Filmy i rozrywka

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing lub napisy 2023

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing lub napisy 2023 to francuski familijny komediowy film przygodowy live-action w reżyserii Guillaume’a Caneta, który zagrał również główną rolę Asterixa. Jest to sequel filmu Asterix i Obelix: God Save Britain oraz piąta odsłona serii filmowej Asterix.

 

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing lub napisy 2023

 

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing lub napisy 2023

 

W filmie, w którym w roli Obelixa występuje Gilles Lellouche, tytułowi bohaterowie po raz pierwszy udają się do cesarskich Chin. Oryginalna historia powstała na podstawie scenariusza Philippe’a Mechelena i Juliena Hervé, przy którym współpracował również Canet. Jest to pierwszy film fabularny o Asteriksie, który nie jest oparty na żadnym z komiksów o Asteriksie, ani nie występuje w nim Gérard Depardieu jako Obeliks.

 

Komedia 2023

 

Komedia 2023

 

Filmowanie pierwotnie planowano na 2020 rok w Chinach, ale przesunięto je o rok i przeniesiono do Francji. Budżet filmu wynosi 72,4 mln dolarów, a jego koproducentami są Pathé, Les Enfants Terribles i paryska firma Tresor Films.

 

Walka z Rzymianami

 

Walka z Rzymianami

 

Asterix i Obelix to francuskie postacie komiksowe stworzone w 1959 roku. Autorami są René Goscinny i Albert Uderzo. Akcja opowiadań rozgrywa się w czasach Imperium Rzymskiego, a głównymi bohaterami są dwaj Galowie, Asterix i Obelix, którzy mieszkają w małej wiejskiej osadzie.

 

Aksterix i Obelix 2023

 

Aksterix i Obelix 2023

 

Asterix to mały, krzepki i inteligentny Gal, który wykorzystuje swój spryt i szybkość, by przechytrzyć Rzymian. Obelix to jego najlepszy przyjaciel i wojownik, który jest bardzo silny, ale trochę głupi. Obelix podkochuje się w galijskiej dziewczynie, Impedimencie, która jednak jest zakochana w Asteriksie. Jak wybrać odpowiednie mieszkanie ? Na co uważać

 

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing

 

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA online pl dubbing

 

Komiksowe opowieści są pełne humoru, przygód i napięcia. Rzymscy żołnierze próbują zniszczyć małą osadę, ale Asterix i Obelix zawsze skutecznie stawiają opór. Ich tajną bronią jest magiczny eliksir, który daje im nadludzką siłę i szybkość. Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn: główni winowajcy

 

ASTERIKS I OBELIKS IMPERIUM SMOKA 2023

 

Asterix a Obeilx ríša stredu 2023

 

Asterix i Obelix stali się bardzo popularnymi postaciami we Francji i Europie, wydano ponad 30 albumów.

Powstały również filmy, animacje, a nawet gry. Bohaterowie ci są uwielbiani za swój humor, przygody i opór wobec rzymskich rządów.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button