Psy

Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras

Pies do mieszkania. Małe pieski o wielkich sercach. Zobacz 15 najlepszych psów do mieszkania , które są szczęśliwe nawet w mniejszych przestrzeniach. To, że mieszkasz w mieszkaniu nie oznacza, że nie możesz mieć psa. Na pewno, aby uzyskać Husky lub owczarka niemieckiego , powinieneś mieć więcej miejsca. Ale jeśli dałabyś mu wystarczająco dużo czasu na spacer, to czemu nie. Ale przygotowaliśmy 15 najbardziej odpowiednich psów do mieszkania, są one mniejsze i szczęśliwe w mieszkaniu. Te szczeniaki wielkości pinta będą w domu w każdej małej przestrzeni.     Co więc odróżnia te psy mieszkaniowe od innych? Dla jednego większość jest mniejszych rozmiarów. Wiele z nich to laid back, spokojne i znane z tego, że są stworzone do mieszkania ( nie przeszkadzają sąsiadom i nie są agresywne ). Najważniejszą rzeczą przy wyborze psa jest wybór rasy, która jest odpowiednia dla Ciebie i Twojego stylu życia.  

 

1. Bichon frise – Pies do mieszkania

 

  Bichon frise - Pies do mieszkania   Jest to rasa Hipoalergiczna więc nadaje się dla alergików. Szybki do nauczenia się i pokochania . Przy wadze około 5 kg to figlarny towarzysz, który nie zajmuje dużo miejsca .Małe psy o wielkim sercu. Pies do mieszkania.        

 

 

 

 

 

 

2. Buldożek francuski

 

  Buldożek francuski   Buldog francuski był popularny w XVIII wieku, zwłaszcza w Paryżu. Dziś również cieszy się bardzo dużą popularnością i nic dziwnego. To idealne psy do mieszkania. Wystarczy im krótki codzienny spacer.   

 

 

 

 

3. Chart angielski

 

  Chart angielski   Chyba nie powiedziałbyś, że najszybszy pies świata przystosowuje się do mniejszych przestrzeni, prawda? Ci sprinterzy wolą siedzieć w domu przez większość dnia chociaż. Wystarczy im codzienny spacer i okazjonalny wypad do parku.  

 

 

 

 

 

4. Mops

 

  Mops Puggle są zaradne , ale bardzo kochające. W większości mają spokojną naturę, która pasuje do mieszkania. Uwielbiają jedzenie i wygodę na kanapie, dlatego są bardziej podatne na otyłość.Pies do mieszkania.  

 

 

 

 

 

5. Gavalier Spaniel King Charles – Pies do mieszkania

 

  Gavalier Spaniel King CharlesPsy są szkolone do życia w małych przestrzeniach, ale lubią spacery. Lubią się przytulać. Przy wadze od 5 do 8 kg, wszędzie jest miejsce dla tego psa, nie wspominając o ich jedwabistym, błyszczącym płaszczu.  

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

 

 

 

 

6. Buldog angielski

 

  Buldog angielski   Mimo umięśnionego ciała, Buldog Angielski lubi się wylegiwać. Potrzebuje tylko okazjonalnych spacerów i kochającej grupy . Są figlarne i bardzo towarzyskie . Ale wystarczy im, gdy jesteś w ich obecności.  

 

 

 

 

 

7. Havanese – Pies do mieszkania

 

  Havanese - Pies do mieszkania   Pies Havanese jest doskonały do mieszkania , uwielbiają zabawki. Lubią się bawić i dlatego nadają się dla dzieci. Możesz pielęgnować psa do swoich upodobań , możesz zostawić mu długie włosy lub ogolić go.    

 

 

 

 

8. Shi-tsu – Pies do mieszkania

 

  Shi-tsu Pierwotnie mieszkał wewnątrz pałaców Chin, Shi Tzu jest więc bardzo szczęśliwy w pogotowiu. Szczególnie dobrze radzą sobie z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi.

 

 

 

 

 

9. Boston Terrier – Pies do mieszkania

 

  Boston Terrier - Pies do mieszkania Jeśli szukasz psa z krótkim płaszczem, masz szczęście. Boston Terrier ma przydomek Gentleman. Piesek jest żywiołowy i wesoły, uwielbia spędzać czas z rodziną. Piesek do mieszkania.  

 

 

 

 

 

10. Biewer Yorkshire Terrier

 

  Biewer Yorkshire Terrier   Jeśli myślałeś o Yorkshire, rozważ jego młodszego kuzyna. Biewer Yorkshire Terrier pochodzi z lat 80. i już zyskał reputację łagodnego temperamentu i spokojniejszego usposobienia. Waży od 2 do 4 kg i może być przenoszony w jednej ręce w powietrzu.  

 

 

 

 

 

11. Maltańczyk

 

  Maltańczyk Nie mylić go z psem rasy Havanese. Maltańczyk jest całkowicie biały i waży o połowę mniej niż hawańczyk. Ma długą sierść, ale rzadko wypada. Jak wyczyścić skórę?  

 

 

 

 

 

12. Szpic niemiecki – Pies do mieszkania

 

  Szpic niemiecki - Pies do mieszkania Są to figlarne kulki ale należy uważać mogą czasami szczekać na sąsiadów. Są chętne i szczęśliwe do nauki. Świetnie odnajdują się w towarzystwie dzieci.  

 

 

 

 

 

 

13. Bedlington Terrier

 

  13. Bedlington Terrier   Pies do mieszkania. Bedlington terrier ma charakterystyczną sierść, chce być częścią rodziny. Jest posłusznym psem, ale potrzebuje sporadycznych spacerów i zabawy. Trochę bardziej śliskie.  

 

 

 

 

 

14. Charcik włoski – Pies do mieszkania

 

  Charcik włoski Mini wersja charta, psy ważą około 4,5 kg. Nie potrzebują dużo miejsca i lubią chować się pod łóżkiem. Lubią dzieci i spacery.  

 

 

 

 

 

15. Chiński pies herbowy – Pies do mieszkania

 

  Chiński pies herbowy - Pies do mieszkania   Nadaje się dla alergików, ponieważ jest prawie pozbawiona włosów. Ma włosy tylko na have , nogach i ogonie . Wystarczy chronić jego skórę przed promieniami UV słońca. Niepełzające psy : 15 hipoalergicznych ras psów.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button