Filmy i rozrywka

Przekręt na wszystkie pieniądze online cz dubbing lub napisy

Scam for All the Money online cz dubbing lub napisy  to amerykański komediowy film kryminalny z 2020 roku w reżyserii George’a Gallo i napisany przez Gallo i Josha Posnera. Jest to remake filmu z 1982 roku o tym samym tytule autorstwa Harry’ego Hurwitza. W rolach głównych Robert De Niro, Tommy Lee Jones, Morgan Freeman, Zach Braff, Emile Hirsch, Eddie Griffin, Kate Katzman i Blerim Destani. Ma sześciu producentów i trzydziestu dwóch producentów wykonawczych.

 

Przekręt na wszystkie pieniądze online cz dubbing

 

Przekręt na wszystkie pieniądze online cz dubbing lub napisy

 

Film miał swoją premierę na Festiwalu Komedii w Monte Carlo w 2020 roku, a do kin ma trafić 23. Lipiec 2021 roku przez Cloudburst Entertainment. Scam na wszystkie pieniądze online cz dubbing. Dwaj producenci filmowi, którzy są winni mafii, wystawiają swoją starzejącą się gwiazdę filmową na oszustwo ubezpieczeniowe, aby spróbować się uratować. Ale na koniec dostaną więcej niż kiedykolwiek sobie wyobrażali. Rosyjskie filmy wojenne – 10 najlepszych rosyjskich filmów wojennych.

Zadłużony wobec mafii i potrzebujący nowego planu zarabiania pieniędzy, aby uratować swoją skórę, chciwy producent filmowy Max Barber (Robert Deniro) postanawia wyprodukować nowy, niebezpieczny film, z powodu morderstwa swojego lidera w kaskaderskim stylu, aby mógł zgarnąć pieniądze z ubezpieczenia. Ale kiedy Max obsadza w roli postarzałej, spłukanej gwiazdy filmowej Duke’a Montanę (Tommy Lee Jones).

 

Przekręt za wszystkie pieniądze

 

Max nigdy nie spodziewa się, że przygnębiony stary pijak zostanie ożywiony przez. Znów stanie przed kamerą. Nie mogąc zabić Duke’a podczas zwykłego wyczynu, Max podniósł stawkę, stawiając się w coraz bardziej niebezpiecznych sytuacjach. A gdy Duke przeżywa wyczyny, Max niechcący zaczyna kręcić najlepszy film w swojej karierze. Będąc skrzyżowaniem „Get Shorty” i „The Producers”, THE COMEBACK TRAIL to zabawna podróż przez podbrzusze Hollywood. Podrasowany obsadą pamiętnych i skandalicznych postaci, będziesz chichotać.

 

Film online

 

film online

 

Dla mnie ten film był przezabawny. Nie jest idealny, ale na pewno jestem w stanie się pośmiać. Każdy, kto neguje twórczość Tommy’ego Lee Jonesa. Morgan Freeman i Robert Niro potrafią zrobić dobrą komedię, on chyba nie ma dobrego poczucia humoru. Prezent dla taty : 22 porady dotyczące prezentów dla taty. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button