Filmy i rozrywka

Wybuchowy Koktajl online cz dubbing lub napisy

Wybuchowy Koktajl online cz dubbing lub napisy to thriller akcji z 2021 roku. Który został wyreżyserowany przez Navota Papushado i którego współscenarzystami są Ehud Lavski i Papushado. W filmie wystąpiła Karen Gillan jako młoda kobieta zabójca. Która musi połączyć siły ze swoją zrażoną matką zabójczynią (Lena Headey) i dawnymi kolegami z wydziału zabójstw (Carla Gugino, Michelle Yeoh i Angela Bassett). Aby uratować młodą dziewczynę (Chloe Coleman) przed kolejnymi mordercami. Występują w nim również Ralph Ineson, Adam Nagaitis, Michael Smiley i Paul Giamatti.

 

Wybuchowy Koktajl online cz dubbing lub napisy

 

Wybuchowy Koktajl online cz dubbing lub napisy

 

Produkcja filmu została zapowiedziana na amerykański rynek filmowy w 2018 roku. Ogłoszenia o castingach były składane przez cały 2019 rok. Początek z Gillan w styczniu, a główna sesja zdjęciowa odbyła się od czerwca do sierpnia 2019 roku w Berlinie. Jest to koprodukcja The Picture Company, Babelsberg Studio i niemieckiego oddziału StudioCanal, z udziałem francuskich kanałów telewizyjnych Canal+ i Ciné+. 

Wybuchowy Koktajl online cz dubbing lub napisy został wydany w USA 14. Lipiec 2021 przez Netflix z jednoczesną ograniczoną premierą kinową. Wybuchowy koktajl online cz dubbing lub napisy. Został on wystawiony teatralnie przez StudioCanal we Francji 21. Lipiec, a w Niemczech będzie to 2. Wrzesień 2021 r. Film otrzymał mieszane i pozytywne recenzje od krytyków. Wybuchowy koktajl online cz dubbing lub napisy.

 

Wybuchowy koktajl film cz dubbing

 

Wybuchowy koktajl film cz dubbing

W retrospekcji do kolacji, 12-letni Sam dowiaduje się, że jej matka zabójca Scarlet jest pomijanie miasta po jej pracy poszedł źle. Uzbrojeni ludzie przychodzą zabić Scarlet, ale ona zabija ich i ucieka, pozostawiając zrozpaczonego Sama za sobą. Fryzury dla włosów rzadkich.

Piętnaście lat później Sam pracuje jako zabójca dla Nathana, HR dla tej samej firmy, dla której pracowała Scarlet. Nathan daje Samowi nowe zadanie – zabija człowieka, który ukradł pieniądze firmy i zwrócił je. Wybuchowy koktajl online cz dubbing lub napisy. Sam udaje się do zbrojowni przebranej za bibliotekę, aby wymienić swoją broń na nową. Tam poznaje Annę May, Madeline i Florence – trzy dawne wspólniczki Scarlet. Rozważają zabicie jej, bo pojawiła się bez zapowiedzi, ale gdy poznają jej tożsamość, zmieniają zdanie. Dają jej czystą broń do pracy.

 

Wybuchowy koktajl film online

 

Wybuchowy koktajl film online

 

Sam infiltruje pokój hotelowy, aby odzyskać skradzione pieniądze, a kiedy lunges dla dzwoniącego telefonu, on strzela człowieka odpowiedzialnego w żołądku. Po odsłuchaniu rozmowy okazało się, że ukradł pieniądze na ratowanie porwanej młodej córki i przyniesie je do pobliskiej kręgielni, aby się za nią wymienić. Sam zabiera go na leczenie do prywatnego lekarza związanego z firmą i zgadza się sama zająć wymianą. Nathan dowiaduje się o jej planie i wysyła trzech popleczników, aby ją powstrzymać i zdobyć pieniądze; Sam rozprawia się z nimi przed kontynuowaniem swojego planu. Zamaskowani mężczyźni dają dziewczynie Emily, zanim wycofa się z pieniędzmi; Sam ściga ich, ale mężczyźni zwracają się przeciwko sobie, co prowadzi do ich śmierci i zniszczenia skradzionych pieniędzy. Żywność dla zdrowych włosów : Top 10 pokarmów.

 

Aktorzy film online

 

Aktorzy film online

 

Tymczasem Nathan dowiaduje się, że jeden z popleczników, których Sam zabił w poprzednim zleceniu, był synem Jima McAlistera, szefa potężnego imperium przestępczego. Aby uniknąć konfliktu, Nathan zdradza informacje o Samie i miejscu, w którym ma zostać zabity. Sam wraca do lekarza, by ponownie połączyć Emily z ojcem. Wybuchowy koktajl online cz dubbing lub napisy. Dowiedzieli się jednak, że nie przeżył on kuli Sama. Trzech popleczników Nathana jest również u lekarza szukającego leczenia za poprzednią walkę i dostaje rozkaz zabicia jej. Doktor wstrzykuje Samowi serum, które czyni jej ręce bezużytecznymi. Sam prosi Emily, aby przywiązała do siebie nóż i pistolet, a ona używa ich do walki i zabicia trzech popleczników. Więcej henchmenów przyjechać, ale Sam i Emily uciec w samochodzie Sama, z Emily jazdy i Sam pracy pedałów.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button