Filmy i rozrywka

West Side Story online pl dubbing lub napisy

West Side Story online pl dubbing to amerykański muzyczny dramat romantyczny w reżyserii i koprodukcji Stevena Spielberga, ze scenariuszem napisanym przez Tony’ego Kushnera, który jest również jednym z producentów wykonawczych filmu. Filmowanie odbywało się również w Newark i innych częściach hrabstwa Essex w stanie New Jersey.  Film jest drugą pełnometrażową adaptacją broadwayowskiego musicalu Arthura Laurentsa, Leonarda Bernsteina i Stephena Sondheima z 1957 roku o tym samym tytule, luźno opartego na sztuce Williama Szekspira „Romeo i Julia”, a w rolach głównych występują Ansel Elgort i Rachel Zegler (w swoim debiucie fabularnym), a także Ariana DeBose, David Alvarez, Mike Faist, Brian d’Arcy James i Corey Stoll. Rita Moreno, która wystąpiła w filmie z 1961 roku, ma rolę drugoplanową i jest producentem wykonawczym.

 

West Side Story online

 

West Side Story online

 

Film rozpoczął rozwój przez 20th Century Fox w 2014 roku, a Kushner zaczął pisać scenariusz w 2017 roku. W styczniu 2018 roku zatrudniono Spielberga, a do września 2018 roku rozpoczęto castingi. West Side Story online. Choreografię sekwencji tanecznych stworzył Justin Peck. Filmowanie rozpoczęło się w lipcu 2019 roku i zawinęło dwa miesiące później. Filmowanie odbywało się w Nowym Jorku i New Jersey.

 

Oglądaj West Side Story

 

Oglądaj West Side Story

 

West Side Story ma mieć swoją premierę 7. 2021 grudnia w El Capitan Theatre w Los Angeles, a do kin trafi 10 grudnia nakładem 20th Century Studios w Stanach Zjednoczonych. Oglądaj West Side Story. Pomimo przynależności do konkurencyjnych gangów ulicznych Jets i Sharks, nastolatkowie Tony i María zakochują się w sobie w Nowym Jorku 50. lat ubiegłego wieku.

 

Filmy kung fu, które koniecznie powinieneś zobaczyć. Najlepsze filmy kung fu wszech czasów. Lista filmów o kung fu . Bruce Lee kung fu movies .Kung fu movies, Have you seen these kung fu movies ? 

 

West Side Story online 

 

West Side Story online cz dubbing 

Trzech Jetów z filmu West Side Story z 1961 roku, Harvey Evans, który grał Mouthpiece, Bert Michaels, który grał Snowboy, i David Bean, który grał Tiger, pojawiają się jako statyści. West Side Story online. Andréa Burns, która grała Marię w europejskim tournée musicalu w latach 1992-1993, pojawia się jako Fausta. Zawsze chciałem zrobić musical. Ale nie tak jak Moulin Rouge – staromodny, konserwatywny musical… Jak West Side Story czy Singin’ in the Rain. Szukam takiego od dwudziestu lat. Potrzebuję tylko czegoś, co mnie podnieci.

 

O filmie

 

o musicalu filmowym

 

W marcu 2014 roku Steven Spielberg po raz pierwszy wyraził zainteresowanie wyreżyserowaniem adaptacji West Side Story. O filmie. To skłoniło 20th Century Fox do nabycia praw do projektu. Tony Kushner, który wcześniej pracował ze Spielbergiem nad Monachium z 2005 roku i Lincolnem z 2012 roku, ujawnił w wywiadzie z lipca 2017 roku, że pisze scenariusz do filmu, stwierdzając, że pozostawi numery muzyczne nienaruszone, a historia będzie bardziej podobna do oryginalnego musicalu scenicznego niż filmu z 1961 roku. W wywiadzie dla Vanity Fair w 2020 roku Spielberg powiedział: „Wiem, że to będzie dla mnie interesujące: 'West Side Story było właściwie pierwszą muzyką popularną, którą nasza rodzina wpuściła do domu. Jako dziecko absolutnie się w niej zakochałem”.

 

Wypadanie włosów co jeść, aby zapobiec wypadaniu włosów .Wszyscy z nas mieli koszmary o wypadaniu włosów, ale często zapominamy, że wypadanie włosów lub ich wzrost jest ściśle związany z naszą dietą i stylem życia. Regularnie olejuj włosy i stosuj naturalne maski do włosów, ale odżywianie wewnętrzne jest równie ważne jak pielęgnacja skóry. Oto dziewięć pokarmów bogatych w składniki odżywcze, które są znane z tego, że utrzymują włosy w zdrowiu, a spożywane regularnie mogą zapobiegać ich wypadaniu. Włącz te pokarmy na porost włosów do swojej codziennej diety i zobacz różnicę.

 

Aktorzy

W styczniu 2018 roku ogłoszono, że Spielberg prawdopodobnie wyreżyseruje film po zakończeniu kręcenia piątej części franczyzy Indiana Jones. Aktorzy. Kilka dni później odbył się otwarty casting do postaci Maríi, Tony’ego, Anity i Bernardo. Dodatkowe otwarte castingi odbyły się w Nowym Jorku w kwietniu i w Orlando na Florydzie w maju. W lipcu przesunięto realizację piątego filmu Indiana Jones, dzięki czemu Spielberg mógł rozpocząć preprodukcję West Side Story.

 

West Side Story Atrakcje 

 

We wrześniu 2018 roku Justin Peck został zatrudniony do choreografii filmu. Ansel Elgort został obsadzony w roli Tony’ego. W listopadzie jako pretendentka do roli Anity pojawiła się Eiza González Rita Moreno. W filmie z 1961 roku zagrała Anitę. Gra Valentinę i pełni również funkcję producenta wykonawczego filmu. W styczniu 2019 roku w głównej roli Maríi i Anity obsadzono nowicjuszkę Rachel Zegler. W obsadzie znaleźli się również Bernard i Chin, a także Ariana DeBose, David Alvarez i Josh Andrés Rivera. West Side Story Attractions. 

 

West Side Story pl napisy

Filmowanie odbyło się w Harlemie i innych lokalizacjach na Manhattanie oraz w Flatlands na Brooklynie w Nowym Jorku w lipcu 2019 roku. West Side Story cz napisy. W sierpniu 2019 roku dziesięć dni filmowania odbyło się w Paterson, New Jersey. Filmowanie odbywało się również w Newark i innych częściach hrabstwa Essex w stanie New Jersey. Zakończone 27. Wrzesień 2019, łącznie 79 dni filmowania.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button