wchodzi do pokoju Ellie, gdzie ta widzi duchy i zostaje spoliczkowana przez ducha Jacka. Gdy policja jest na zewnątrz, próbuje poderżnąć sobie gardło, ale Ellie powstrzymuje ją i mówi, że rozumie, dlaczego zabiła tych mężczyzn. Pani Collins, jako Sandie, każe Ellie ratować siebie i Johna z rosnącego pożaru. Sandie zostaje w płonącym budynku. Najpiękniejsze zwierzę na świecie : 10 najpiękniejszych zwierząt na świecie.

Jakiś czas później Ellie cieszy się sukcesem, gdy jej sukienka zostaje pokazana na pokazie mody. Za kulisami gratulacje składa jej babcia i John, który jest teraz jej chłopakiem. Ellie widzi w lustrze ducha swojej matki, a następnie dostrzega Sandie, która macha i daje jej buziaka.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button