Filmy i rozrywka

Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja

Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja. Ninjas to historyczni wojownicy z Japonii , byli zabójcami do wynajęcia. Obejrzyj najlepsze filmy o ninja. Nowe filmy o ninja. Filmy Ninja .

 

 

10. Azumi (2003)

 

Azumi

Filmy Ninja .W rozdartej wojną Japonii władca Tokugawa jest zdesperowany, by zaprowadzić pokój wśród swoich ludzi i z tego powodu zleca zabójstwo wrogich wojowników, którzy mogą zagrozić pokojowi poprzez wojnę i dojście do władzy. Piękna młoda kobieta, wychowywana od małego z 9 innymi sierotami, zostaje zabójczynią. Nazywa się AZUMI, jest bezkompromisową zabójczynią. I zaczyna się poszukiwanie śmierci…

 

9. Lady Ninja (2009)

 

Lady Ninja

Yiyi jest mistrzynią sztuk walki i z polecenia przyjaciela z dzieciństwa dostaje pracę jako ochroniarz pani He. Podczas jednej z wypraw służbowych pana He, zostaje porwane małżeństwo. Yiyi wyrusza, by odnaleźć ich porywaczy…

 

8) Attack of the Ninjas (2008) Ninja Films 

 

Atak ninja

Na gęsto zadrzewionej prywatnej posiadłości w Malibu Hills, która wznosi się nad spokojnym oceanem, milioner Kenji Takoe i jego córka Miko przygotowują się na przyjazd żony Takeo, Kumiko. Spokój szybko zostaje zastąpiony przez panikę. Taka wpada w zasadzkę zamaskowanych zabójców ninja. W mgnieniu oka nie żyje również jego ochroniarz. Dom zostaje zajęty, Takeo zamordowany, a Miko czeka na śmierć. Na krwawą scenę wkracza detektyw Jack Barrett w towarzystwie Miko, jedynego ocalałego świadka, który powtarza tylko jedno słowo na raz. W jej ojczystym języku oznacza to Czarną Śmierć…

 

7. Shinobi (2005) Filmy o ninja 

 

Shinobi

Fabuła filmu przenosi nas na pojedynek dwóch rywalizujących ze sobą wiosek, których mieszkańcy obfitują w super moce. Po długim okresie walk przychodzi czas pokoju, który jednak po pewnym czasie zostaje zakłócony przez rozkaz Hatori Hanzo, że 5 wybranych przedstawicieli z każdej wioski będzie walczyć o honor wioski. Filmy Ninja .Na tle tych wydarzeń wciąż rozwija się historia miłości dziewczyny i mężczyzny z rywalizujących ze sobą wiosek. Historia zaczyna się po tym, jak przedstawiciele dwóch wiosek stawiają stopy w lesie. Tylko jeden bowiem może przyjść do pałacu, by zobaczyć cesarza.

 

6. Akademia Ninja (1989)

 

Akademia Ninja

W Kalifornii rywalizują ze sobą dwie szkoły ninja, szkoła Chiba w lesie i szkoła byłego ucznia Addelmana w Beverly Hills. Do szkoły Chiby przybywają nowi uczniowie, mim, impersonator Jamesa Bonda, entuzjastyczny militarysta, złośliwa, bogata uczennica i dwie bimbały, by rozpocząć szkolenie…

Bezpretensjonalna komedia naturalizowanego przez Amerykanów greckiego reżysera, scenarzysty i producenta Nico Mastorakisa (BABY’S HOME, ZERO BOYS, NIGHTMARE AT MIDNIGHT, NINJA ACADEMY, LAST EXPO), którego filmy (w większości dystrybuowane przez czeski ALVIM) z powodzeniem okupowały nasze sklepy wideo w czasie porewolucyjnego videoboomu. Film był wyraźnie inspirowany serią POLICE ACADEMY, a w latach 80. lat popularnych filmów o ninja i został skrytykowany przez wielu za stereotypowe postacie, słabą edycję, kiepskie żarty, powtarzalną ścieżkę dźwiękową i nadmierne poleganie na montażach sportowych.

Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

5. Amerykański ninja (1985) Filmy o ninja 

 

Amerykański Ninja

Konwój wojskowy wyjeżdża z amerykańskiej bazy wojskowej na Filipinach. Za kierownicą jednej z ciężarówek siedzi milczący żółtodziób, Joe Armstrong (Michael Dudikoff), który wstąpił do służby, aby uniknąć pójścia do więzienia po sprzeczce. Konwój wpada w zasadzkę powstańców i tylko Joe, widząc jak jeden z napastników potrąca córkę dowódcy bazy podróżującego z konwojem, stawia opór napastnikom. Poddający się żołnierze idą za jego przykładem i obezwładniają rebeliantów, ale wkrótce zostają wyrżnięci przez grupę ninja pod wodzą zabójcy Black Star, pracującego dla lokalnego bogacza Ortegi. Tylko Joe, który zna sztuki walki ninja, i dziewczyna uciekają i są zbliżeni do siebie przez ich późniejszą ucieczkę przez dżunglę. Jednak po powrocie do bazy Joe staje się podejrzany o współpracę z napastnikami, a Ortega staje się niewygodny z powodu jego ciągłego poszukiwania prawdziwych sprawców, więc postanawia się go pozbyć.Ninja Films .

