Filmy i rozrywka

Bodyguard zabójca 2 online

Killer’s Bodyguard 2 cz dubbed online to amerykański komediowy film akcji z 2021 roku w reżyserii Patricka Hughesa i napisany przez Toma O’Connora, Brandona i Phillipa Murphy’ego. Film jest kontynuacją „The Hitman’s Bodyguard” z 2017 roku i wystąpią w nim Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek i Richard E. Grant. Do składu dołączą Frank Grillo, Tom Hopper, Antonio Banderas i Morgan Freeman. . W filmie zawieszony ochroniarz Michael Bryce (Reynolds) musi po raz kolejny współpracować z płatnym zabójcą Dariusem Kincaidem (Jackson) i jego żoną (Hayek), aby uniemożliwić szaleńcowi (Banderas) przeprowadzenie ataku terrorystycznego na Europę.

 

Bodyguard zabójca 2 online

 

Bodyguard zabójcy 2 cz dubbing darmowy film online

 

Osoba ochroniarza żony Hitmana została zgłoszona w US 16. Czerwiec 2021 roku w kinach Lionsgate. Bodyguard zabójcy 2 cz dubbing online. Film otrzymał ogólnie negatywne recenzje od krytyków, którzy krytykowali jego czerstwy humor.

 

Trio wpadło w kolejne tarapaty, a Bryce zdjął z nich większość obciążenia fizycznego w meczach. Po uzyskaniu pomocy od ojczyma, opiekuna Bryce’a Seniora, trio zostaje schwytane przez popleczników Arystotelesa. Ma przeszłość z Sonią, bo Sonia go zdradzała, mimo że naprawdę się w niej zakochał. Po zwróceniu jej przeciwko Dariusowi Kincaidowi, on i Bryce są zmuszeni do ucieczki. Senior zostaje zdemaskowany za współpracę z Arystotelesem i zdradza Bryce’a. Komedie o trawce 10 komedii o paleniu trawki.

 

Bodyguard zabójca 2 film

 

Bodyguard zabójca 2 film

 

Bryce i Kincaid komponują się i współpracują, by uratować Sonyę i udaremnić Arystotelesa. Po zabiciu popleczników Arystotelesa, zakłócają jego plan użycia wiertarki elektrycznej do infiltracji europejskiej sieci energetycznej i walki z Arystotelesem i Seniorami Zabójczy Bodyguard 2 cz dubbing online , Bryce zabija Seniorów po opowiedzeniu Seniorom o swojej wiecznej lojalności i przyjaźni z Kincaidem, podczas gdy Kincaid i Sonia zabijają Arystotelesa. Bryce udaje się trafić w ręczne sterowanie, aby zniszczyć statek i zatrzymać wiertło, a całej trójce udaje się przeżyć wybuch. O’Neill mówi, że muszą pozostać na łodzi przez łącznie 48 godzin, dopóki nie zostaną oczyszczeni i wypuszczeni, a następnie przekazuje Bryce’owi do podpisu papiery, które, jak twierdzi, są jego licencją AAA. Bryce podpisuje je, tylko po to, aby dowiedzieć się, że są to papiery adopcyjne dla niego, aby był synem Sonii i Kincaida. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button