Filmy i rozrywka

King online cz dubbing 2022

King online cz dabing 2022 . W retrospekcji, mała Charlene „Charlie” McGee siedzi w swoim łóżeczku i spontanicznie podpala pokój swoimi pirokinetycznymi mocami, a jej ojciec, Andrew „Andy” McGee, wpada w panikę. W innej retrospekcji, młody Andy i jego dziewczyna Victoria „Vicky” Tomlinson rozmawiają z lekarzem w ramach badań klinicznych, który wyjaśnia, że zostaną wstrzyknięte z Lot-6, eksperymentalny lek chemiczny, który potajemnie daje im nadprzyrodzone moce: Andy zyska telepatię i Vicky zyska telekinezę.

 

King online cz dubbing 2022

 

King online cz dubbing 2022

 

Obecnie Charlie po przeżyciu koszmaru siedzi przy kuchennym stole. Dołączają do niej rodzice, a Charlie tłumaczy im, że tłumi w sobie coś złego, jej zdolności stają się coraz bardziej niestabilne. On nieumyślnie powoduje zamieszanie w szkole po wysadzeniu kabiny toaletowej w złości na bycie zastraszanym. Andy jest pokazany z wykorzystaniem swojej zdolności, „szturchnięcia”, aby wpłynąć na klienta, aby rzucić palenie, nawet jeśli wysiłek powoduje, że jego oczy krwawią.

 

Francuski film familijny

 

Francuski film familijny

 

Tymczasem w tajnej placówce kapitan Jane Hollister, dowódca DSI, monitoruje sygnatury cieplne wywołane wybuchami Charliego. Odwiedza doktora Josepha Wanlessa, twórcę Lot-6 i powstających z niego nadludzi, który błaga Hollistera, by skończył z Charliem. King online cz dabing 2022 aż jej zdolności stają się niekontrolowane. Hollister zaciąga się na pomoc swojego kolegi, nadczłowieka Johna Rainbirda. Rainbird odwiedza dom McGee i konfrontuje Vicky, która próbuje kontratakować z jej stłumionych zdolności telekinetycznych. Rainbird obezwładnia i zabija ją, trzymając Charlie na nożu, jak on i Andy wchodzą do domu. Moce Charlie przytłaczają ją i wysyła ona wklęsły podmuch płomieni w całym domu. Andy i Charlie uciekają do swojego samochodu. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

King online

 

King online

 

Na drodze spotykają mężczyznę o imieniu Irv. Po użyciu przymusu, by przekonać Irva do podwiezienia ich do Bostonu, łapią okazję i zatrzymują się w jego domu. Kiedy Charlie przypadkowo wpada na swoją sparaliżowaną żonę, Irv wpada w furię, a następnie przyznaje, że czasami przesadza. Irv siedzi całą noc, oglądając wiadomości o incydencie w domu McGee.

 

 

Które Andy sfilmował jako morderstwo. Irv i Andy kłócą się, aż Andy wyjaśnia Irvowi, że próbuje tylko chronić swoją córkę. Charlie telepatycznie mówi Irv, że jego żona wybacza mu za wypadek, który pozostawił ją sparaliżowaną, co powoduje, że Irv wycofać i spróbować chronić Andy i Charlie, kiedy policja pokazać się z powodu jego wcześniejszego wezwania do niepokoju. Rainbird pojawia się w krzakach, zabija policjantów, a następnie strzela Irvowi w kolano, zanim czarne ciężarówki zwiną się po Charliego i Andy’ego. Andy używa jego pchnięcie jeden ostatni raz oszukać Rainbird więc Charlie może uciec do lasu. Charlie spędza czas szlifowania jej umiejętności ognia przed kradzieżą roweru i ubrania do naśladowania telepatycznej wiadomości jej ojciec wysłał z jej komórki w DSI.

 

 

The Lion Movie cz dubbing

 

The Lion Movie cz dubbing
The Lion Movie cz dubbing

 

Charlie odnajduje DSI i zabiera od niego licencję agenta. Błaga ją, żeby go nie zabijała i mówi, że nie ma broni. Zabija go po tym, jak on wyciąga broń, by ją zaatakować. Wchodzi po wielkich schodach do strefy zamkniętej, gdzie przetrzymywany jest jej ojciec. King online cz dabing 2022. Dostaje się do celi ojca o szklanych ścianach, z wnętrza której kapitan Hollister mówi jej, żeby nie próbowała jej spalić, bo spali przy okazji ojca. Andy mówi Charliemu, że to Rainbird, a nie on, zadzwonił do niej telepatycznie. Nie widząc innego wyjścia, przeprasza ją, a potem mentalnie szturcha ją, by spaliła całe miejsce, zaczynając od Hollistera i siebie. Jak czyścić żelazko: 11 sposobów, by sobie pomóc

 

King online cz dubbing 2022

 

King online cz dubbing 2022

 

Charlie podpala ich obu, mentalnie odblokowuje wszystkie drzwi bezpieczeństwa i przechodzi przez placówkę, zabijając wszystkich. Rainbird zostaje uwolniony, gdy jego cela zostaje odblokowana. Charlie zostaje złapany przez mężczyzn w kombinezonach przeciwpożarowych, nie może zabić ich wszystkich.King online cz dubbing 2022 Mężczyźni mają zamiar ją rozbroić, kiedy Rainbird strzela do nich od tyłu. Poddaje się Charlie i pada na kolana, by ją ocenić. Charlie zaczyna go zabić, ale widzi siebie w lustrze, a kiedy zdaje sobie sprawę, że DSI jest kontrolowanie go, jak również, on oszczędza go przed ostatecznie ustawienie resztę budynku w ogniu. W końcu Charlie jest widziany, jak idzie na plażę, a Rainbird podąża za nim. Wiedząc, że jest sama na świecie, Charlie pozwala Rainbirdowi ją nieść i razem odchodzą.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button