Filmy i rozrywka

Luca online pl dubbing lub napisy HD za darmo

Luca online pl dubbing to amerykański coming-of-age komputerowo animowany film fantasy osadzony w 2021 roku, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Reżyserem filmu jest Enrico Casarosa (w swoim debiucie fabularnym), autorzy scenariusza to Jesse Andrews i Mike Jones, producentem Andrea Warren, a w rolach głównych występują Jacob Tremblay, Jack Dylan Grazer, Emma Berman, Saverio Raimondo, Maya Rudolph , Marco Barricelli, Jim Gaffigan, Peter Sohn, Lorenzo Crisci, Marina Massironi i Sandy Martin.

 

Luca online

 

Luca online

 

Położony na Riwierze Włoskiej pomiędzy 50. a 60. lat, a film skupia się na Luce Pagurze, chłopcu będącym potworem morskim, który potrafi przybrać ludzką postać na lądzie, który doświadcza życia i odkrywa miasto Portorosso wraz ze swoim nowym najlepszym przyjacielem Albertem Scorfano. – zmieniające się lato. Luca jest inspirowany dzieciństwem Casarosa w Genui; kilku artystów Pixara zostało wysłanych na włoską Riwierę.

 

Gdzie zbierali badania dotyczące kultury i środowiska włoskiego. Potwory morskie, „metafora poczucia inności”. Były one luźno oparte na starych włoskich regionalnych mitach i folklorze. Projekt i animacja zostały zainspirowane ręcznie rysowanymi i poklatkowymi pracami i stylem Hayao Miyazakiego. Casarosa. Opisał rezultat jako film, który „składa hołd Federico Felliniemu i innym klasycznym włoskim twórcom”. I jest w tej mieszance trochę Miyazakiego”.

 

Bajka Luca 2021 online

 

Bajka Luca 2021 online

 

Luca miał premierę w Akwarium w Genui 13. Jednak 6 czerwca 2021 roku film został wydany bezpośrednio do streamingu na Disney+ wraz z jego obecną ograniczoną premierą teatralną w El Capitan Theatre; zostanie wydany w kinach. W krajach bez serwisu streamingowego. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałami za wizualizacje i nostalgiczny nastrój. Choć niektórzy określili go jako prostszy od poprzednich filmów Pixara. Fryzury dla włosów rzadkich.

 

Oglądaj przez internet

 

Harmonogram 2021 r.

 

Luca Paguro to nastoletni potwór morski mieszkający u wybrzeży Portorosso we Włoszech, który spędza dni na pasieniu kóz. Jego rodzice, Daniela i Lorenzo, ograniczają go przed wyjściem na powierzchnię ze strachu, ale robienie tego samego dzień po dniu kończy się znudzeniem Luki.

 

Pewnego dnia Luca spotyka innego młodego potwora morskiego o imieniu Alberto Scorfano, który już wiele razy był na lądzie i zmusza Lucę do pokazania mu, jak to jest. Luca odkrywa, że kiedy jest całkowicie suchy, może zamienić się w człowieka, a kiedy jest mokry, powraca do swojej prawdziwej postaci. Bajkowa Luka online cz dubbing.  Luca i Alberto udają się do kryjówki Alberta na wyspie Isola del Mare. Wyspa w pobliżu Portorosso, gdzie jak twierdzi mieszka z ojcem. Tam Luca znajduje plakat Vespy i wkrótce postanawiają zrobić ją od podstaw. Przez cały czas Luca stara się ukryć przed rodzicami swoje teraz podwójne życie, a na przeszkodzie stoi tylko wskazówka babci. Kto trzyma to w tajemnicy. Największy zamek świata 10 największych zamków na świecie.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button