Jeden z klasycznych już filmów o ninja autorstwa Menahema Golana i Yorama Globusa CANNON (m.in. NINJA COMES, NINJA’S REVENGE, NINJA’S DOMINION), po którym powstały jeszcze cztery sequele. CANNON w latach 80. lat, skupił się na produkcji tanich tytułów B-movie z udziałem Charlesa Bronsona (DEATH WISH III, IV), Chuck Norris (MISSING IN ACTION II, III), Jean-Claude Van Damme (BLOOD SPORT, KICKBOXER) oraz David Bradley, który zastąpił Dudikoffa w kolejnych odcinkach AMERICAN NINJA. Michael Dudikoff przed kamerą w swojej przełomowej roli nowej krwi CANNON po Sho Kosugi, weteran Sam Firstenberg za kamerą (NINJA’S HOMECOMING, NINJA’S SUPERIORITY, CYBORG COP, AMERICAN SAMURAI, DELTA FORCE III)

 

4. Zemsta Ninjas ( 1983 )

 

Ninja Revenge filmy ninja

Po wymordowaniu swojej rodziny ninja, Cho (Sho Kosugi), jego syn i matka wyjeżdżają w poszukiwaniu bezpieczeństwa do Stanów Zjednoczonych, gdzie wraz ze starym przyjacielem z powodzeniem zakładają sieć galerii sztuki japońskiej. Cho nie wie, że galerie są tylko przykrywką dla handlu narkotykami i że on i jego rodzina wkrótce znajdą się w samym środku zaciekłej wojny narkotykowej. Luźny sequel udanego filmu o ninja Menahema Golana NINJA ARRIVES (1981), tym razem wyreżyserowany przez debiutującego reżysera akcji Sama Firstenberga. Stanął też za kamerą trzeciej odsłony NINJA’S SUPERIORITY (1984), po czym z wielkim sukcesem wylansował drugą kultową serię o ninja – CANNON, AMERICAN NINJA (1985).

 

3. Ninja (2009) Filmy Ninja. 

 

Ninja

Śmiertelne strzelaniny, sztuki walki w stylu i zapierające dech w piersiach krwawe pojedynki! Jest to opowieść o człowieku z Zachodu. Ma na imię Casey, uczy ninjutsu w Japonii, a z mieczem jest tak dobry jak nikt. Jego misją jest powrót do Nowego Jorku i ochrona legendarnej zbroi Yoroi bitsu, która należy do ostatniego z ninja Kogi. Jednak jego mistrz zostaje zabity przez swojego dawnego ucznia. Tak podła zdrada zasługuje tylko na jedno – bezlitosną zemstę! Widowiskowy spektakl pełen szczegółowych scen, zwłaszcza walk na miecze samurajskie, może się rozpocząć!

Broń Ninja 10 najlepszych i najbardziej zabójczych broni ninja

2. Ninja Assassin (2009)

 

Ninja zabójca

Ninja Movies . Filmowcy stojący za Matrixem i V is for Vendetta, wnoszą więcej krwi (dużo krwi!) do gatunku filmów o sztukach walki w Ninja Assassin. Koreańska gwiazda pop Rain (Speed Racer) gra bohaterskiego, śmiertelnie chorego Raizo, wychowywanego od dziecka na wzór mitycznego klanu Ozunu. Ale teraz Raizo jest ścigany przez swoich dawnych towarzyszy, ponieważ odwrócił się od nich i ich autorytatywnego patriarchy (legenda sztuk walki Sho Kosugi)… i ucieka z agentką Europolu (Naomie Harris), która ma dowód, że klan sprzedaje swoje usługi zabijania różnym rządom. Film od początku do końca jest pokazem akcji – szybkiej, brutalnej, pełnej broni (łańcuchy, miecze, maczugi, rozgwiazdy) i niesamowitych wyczynów fizycznych. Nie bójcie się broni, ale ręki, która nią włada.

 

1. Ninja 2: Zemsta (2013) Ninja Films 

 

Ninja 2 Zemsta

Ciężarna żona mistrza sztuk walki Caseya Bowmana została zamordowana. Załamany stratą Casey powoli traci powód do życia, napędzany jedynie niesamowicie silnym pragnieniem zemsty. Bowman wierzy, że zabójcą jego ukochanej żony jest budzący grozę gangster Goro. Na pogrzebie spotyka dawnego ucznia, Nakabarę, który proponuje mu trening w swojej szkole sztuk walki w Tajlandii. Początkowo odmawia, potem postanawia tam pojechać. Podczas jednej z walk z uczniem Nakabary, Casey traci nerwy i zaczyna atakować prawdziwymi ciosami. Nakabara namawia go, że musi nauczyć się kontrolować swoje emocje. Aby móc wytropić i pokonać przeciwnika, Casey musi przenieść swoje umiejętności walki na nowy poziom.Ninja Movies .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button