Psy

Najlepszy pies do mieszkania – 10 ras do mieszkania

Najlepszy pies do mieszkania. Chciałbyś mieć psa do swojego mieszkania? Szukasz odpowiedniej rasy ?Psa do mieszkania. Ranking najlepszych ras psów nadających się do mieszkania . Najlepszy pies do mieszkania . Jaki pies jest najbardziej odpowiedni do mieszkania . Najlepsze psy do mieszkania. Ułatwiliśmy Ci zadanie i wybraliśmy 10 najbardziej odpowiednich psów do mieszkania. Jaka rasa psa do mieszkania?

10. Lhasa apso 

Lhasa apso Pes do bytu

Uważam za konieczne podkreślić, że Lhasa apso musi żyć z rodziną, a nie poza nią.Oddanie z całego serca, niespieszne, szybkie zrozumienie, a także nierzucająca się w oczy sierść czynią tę rasę idealną do mieszkania. Lhasa apso nie zawiedzie jako członek rodziny.  

9. Jamnik

Jazvečík plemeno psa do bytu Pes do bytu

Dla wszystkich typów jamników ich rodzina jest na pierwszym miejscu. W obecności obcych osób są powściągliwe i zazwyczaj je ignorują. Jamnik długowłosy jest przyjaźniejszy dla obcych niż inne typy. Jamniki dobrze dogadują się z innymi psami, choć czasem mogą okazać się śmiałkami, którzy ośmielają większe od siebie psy.

Ze względu na ich pochodzenie myśliwskie, nie zaleca się trzymania innych małych zwierząt domowych w tym samym czasie, co jamnik.Ranking najlepszych ras psów odpowiednich dla domu . Najlepszy pies do mieszkania . Jaki pies najlepiej nadaje się do mieszkania.

Najlepsze psy do mieszkania. Współżycie z kotem jest możliwe, o ile pies przyzwyczai się do niego w młodości, ale nigdy nie będą szczególnie dobrymi przyjaciółmi.

8. Chiński pies herbowy

Najlepszy pies do mieszkania 8. Chiński pies herbowy

Hodowla psa do mieszkania .Chiński pies herbowy jest wspaniałym towarzyszem rodziny, który zdecydowanie nie należy do podwórka.

Dobrze dogaduje się z dziećmi, ale trzeba wziąć pod uwagę ich wiek, żeby nie było urazów wynikających z nieporozumień. Bardzo dobrze dogaduje się z członkami rodziny w każdym wieku, którzy wiedzą jak traktować psy.

Będzie się wylegiwać obok nich na kanapie, ale równie chętnie spędzi z nimi aktywny dzień na świeżym powietrzu.

7. Coton de Tulear 10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania

Najlepszy pies do mieszkania 7. Coton de Tulear 10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania

Ten uroczy piesek nosi przydomek „bawełniany piesek z Madagaskaru”. Jego nazwa już sugeruje, skąd pochodzi. Swoją nazwę „cotton dog” otrzymał prawdopodobnie dlatego, że występował głównie na terenach plantacji bawełny, a jego sierść przypomina bawełniane runo.

6. Chihuahua Apartament Pies

Najlepszy pies do mieszkania 6. Chihuahua Apartament Pies

Towarzyski i oddany pies, który pomimo tego, że jest jedną z ras karłowatych jest w stanie szybko reagować, ma nieufność do obcych, instynkt łowiecki.Pies do mieszkania.

Ze względu na swoje cechy społeczne jest odpowiednim towarzyszem dla wszystkich grup wiekowych. Preferuje osobniki swojej rasy, ale nie ma problemów z pobłażliwością wobec innych ras. Wilk kontra pies – wideo od 18 roku życia

5. Cavalier King Charles z Hiszpanii

  5. Cavalier King Charles z Hiszpanii

Cavalier King Charles Spaniel ma miły, zrównoważony charakter. Jest wesołym psem, zawsze w dobrym humorze i merdającym ogonem. Jest przyjazny, słodki, bardzo figlarny i wysportowany. W przeciwnym razie bardzo przystosowany, nigdy nie agresywny. Jest to rasa bardzo plastyczna.

4. Pies Basenji do mieszkania 10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania

4. Pies Basenji do mieszkania
10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania Jest bardzo wrażliwy, miły, figlarny, strasznie ciekawski, pomysłowy i ma specyficzne poczucie humoru. Jest towarzyski, dobrze dogaduje się z dziećmi, a także z innymi zwierzęcymi domownikami.Rasa psa do mieszkania . A jeśli nie, to nauczy się je tolerować. Jak często karmić psa – żywienie psa

Ma to zachowanie utrwalone z Afryki, gdzie w osadach zawsze biegały dzieci i różne zwierzęta. Ma finezyjnie rozwinięte wszystkie instynkty życia na wolności, więc samochody, tramwaje, pociągi postrzega nie jako zagrożenie, ale zdobycz do pogoni. Dlatego w mieście trzeba bardzo uważać na psa i spuszczać go ze smyczy tylko w miejscach, w których nic mu nie grozi.  

3. Boston Terrier Pies do mieszkania

  3. Boston Terrier Pies do mieszkania

Boston Terrier potrzebuje dużo miłości i uwagi ze strony swojego właściciela, co potrafi bardzo dobrze odwzajemnić. Szuka jak najbliższego kontaktu fizycznego ze swoim panem. Jest bardzo czuły i przyjazny dla całej rodziny.

Nie jest agresywny wobec obcych, a problemy zazwyczaj nie pojawiają się nawet przy spotkaniu z innymi psami czy innymi zwierzętami domowymi. Puszka czy karma – Która jest lepszym  

2. buldog francuski piesek do mieszkania 10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania

  2. buldog francuski piesek do mieszkania
10 najlepszych ras psów nadających się do mieszkania

Jest bardzo oddany swojemu panu i towarzyszy mu na każdym kroku. Jeśli jego pan jest zainteresowany kimś innym, może okazać zazdrość. Kocha całą rodzinę, jest bardzo towarzyski nawet do obcych. Buldog francuski może być nieco dominujący w stosunku do innych psów, ale dopóki dorasta z innymi zwierzętami od najmłodszych lat, nie ma żadnych problemów. Mieszkanie pies.

Lista najlepszych ras psów nadających się do mieszkania 1. Pies Pug dla mieszkania

  Najlepszy pies do mieszkania Lista najlepszych ras psów nadających się do mieszkania
1. Pies Pug dla mieszkania Pug od zawsze był przyzwyczajony do życia w jak najbliższym kontakcie z człowiekiem i tak jest do dziś. Wymaga Twojej stałej uwagi i nie toleruje dłuższej rozłąki. Apartment dog. Psy do mieszkania. Zawsze chce być w centrum wydarzeń rodzinnych i we wszystkim uczestniczyć.

Nie da się określić dla niego żadnej przestrzeni w mieszkaniu, zawsze idzie tam gdzie jego pan, uwielbia leżeć skulony na jego kolanach, a także spać z nim w łóżku. Nigdy nie jest agresywny i przyjaźnie przywita się z innym osobnikiem swojego gatunku. Jest spokojnym psem, który nadaje się również do ruchliwego gospodarstwa domowego z dziećmi.  

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button