Filmy i rozrywka

The Angry Man online cz dubbing za darmo

Angry Man online cz dubbing to thriller akcji z 2021 roku. Który został wyreżyserowany przez Guya Ritchie. Scenariusz został napisany wspólnie przez Ivana Atkinsona i Marna Daviesa i jest luźno oparty na francuskim filmie „Cash Truck” Nicolasa Boukhriefa z 2004 roku. Jest to czwarta reżyserska współpraca Ritchiego z głównym Jasonem Stathamem i pierwsza w ogóle od czasu „Revolver” (2005). Statham gra rolę H, nowego kierowcy ciężarówki w Los Angeles, który udaremnia napad, tylko po to, by jego tajemnicza przeszłość stanęła pod znakiem zapytania. Występują w nim również Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Chris Reilly, Josh Hartnett, Laz Alonso, Raúl Castillo, DeObia Oparei, Eddie Marsan i Scott Eastwood.

 

The Angry Man online

 

The Angry Man film online cz dubbing został wydany w 22 krajach. kwietnia 2021 r. oraz w Stanach Zjednoczonych 7. Maj. Jego premiera w Wielkiej Brytanii zaplanowana jest na 23. Lipiec. Otrzymał mieszane recenzje od krytyków i zarobił 100 milionów dolarów na całym świecie.

 

The Angry Man online

 

W scenie ze średnim kredytem Bryce dejectedly wyskoczył z jachtu, który pilotował, podczas gdy Sonia i Darius uprawiali seks w środku. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja.

W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie spodziewano się, że podczas pięciodniowego weekendu otwarcia wyświetli około 15 milionów dolarów z 3 331 kin. Film w pierwszym dniu premiery zarobił 3,9 mln dolarów. Z tego 1,8 mln dolarów za zaawansowane seanse w poprzedni weekend i 815 tys. dolarów za przedpremierowe pokazy z wtorku wieczorem. The Angry Man online cz dubbing. W weekend otwarcia film zarobił 11,4 mln dolarów, a w ciągu pięciu dni 16,7 mln dolarów, zdobywając szczyt box office. W drugi weekend spadł o 57% do 4,9 mln dolarów. Finiszował na trzecim miejscu, a następnie na trzecim miejscu z 1 milionem dolarów, w tym 3,8 miliona dolarów w ciągu czterech dni w Weekend 4. Lipiec.

 

Angry Man Movie

 

Angry-muz-film

 

Podczas szkolenia „Bullet” zostaje wzięty jako zakładnik, a porywacze żądają 2 milionów dolarów za jego ciężarówkę. Dave wpada w panikę, ale „H” przekonuje go, by poszedł ratować „Bulleta”. Kiedy „H” i Dave natrafiają na porywaczy, „H” szybko ich unieszkodliwia, mimo swoich miernych umiejętności strzeleckich z testów kwalifikacyjnych. Policyjni śledczy przypisali rozbójnikowi pytanie „H” o jego rzeczywiste możliwości wbrew szkoleniu. Następnie zostaje poproszony o obejrzenie nagrania z kamer bezpieczeństwa ze wspomnianego wcześniej napadu, aby sprawdzić, czy jego zdaniem te dwie zbrodnie są ze sobą powiązane. „H” odmawia połączenia i zostaje zwolniony z powrotem do Terry’ego. Terry stara się wypełnić obowiązek pracy „H” w sprawie PTSD przez miesiąc, aż do momentu, gdy prezes Fortico przyjdzie osobiście podziękować „H”, co pozwoli mu kontynuować pracę w tym obszarze. Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

 

Policyjni śledczy oznaczyli później „H” jego przełożonemu, agentowi FBI Kingowi, jako osobę, której Biuro szukało od 25 lat. King jednak mówi im, żeby odpuścili „H” i „pozwolili malarzowi malować”. W wyniku próby rabunku wielu współpracowników „H” uważa go teraz za bohatera. Późną nocą w jego pokoju hotelowym odwiedza go kobieta, która wręcza mu akta pracowników Fortico, zdjęcia rodziny współpracownika Dany Curtis oraz raport z autopsji. „H” przegląda kopię protokołu z napadu pokazanego mu przez policyjnych śledczych.

 

Angry Man Aktorzy

 

Na późniejszym rutynowym pickupie, w którym jest tylko „H” i „Bullet”, ciężarówka zostaje ponownie zaatakowana. 'H’ konfrontuje się z rabusiami po tym, jak zalali gazem łzawiącym pojazd opancerzony. I szybko się wycofują, gdy jeden ze zbójów widzi twarz „H”. Terry nie uwierzył w jego historię i pomyślał. Że jest teraz psychopatą. The Angry Man online cz dubbing. Prezes Fortico jednak po raz kolejny chwali „H” i wysyła go w drogę. „H” później śpi z Daną i trzyma ją na muszce, aby przesłuchać ją w sprawie prywatnego skarbu.Który znajduje. Twierdzi, że kiedyś ukradła pieniądze ze sklepu monopolowego na oszczędności emerytalne. „H” ratuje jej życie, ale grozi dalszymi reperkusjami. Jeśli dowie się, że nie udziela dalszych informacji.

 

Angry Man online cz dubbing film za darmo

 

Angry Man Online

 

Druga część, zatytułowana „Scorched Earth”, rozpoczyna się retrospekcją do pięciu miesięcy wcześniej. „H” jest na zewnątrz ze swoim synem Dougie. Kiedy niechętnie zgadza się na ogłoszenie o pracę, w którym prosi się go o pomoc w przebudowie trasy ciężarówki pancernej. Wściekły człowiek online cz dubbing „H” wymawia się, aby uzyskać kilka burritos w food truck, i zatrzymuje się po drugiej stronie mostu z Fortico depot.

 

Dougie zostaje w samochodzie, gdy on wychodzi. Czekając na ciężarówkę, woła „H” do swojego podwładnego. Aby potwierdzić trasę ciężarówki. Kiedy pod mostem przejeżdża opancerzona ciężarówka. Zostaje zaatakowany przez przebranych i silnie uzbrojonych robotników budowlanych, którzy zabijają strażników za próbę obrony, a także Dougie’ego za to, że był świadkiem twarzy Johna. Gdy „H” podbiega do nich, również zostaje postrzelony, ale przeżywa. Trzy tygodnie później „H” budzi się w szpitalu po operacji ratującej życie i dowiaduje się o śmierci syna. Jest w kompletnym szoku, okazuje mało emocji, mimo że żona twierdzi, że śmierć ich syna to jego wina, i zostawia go.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button