Psy

Najpopularniejsze rasy psów 10 ulubionych ras psów

Najpopularniejsze rasy psów . 10 najpopularniejszych ras psów , czy Twój pupil się w niej znajdzie? Sprawdź poniżej 10 najpopularniejszych ras.

 

1. Labrador Retriever – Najpopularniejsze rasy psów

  Labrador Retriever - Najpopularniejsze rasy psów

Ta przyjazna i aktywna rasa utrzymywała się na pierwszym miejscu przez ostatnie 28 lat. „To jest rasa, która musi zrobić wszystko ze swoimi ludźmi”, powiedziała Topdenowi , Veronica. „Uosabia definicję wszechstronności – polowanie, pokazywanie, rodzina, nurkowanie , tropienie, posłuszeństwo.

2. Owczarek niemiecki – najpopularniejsze rasy psów

  Owczarek niemiecki - najpopularniejsze rasy psów

Ci zaufani towarzysze często pracują jako psy policyjne i psy służbowe, ponieważ są lojalnie oddani swoim głównym opiekunom.

3. Golden Retriever – najpopularniejsze rasy psów

  Golden Retriever - najpopularniejsze rasy psów

Ta inteligentna i przyjazna rasa jest w zasadzie gwiazdą filmową grupy z głównymi rolami w Full House, Flying Bud i The Incredible Journey. Największy pies świata Top 10 największych ras psów

4. Buldog francuski 

  Buldog francuski

Buldogi mają wspaniałe osobowości, ale wymagają ćwiczeń.

5. Buldog angielski 

  Buldog angielski 

Prezydenckie picki, zarówno Calvin Coolidge jak i Warren Harding, posiadały te dostojne i odważne psy.  

6. Beagle

  Beagle

Ciekawskie i wesołe beagle podążają wszędzie za swoim nosem (i często w kłopoty).

7. Pudel

  Pudel Pudle uważane są za rasę pojedynczą (niezwykle inteligentną). Co do tego efektu sierści,to ma ona za zadanie chronić stawy i narządy w zimnej wodzie – choć obecnie większość pudli to psy rodzinne.

8. Rottweiler

  Rottweiler

Znani jako ochroniarze, Rottweilery mają również bardziej miękką stronę, jako kochający i lojalni towarzysze dla swoich właścicieli.   Wypadanie włosów co jeść, aby zapobiec wypadaniu włosów .Wszyscy z nas mieli koszmary o wypadaniu włosów, ale często zapominamy, że wypadanie lub wzrost włosów jest ściśle związany z naszą dietą i stylem życia. Regularnie olejuj włosy i stosuj naturalne maski do włosów, ale odżywianie wewnętrzne jest równie ważne jak pielęgnacja skóry. Oto dziewięć pokarmów bogatych w składniki odżywcze, które są znane z tego, że utrzymują włosy w zdrowiu, a spożywane regularnie mogą zapobiegać ich wypadaniu. Włącz te pokarmy na porost włosów do swojej codziennej diety i zobacz różnicę.

9. Pointer niemiecki krótkowłosy

  Pointer niemiecki krótkowłosy

„GSP” są znane jako doskonałe psy myśliwskie i polowe ze względu na swoją inteligencję i silny zmysł węchu.

10. Yorkshire Terier

  Yorkshire Terier Najpopularniejsze rasy psów . Yorkshire stały się modnym zwierzęciem domowym w późnej epoce wiktoriańskiej, ale tak naprawdę zaczęły się w młynach jako łapacze szkodników.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button