Psy

Niemieckie rasy psów – 15 ras psów z Niemiec

Niemieckie rasy psów – 8 ras psów z Niemiec . Najlepsze psy niemieckie . Rasy psów niemieckich są znane na całym świecie .Każda rasa z czegoś słynie i ma wyjątkowy wygląd i charakter .   15 ras psów niemieckich, które prawdopodobnie cię zaskoczą Jest wiele pięknych ras psów z Niemiec, wybraliśmy dla Was te 15. Wierzymy, że wśród nich znajdą się takie, których jeszcze nie znacie. Zapoznaj się z tymi 15 ciekawymi rasami.  

15. Doberman – rasy psów niemieckich

  Doberman - rasy psów niemieckich   Ojcem rasy jest Louis Dobermann, który wyhodował rasę pod koniec XIX wieku.Dobermany to dobre psy pracujące. Doberman to silny i energiczny pies nastawiony na pracę z ludźmi . Są to doskonałe psy stróżujące , wojskowe i ratownicze . Zawsze jest dobrze, gdy mają swoje obowiązki. Psy stróżujące 10 najlepszych ras do stróżowania.  

14. Great Dane

  Great Dane

  Great Dane był pierwotnie psem myśliwskim , ale dzięki hodowcom rasa została udoskonalona z zaciekłego myśliwego do ikonicznego psa rodzinnego . Jest to rasa duża z wyglądu, nawet pies tej rasy dzierży rekord na największego psa na świecie. Jednak z charakteru jest to wspaniały łagodny i inteligentny pies. Rasy psów niemieckich.  

13. Hovawart – rasy psów niemieckich

  Hovawart - rasy psów niemieckich

  Jest to stosunkowo młoda rasa, której nazwa i pochodzenie sięga średniowiecza. Nazwa tej rasy pochodzi od nazw „Hofewart”- pies stróżujący szlachty oraz „Hof”- dwór i „warten”- strzec. Jest wyhodowany z psów wiejskich z górskich obszarów Schwarzwaldu. Hovawart jest bardziej wymagający w szkoleniu , ale pochwały i smakołyki przekonają go do posłuszeństwa.  

12. Niemiecki terier myśliwski

  Niemiecki terier myśliwski

  Z nazwy wynika, że rasa ta została wyhodowana z myślą o uniwersalnym psie myśliwskim. Niemiecki Terier Myśliwski jest niezawodnym i łatwym do osiągnięcia celem psem , co czyni go równie dobrym towarzyszem jak myśliwym.  

11. Leonberger – rasy psów niemieckich

  Leonberger - rasy psów niemieckich

  Leonberger to jedna z najwspanialszych ras psów , od najmłodszych lat jest żywy i pełen energii . Ale mimo swoich rozmiarów, przy odpowiednim szkoleniu i socjalizacji jest doskonałym psem rodzinnym .Rasy psów niemieckich.  

10. Mały budowniczy Munsterlandu

  Mały budowniczy Munsterlandu

  Mały Munsterland Budowniczy to stosunkowo nowa niemiecka rasa. Został wyhodowany dla polowań uwielbia pływanie i naturę , więc najlepiej nadaje się dla aktywnych rodzin, które uwielbiają outdoor.  

9. Pudel – rasy psów niemieckich

  Pudel - rasy psów niemieckichTak Pudel jest rasą, która występuje w trzech rozmiarach . Pudel został pierwotnie wyhodowany jako pies myśliwski. Jego piękna sierść, która dziś znacząco wyróżnia go spośród innych ras, niegdyś chroniła go przed żywiołami. Pochodzenie rasy jest wspólne dla Niemców i Francuzów.  

8. Owczarek niemiecki

  Owczarek niemiecki

  Owczarek niemiecki jest jednym z najbardziej wszechstronnych psów na świecie. I nic dziwnego, bo owczarek niemiecki ma kilka cech idealnego psa pracującego : inteligencję, wielkość, łatwość szkolenia, przywiązanie do właściciela i wiele innych pozytywów. Jest to wspaniały pies pracujący, a przede wszystkim pies rodzinny.  

7. Mały brodaty mężczyzna

  Mały brodaty mężczyzna

  Small Bearded to rasa psów z Niemiec , słynąca głównie ze swojej wytrwałości , inteligencji i urody .Jest to pies energiczny , więc pasuje do aktywnej rodziny .Niemieckie rasy psów.  

6. budowniczy weimarski

  budowniczy weimarski   Weimaraner jest poszukiwaną rasą myśliwską. Myśliwi cenią go ogromnie ze względu na to, że jest wspaniałym, inteligentnym towarzyszem. Jest nieco bardziej wymagający w treningu.  

5. Rottweiler – rasy psów niemieckich

  Rottweiler - rasy psów niemieckich   Rottweiler to starożytna rasa sięgająca czasów rzymskich. Stał się on podstawą wielu ras psów niemieckich . Wielokrotnie są błędnie określane jako psy agresywne, ale jest wręcz przeciwnie, dobre szkolenie i wczesna socjalizacja uczynią z nich doskonałych obrońców rodziny.

4. Szpic niemiecki karłowaty

  Szpic niemiecki karłowaty   Karłowaty szpic niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras psów. Jest niewielkiej postury , ma piękną puszystą sierść i żywy charakter.  

3. Eurasier – rasy psów niemieckich

  Eurasier - rasy psów niemieckich   Powstał przez skrzyżowanie trzech ras mianowicie German Wolfhound Spitz, Chow Chow i Samoyed , jest średniej wielkości i bardzo pięknym psem. Jego sierść sprawia, że wygląda jak przytulony kot.  

2. Jamnik

  Jamnik   Jamnik był pierwotnie psem myśliwskim . Może mieć dwa rodzaje włosów, długie lub krótkie. Jest to jedna z najbardziej cenionych ras psów z Niemiec .Ma trochę ostrzejszy charakter więc nie bardzo nadaje się dla małych dzieci ( ale wszystko zależy od szkolenia ).  

1. Pies rasy Eskimos Amerykański

  Pies rasy Eskimos Amerykański     Nie ulegaj wpływowi nazwy , American Eskimo Dog jest w pewnej części rasą niemiecką . Pochodzi od rasy szpiców niemieckich . Eskimos amerykański ma trzy rozmiary, dlatego może być idealnym psem dla każdej rodziny.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button