Psy

Dlaczego pies jest najlepszym zwierzęciem domowym

Dlaczego pies jest najlepszym zwierzęciem domowym. Więź między ludźmi i psami od dawna jest uznawana za jedną z najsilniejszych więzi w historii ludzi i zwierząt , chociaż jeśli nie zwracasz uwagi, ukradną yumminess z twojego talerza.Why a dog is the best pet : 10 reasons.

 

Dlaczego pies jest najlepszym zwierzęciem domowym :

  Dlaczego pies jest najlepszym   1. Są niesamowicie lojalni. Nic dziwnego, że 40% właścicieli psów przyznało, że mówi swoim psom wszystko – wiemy, że możemy im zaufać, że będą przy nas!  

2. ich pozytywne nastawienie jest zaraźliwe. Psy tak bardzo ekscytują się najprostszymi rzeczami – patykami, wyrzuconymi opakowaniami po jedzeniu – że sprawiają, iż doceniasz drobiazgi w życiu. Nikt nie może być smutny, gdy ma w pobliżu futrzanego przyjaciela.

3. Są dobre w przytulaniu się. Psiaki często same przyjdą do Ciebie i będą chciały się przytulić , dosłownie pokażą Ci gdzie je podrapać . A czasem zepchną cię z łóżka.   prečo je pes najlepši

  4. sprawiają, że jesteś aktywny – Spacer z psem na świeżym powietrzu jest nie tylko dobry dla twojego psa, ale także dla twojego ciała. Poprawiasz swoją kondycję i budujesz odporność.

5. Mogą one przebywać na zewnątrz przez cały rok . W przeciwieństwie do kotów, nie trzeba mieć kuwety, włosy , toaleta zwierząt wewnątrz .   Mogą one przebywać na zewnątrz przez cały rok . W przeciwieństwie do kotów, nie trzeba mieć kuwety, włosy , toaleta zwierząt wewnątrz .

  6. Oni też cię kochają. Psy uwalniają „hormon miłości” oksytocynę podczas interakcji z ludźmi. Ale zawsze wiemy, że nas kochają.

7. Zawsze są szczęśliwi, gdy wracasz do domu. Nawet jeśli twoja papuga może powitać cię z chrząknięciem, twój pies z radością stanie obok, gdy przyjdziesz.

8. Zbliżają one do siebie ludzi. Każdy właściciel psa wie, że spacer ze swoim pupilem to bezpieczny sposób na rozpoczęcie rozmów z innymi miłośnikami zwierząt. W świecie, w którym ludzie są coraz bardziej odizolowani, jest to wspaniała rzecz.Dlaczego pies jest najlepszym zwierzęciem domowym.   Zbliżają one do siebie ludzi. Każdy właściciel psa wie, że spacer ze swoim pupilem to bezpieczny sposób na rozpoczęcie rozmów z innymi miłośnikami zwierząt. W świecie, w którym ludzie są coraz bardziej odizolowani, jest to wspaniała rzecz.Dlaczego pies jest najlepszym zwierzęciem domowym.

  9. Dbają o to, aby żadne jedzenie nigdy się nie zmarnowało. Jeśli przejadł Ci się już obiad, ale nie wyobrażasz sobie wyrzucenia resztek do śmietnika, Twój futrzak jest zawsze pod ręką. Dlaczego pies chrapie 10 przyczyn  

10. Rozśmieszą cię. Czy przypadkowo zsuwają się przez pomyłkę z kanapy do tyłu, czy kibicują pierwszemu śniegowi w zimie . Zawsze jest dużo zabawy z psim kumplem.Dlaczego pies jest najlepszym zwierzakiem.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button