Filmy i rozrywka

Oczyszczanie Forever online cz dabing

The Purge Forever online cz dubbing  to amerykański horror akcji z 2021 roku. Który jest piątym filmem we franczyzie The Purge i służy jako bezpośredni sequel do 2016’s The Purge: Election Year. Jego reżyserem jest Everardo Valerio Gout, który napisał twórca serialu James DeMonaco i który również wyprodukował obok Jasona Bluma i Michaela Baya. W filmie wystąpią Ana de la Reguera, Tenoch Huerta, Josh Lucas, Cassidy Freeman, Leven Rambin, Alejandro Edda i Will Patton. Podąża za grupą rolników, którzy uciekają po tym, jak wiele osób popełnia przestępstwa nawet po zakończeniu czystki. 

 

Oczyszczanie Forever online cz dabing

 

Opóźniony z pierwotnej daty lipca 2020 , The Purge Forever został wydany w kinach przez Universal Pictures 2. Lipiec 2021 r. Tak jak wszyscy jego poprzednicy. Film ten otrzymał również mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili jego aktorstwo i sceny akcji. Wizualny styl, skrytykował jednak jego scenariusz, kliszową historię i nierozwinięte postacie. Oczyszczanie Forever online cz dabing.  Choć sequel miał być w ostatniej fazie franczyzy, jest aktywnie rozwijany.

 

cleansing forever online cz dubbing

Dwie kadencje po wyborze Charlene Roan, nowi Ojcowie Założyciele Ameryki odzyskali kontrolę nad amerykańskim rządem i przywrócili coroczną czystkę według swoich pierwotnych zasad. Elementy białej supremacji i natywizmu gwałtownie wzrosły w Ameryce po ponownym wyborze NFFA, co doprowadziło do tego, że wielu poza partią rządzącą obawiało się, że nadchodząca pierwsza od ośmiu lat czystka będzie bledsza i będzie czymś więcej niż tylko coroczną akcyzą na kraj. demony.

 

Actors Purification Forever

 

Uciekając przed meksykańskim kartelem narkotykowym, dwoje żonatych migrantów o imieniu Juan i Adela nielegalnie przekroczyło granicę do Teksasu, korzystając z prowadnicy pod murem granicznym. Przed wyjściem przewodnik powie im. Aby w razie problemów „iść za różami”. Actors Purification Forever. Dziesięć miesięcy później. W przeddzień przyszłorocznego „Purge”. Oboje zbudowali sobie życie w Ameryce, kiedy Juan pracował jako ranczer na Tucker Ranch, a Adela pracowała w sklepie w pobliżu Austin. Dylan Tucker nienawidzi Juana i innych migrantów pracujących na jego farmie. Ale jego ojciec, Caleb, wzywa Juana. Spojrzeć ponad jego wrogość i spojrzeć na dobro. Adela tymczasem pomaga koleżance. Po niedawnej imigracji, naucz się lepiej pracować i mówić po angielsku.

 

Film CZ dubbing The Purification Forever

 

Oczyszczenie Forever Movie

 

Podczas czystki Juan i Adela dołączyli do społeczności migrantów za murowanym sanktuarium z uzbrojoną ochroną. Która ich chroniła. Adela jest świadkiem, jak grupa Purgów podaje się za Siły Oczyszczania i zamierza je „odkazić”. Co uważają za nieamerykańskie. Film CZ dubbing Oczyszczenie na zawsze.  Grupa dogaduje się bez wrogości, a społeczność migrantów bez problemów przeżywa Czystkę. Top 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach.

 

Rano Juan i Adela wracają do pracy, ale oboje zauważają, że znaczna część ich współpracowników nie zgłosiła się tego dnia do pracy. Adela jest atakowany przez dwóch Purgers, którzy nalegają, że prawdziwe Purge dopiero się zaczęło, ale jest ratowany przez jej szefa Darius przed są zarówno aresztowany przez policję. Juan i inni migranci T. T. odkrył, że rodzina Tuckerów została schwytana przez innych ranczerów zamierzających zagarnąć ranczo Tuckerów dla siebie w duchu „Forever Purge”. Caleb rozprasza farmerów na tyle długo, że Juan i T. T. uzbrajają Tuckera w broń, ale wykonują na nim egzekucję podczas akcji ratunkowej. Siostra Dylana, Harper, i ciężarna żona Cassie zaproponowały Juanowi przejażdżkę swoją ciężarówką w poszukiwaniu Adeli.

 

Obejrzyj film za darmo 

 

online cz czyszczenie na zawsze

Wszyscy ocaleni łączą się w ostatnim znaczniku róży: ukrytej kryjówce dla migrantów prowadzonej przez pobliskie plemię rdzennych Amerykanów. Wódz plemienny oferuje, że przetransportuje wszystkich przez granicę z Meksykiem jako uchodźców i pomoże im w ucieczce przed siłami oczyszczającymi. Oglądaj film za darmo. W pobliżu granicy, Juan, Adela i Dylan pozostają w tyle z innymi bojownikami, aby dać uchodźcom więcej czasu na ucieczkę z ścigającymi ich siłami Oczyszczenia. Wdają się w strzelaninę. Dopóki nie zabraknie im amunicji. Potem zwabili Purgersa. Żeby się zbliżyć, zanim zabiją ich z broni ręcznej. Lider Alpha bierze Adelę podczas walki i nakazuje innym wojownikom ujawnić się, ale Juan i Dylan pracują razem, aby podporządkować się i zabić Alpha, aby uratować Adelę.

 

Oczyszczanie Forever free online

 

Trio dołączyło do pozostałych w obozie dla uchodźców utworzonym w pobliżu granicy po stronie meksykańskiej. Purification Forever free online.  Dylan odnajduje swoją rodzinę i dowiaduje się.Cassie urodziła, odkąd ostatni raz widział swoją żonę. Juan i Dylan dziękują sobie nawzajem za wcześniejszą pomoc. Jak Dylan przedstawia Juanowi i Adeli swoją małą córeczkę.

Łysienie i jak się z nim zmierzyć , Wypadanie włosów u mężczyzn.

Bo wiele miast w USA płonie. NFFA zostaje obwiniona i rozwiązana z powodu przedłużającej się przemocy. Różne doniesienia sugerują.  Ponad dwa miliony Amerykanów przekroczyło granicę meksykańską jako uchodźcy. podczas gdy inni zebrali się razem. Aby walczyć z „Ever After Purgers”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button