Psy

Rasy psów krótkowłosych : 15 ras psów

Rasy psów krótkowłosych do domu i mieszkania. Zobacz rasy psów krótkowłosych. Lista 15 ras psów krótkowłosych. Psy krótkowłose i w ogóle. Odpowiednie dla rodziny.Planujesz kupić psa, ale boisz się, że w całym domu będzie miał włosy? Sprawdź te psy o krótkiej sierści, które rzadko zrzucają włosy.  

Rasy psów krótkowłosych

  Kup rasę psów krótkowłosych, aby zaoszczędzić na domowych kosztach czyszczenia i pielęgnacji sierści psa.Zobacz najlepsze rasy psów krótkowłosych.   Myślisz o zdobyciu psa, ale martwisz się o pozostawienie śladu futra przez całe drzwi wejściowe do łóżka? Jeśli tak, być może nadszedł czas, abyś Ty i Twoja rodzina rozważyli psy krótkowłose. Uzyskując tego typu zwierzaka, można zaoszczędzić na kosztach pielęgnacyjnych i nie trzeba będzie się martwić o sprzątanie domu. Nie jesteś pewien, która rasa jest odpowiednia dla Twojej rodziny?   Oto 15 typów psów krótkowłosych, które powinieneś poważnie rozważyć:

1. Amerykański Staffordshire Terrier

  Amerykański Staffordshire Terrier   American Staffordshire Terrier to odważna i silna rasa psów. Uwielbiają przebywać cały czas w pobliżu ludzi i dobrze dogadują się z innymi zwierzętami domowymi.  

2. Basset Hound – rasy psów krótkowłosych  

  Basset Hound - rasy psów krótkowłosych

Basset hound to takie większe wydanie jamnika. Baset ma łagodną naturę, dzięki czemu jest cierpliwy, posłuszny i łatwy w szkoleniu.  

3. Boston Terier

  Boston Terier

  Boston Terrier nosi przydomek „Gentleman” ze względu na swój charakter i kochający wygląd.Boston Terrier jest łatwym do wyszkolenia pemeno znanym ze swojej inteligencji i zdolności do dobrego dogadywania się z dziećmi i innymi zwierzętami domowymi.  

4. Chihuahua – Rasy psów krótkowłosych

  Chihuahua - Rasy psów krótkowłosych

Chihuahua to mała rasa o wielkim duchu. Nieustraszony mały Chihuahua może stanąć do walki nawet z psami dużych ras. Chihuahua może być krótkowłosa i długowłosa. Jest to rasa psów nadająca się do mieszkania i dla dzieci.  

5. Pies dalmatyńczyk

  Pies dalmatyńczyk

Dalmatyńczyk to jedna z najpiękniejszych ras psów na świecie. Rasa ta została rozsławiona przez film 101 dalmatyńczyków. Dalmatyńczyk to piękna krótkowłosa rasa psów nadająca się do rodziny.  

6. Buldog francuski – Rasy psów krótkowłosych

  Buldog francuski - Rasy psów krótkowłosych

Buldog francuski jest psem do towarzystwa o niewielkim wzroście. Ma niewielkie, ale bardzo umięśnione ciało. Jest to pies, któremu niewielu może się oprzeć. Są to psy krótkowłose, nadające się do mieszkania. Lubią wylegiwać się całymi dniami i spędzać czas ze swoimi właścicielami.  

7. Chart angielski

  Chart angielski Angielski Greyhound jest rasą psów krótkowłosych i ma eleganckie aerodynamiczne ciało.Rasa jest bardzo energiczna i lubi być w pobliżu ludzi.  

8. Mastif angielski – Rasy psów krótkowłosych

  Mastif angielski - Rasy psów krótkowłosych

Mastiff angielski to duża rasa psów krótkowłosych. Mastif angielski to doskonały pies stróżujący, odpowiedni dla rodziny z dużą posesją.  

9. Budowniczy z Weimaru

  Budowniczy z Weimaru

Weimaraner jest psem przyjaznym, posłusznym i nieustraszonym. Weimaraner jest rasą krótkowłosą, która uwielbia ruch.

10. Bokser krótkowłosy rasy psów 

  Bokser krótkowłosy rasy psów  To bokser w ostatnich latach trafił na listę 10 najpopularniejszych ras psów na świecie. Bokser jest rasą psów krótkowłosych, jest bardzo silny, wysportowany, ma łagodną, cierpliwą i ochronną naturę.

11. Mops – Rasy psów krótkowłosych

  Mops - Rasy psów krótkowłosych Pug to rasa krótkowłosa, którą również można zaliczyć do ras psów nadających się do domu. Dzięki swojemu charakterowi i niewielkim rozmiarom, Pug jest świetnym psem do mieszkania i dla rodzin z dziećmi.  

12. Great Dane

    Great Dane Wielki Duńczyk jest jednym z gigantów psiego imperium, Jest to krótkowłosa rasa elekgántna, która kocha swoją rodzinę.  

13. Vipet

  vipet Mimo swojej energicznej natury, Vipet jest rasą spokojną. Jest to pies krótkowłosy o przyjaznym usposobieniu, dlatego Vipet sprawdzi się w rodzinie z dziećmi lub innymi zwierzętami.  

14. Jamnik 

  Jamnik Tak jamnik ma długie, przypominające hot-doga ciało i krępe, krótkie nogi. Jamnik jest wierny, figlarny, ciekawski, przyjazny i pełen odwagi.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button