Filmy i rozrywka

Oasis Knebworth 1996 online cz dubbing 2021

Oasis Knebworth 1996 online cz dubbing 2021. Liam i Noel Gallagherowie produkują nowy pełnometrażowy dokument o koncertach w Knebworth, które ich zespół Oasis zagrał w sierpniu 1996 roku.

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dubbing 2021

 

Oasis Knebworth 1996 online cz dubbing 2021

 

Po tym jak 2,5 miliona osób ubiegało się o bilety, 250 000 fanów wzięło udział w koncertach w Hertfordshire w ciągu dwóch dni, co wielu uważa za szczyt kariery Oasis i szerszej sceny Britpop. Oasis Knebworth 1996 online cz dubbing 2021. Wystąpili także The Prodigy, Chemical Brothers, Manic Street Preachers, Charlatans, Cast i Kula Shaker. Przetłuszczające się włosy: 5 domowych sposobów.

Reżyser Jake Scott opisał go jako „historię napędzaną w całości przez muzykę, rock’n’rollowe doświadczenie opowiedziane w chwili, wizualny strumień świadomości zbudowany na obszernym materiale archiwalnym z wydarzenia.” Powiedział, że „nie będzie wywiadów z kamerą ani darmowych wzmianek o celebrytach”.

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Oasis Knebworth 1996 film online

 

Poprzedni dokument, Oasis Supersonic, prześledził historię zespołu aż do koncertów w Knebworth. Oasis Knebworth 1996 film online. Mieli dalszy sukces z trzecim LP Be Here Now w 1997 roku i cztery kolejne albumy przed rozpadem w 2009 roku i osiągnięciem numeru jeden w Wielkiej Brytanii.

 

Oasis 2021 online cz

 

Oasis 2021 online cz

 

Od tamtej pory lata upłynęły pod znakiem walk między braćmi Gallagher, co doprowadziło niektórych fanów do nadziei. Nowe wspólne przedsięwzięcie filmowe może utorować drogę do ponownego spotkania. Oaza 2021 online cz. Na początku tego roku para założyła nową firmę produkującą filmy, Kosmic Kyte. Liam świętował na Twitterze: „Będą tam robić filmy, zrobią ze mnie wielką gwiazdę, c’mon, wiesz?”. Baby boss family business online cz dubbing.

Film pojawi się w kinach jeszcze w 2021 roku z okazji 25-lecia filmu. jubileusze koncertowe.

 

Film o grupie muzycznej

 

film o grupie muzycznej

 

Oasis Knebworth 1996 film.  „Właściwie, kiedy teraz zamykam oczy, nie pamiętam, jak wchodziłem na scenę w Knebworth”. Powiedział Kirsty Young, kiedy pojawił się w programie Desert Island Discs w Radio 4. „Wiem, że miało to miejsce, bo było tam dużo ludzi”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button