Filmy i rozrywka

Matki online pl dubbing lub napisy HD za darmo

Matki online pl dubbing lub napisy HD za darmo. Petra Klinčeková przedstawia nieco snobistyczną, ale raczej samotną Hedwigę. Jej mąż pracoholik rzadko bywa w domu. Sandra Nováková, podobnie jak Zuzana, jest pozbawioną pieniędzy, ciężko pracującą i śpieszącą się po rozstaniu matką dwójki Sigri. I wreszcie Gabriela Marcinková jako Elishka, która ma świetnego chłopaka, kompletnie nieznośnych rodziców, jest w ciąży i ciągle wymiotuje.

 

Matki online pl dubbing

 

Matki online pl dubbing

 

W dniu triathlonu Luca i Giulia pomyślnie ukończyli dwa pierwsze wyzwania i przystąpili do etapu kolarskiego. Kiedy zaczyna padać, Luca próbuje uniknąć zmoczenia, ale nagle pojawia się Alberto z parasolem. Matki online cz dubbing. Jednak Ercole potyka go i ujawnia jego formę potwora morskiego. Luca stawia czoła swojemu strachowi i ratuje przyjaciela. Ercole ścigał go z harpunem. Giulia rozbija swój rower do Ercole, aby je uratować, a Luca i Alberto zatrzymać, aby pomóc jej w górę. Kiedy Ercole im grozi, Massimo staje w ich obronie.

 

Komediowe Matki 2021 pl

 

matki komediowe 2021 pl

 

Zaznacza, że wygrali wyścig, gdy ich rowery przekroczyły linię mety i pokonały Ercole. Luca łączy się z rodzicami, a miasto obejmuje potwory morskie, podczas gdy Ercole jest upokarzany przez swoich dawnych zwolenników, którzy są zmęczeni nadużyciami, jakich doznali z jego rąk. Wszyscy zbierają się w domu Giulii, aby świętować swoje udane zwycięstwo po tym, jak Alberto kupił Vespę w nagrodę. Alberto ujawnia później, że sprzedał Vespę, aby kupić bilet kolejowy dla Luca, co pozwala mu iść do szkoły z Giulia. Rodzina Luca, Massimo i Alberto (który postanowił zostać z Massimo w Portorosa), widzą Lucę i Giulię na dworcu kolejowym. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów.

 

W trakcie napisów końcowych Luca spotyka się ze swoją matką Giulią i uczęszcza z nią do szkoły, pokazując jednocześnie swój wygląd potwora morskiego. Okazuje się, że Alberto przyjął Massimo jako ojca i lubi dla niego pracować i bawić się z dziećmi. Rodzina Luca lubi wchodzić w interakcje z mieszkańcami. W scenie post-credit, Ugo rozmawia z rybą o tym, jak wspaniałe jest jego życie w głębi oceanu, najwyraźniej nieświadomy, że nie rozmawia z Lucą. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras do mieszkania.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button