Filmy i rozrywka

100% Wilk online cz dubbing lub napisy

100% Wolf online cz dub lub napisy to australijski komputerowo animowany komediowy film przygodowy fantasy w reżyserii Alexs Stadermann i wyprodukowany przez Alexia Gates-Foale i Barbarę Stephen. Została ona zaczerpnięta z powieści Jayne Lyons z 2009 roku o tym samym tytule.

 

100% Wilk online cz dubbing lub napisy

 

100% Wilk online cz dubbing lub napisy

Freddy Lupin jest młodym dziedzicem watahy wilkołaków, która od lat chroni ich lokalne miasteczko. Gdy podczas nocnego patrolu próbuje wytropić swoją rodzinę za pomocą magicznego kamienia księżycowego. 100% Wilk online cz dubbing lub napisy. On niechcący ujawnia istnienie wilkołaków do Foxwell Cripps, właściciel ciężarówki z lodami, a kiedy Freddy ojciec Flashheart próbuje uspokoić Foxwell, że nie będzie go skrzywdzić. W końcu straszy go z klifu. Następnie wskakuje, aby uratować Foxwella i przypadkowo wpada na Freddy’ego. Freddy ostatecznie traci Moonstone do Crippa, a Flashheart jest najwyraźniej zabity, gdy spada z klifu. Po Sekrety online cz dubbing lub napisy.

 

Z Flasheart martwy, Freddy wujek Hotspur staje się nową głową klanu wilkołaków i rozpoczyna wszystkie rodzaje nowej polityki. To między innymi zwiększona obecność psów w mieście. Bo wilkołaki od dawna gardziły psami. Sześć lat później, nadchodzi czas, aby Freddy doświadczyć swojej pierwszej transformacji wilka, ale pomimo zachęty długoletniej gospodyni pani Mutton, jest upokorzony, gdy zamienia się w pudla zamiast. W obliczu pogardy dla swojego stada, Freddy zostaje wyzwany do udowodnienia swojego statusu wilka do wschodu księżyca następnego dnia lub ryzykować wygnanie. Jednak jego wysiłki są utrudnione od początku, gdy dzieci Hotspura umieścić srebrną obrożę na nim, że uniemożliwia mu powrót do ludzkiej postaci, choć udaje mu się uciec z rezydencji.

 

Film 100% Wilk online 

 

Film 100% Wilk online 

 

Freddy wjechał windą do miasta na przejeżdżającej ciężarówce i postanowił spróbować zdobyć Moonstone od Crippy. Żeby samemu wziąć w łapę. Film 100% Wilk online. Podczas przeszukiwania miasta Freddy zaprzyjaźnia się z Batty’m. Bezpański pies znany również jako „Houndini” ze względu na zdolność do konsekwentnego uciekania przed łowcami psów, oferując jej dostęp do zapasów mięsa w jego rezydencji. Jeśli pomoże mu zdobyć pierścień od Crippy. Po Batty daje mu kilka wskazówek, jak być bardziej psem. Zabiera go na wystawę Crippy. Freddy jest krótko złapany i badany przez Cripp, ale Batty jest w stanie pomóc mu uciec. Kiedy Freddy dowiaduje się o przeszłości Batty’ego. Kiedy została wyrzucona ze sklepu zoologicznego po tym, jak nikt jej nie kupił, planuje pomóc. Ale zostaną złapani przez łapaczy psów i wysłani, by zlali psa Coldfaxa, zanim ten zdąży cokolwiek zrobić.

 

Film animowany 100% Wolf cz.

 

Film animowany 100% Wolf cz.

Tymczasem Cripp rozpoznaje grzebień rodziny Lupinów ze srebrnej obroży Freddy’ego i jest w stanie zdobyć próbkę włosów od Hotspura. Aby potwierdzić jego podejrzenia. Film animowany 100% Wolf cz. Hotspur odwiedza psa i odciąga Moonstone, ale postanawia zostawić Freddy’ego. Stał się oficjalnym przywódcą stada. W celi z wyzywającym Twitchy’m, przypominającym Zen Hamishem i Bruno. Kto może powiedzieć tylko „jaja”, Freddy błędnie przyznaje się do swojego dziedzictwa w wilkołaku. On zakłóca jego towarzystwo z Batty, ale po próbie ucieczki idzie źle, bierze winę za ratowanie psów i jest wysyłany do dołu z „bestią”, nieznanym potworem, który rzekomo zjada psy.

 

Kiedy Hotspur ma wprowadzić w życie swój plan, wraz z poundmasterem, aby zrobić peruki ze wszystkich złapanych bezpańskich psów. Freddy odkrywa, że „bestia” to tak naprawdę jego ojciec; Flasheart został potem złapany przez łapaczy psów. Zranił się przy upadku, zostawiając Hotspur w Coldfaxie ze srebrną bransoletą, tylko po to, by zostać uwięzionym w stanie wilczym. Batty, który jest teraz pobłażliwy po poświęceniu Freddy’ego i przekonany, że go uratuje, i inne psy udaje się uciec do otworów wentylacyjnych i pomóc Freddy’emu uwolnić ojca. Pani Mutton udaje się wytropić Freddy’ego za funta, ona i Twitchy zostają w tyle, aby utrzymać Komandora zajętego i zniszczyć maszynę do robienia peruk. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów.

 

100% Wilk 2021 r.

 

100% Wilk 2021 r.

 

Freddy prowadzi Flashearta i psy do domu, by skonfrontować się z Hotspurem. Pozwala również Freddy’emu powrócić do ludzkiej postaci po tym, jak są w stanie usunąć jego srebrną obrożę. 100% Wilk 2021. Ich próba konfrontacji z Hotspurem zostaje przechwycona przez Crippa. Który atakuje pozostałe wilki stosem srebrnego koncentratu, ale Freddy’emu udaje się powstrzymać atak Crippa. Kiedy odkrywa, że (wbrew oczekiwaniom Crippy) wilki nie zabiły go w dzieciństwie. . Hotspur unika początkowych uderzeń Crippo i szuka kontry. Podczas gdy Freddy zwabia swojego wuja na dach zamku. Freddy w świetle księżyca przekształca się z powrotem w pudla i przybiera jego postać. Wypuszcza głośny ryk, aby potwierdzić swój status wilka alfa. Czyniąc to, Hotspur został odesłany do rezydencji i potwierdził swoją porażkę jako przywódca.

 

Bajkowy Wilk cz dubbing

 

Bajka 100% wilk online cz dabing

 

Nieco później refleksje Freddy’ego ujawniają, że nie tylko wilkołaki i psy są lepiej dobrane. Bajka 100% wilka online cz dabing. Klamra otworzyła też rezydencję dla wszystkich psów, ograniczając Hotspura i jego dzieci do wyprowadzania psów i zbierania po kundlach. Podczas gdy Cripp jest uznaną częścią życia w rezydencji, a Batty jest szczególnym pupilem/przyjacielem Freddy’ego. Flasheart wrócił do swojej dawnej roli przywódcy stada. Zapewnia Freddy’ego, że jest z niego dumny i wierzy, że będzie dobrym przywódcą, gdy nadejdzie czas.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button