Psy

Amerykańskie rasy psów – 13 psów z Ameryki

Amerykańskie rasy psów – 13 psów z Ameryki. Zastanawiasz się, ile ras psów pochodzi z Ameryki? Otóż zgodnie z nazwą na jednym, dwie rasy. Cóż, dzisiaj przynosimy ci 13 pięknych ras psów z Ameryki. Ciesz się tymi pięknymi rasami, z których jedna jest piękniejsza od drugiej.

 

13. Cocker Spaniel Amerykański

 

Cocker Spaniel Amerykański

Amerykańskie rasy psów. Amerykański Cocker Spaniel jest bardzo piękną rasą do oglądania.Z dorosłymi lubią się włóczyć po kanapie, natomiast z dziećmi lubią się wyszaleć w ogrodzie.Amerykański Cocker Spaniel jest równie dobry do domu z ogrodem, jak i do mieszkania.

 

12. Ogar lamparci amerykański

 

Ogar lamparci amerykański

 

Amerykański chart lamparci to rasa, której przodkowie wywodzą się z Meksyku. Są energiczne, towarzyskie i inteligentne, co czyni je wspaniałym psem do posiadania wokół.Pierwotnie hodowane jako psy myśliwskie, najlepiej radzą sobie w rodzinach, które dają im miejsce do biegania.

 

11. Redbone’s Teddy Bear Dog

 

Redbone's Teddy Bear Dog

 

Redbone Bearhound jest średniej wielkości chartem. Mają piękną czerwoną sierść.Trochę więcej szczekają i trzeba poświęcić im więcej uwagi przy szkoleniu. To wspaniałe psy z dziećmi, ale wymagają dobrej socjalizacji. Amerykańskie rasy psów.

 

10. Boston Terrier amerykańskie rasy psów.

 

Boston Terrier amerykańskie rasy psów

 

Boston Terrier od początku swojego istnienia cieszy się dużą popularnością. Początkowo był hodowany jako pies bojowy, ale dziś są łagodnymi i czułymi towarzyszami, za co zyskały przydomek „American Gentleman”.Boston Terriers to bardzo czułe psy, które równie dobrze nadają się do domu, jak i do mieszkania.

 

9. Chinook

 

Chinook

 

Chinook to rasa psów z Ameryki, nazwana na cześć pierwszej wyprawy antarktycznej admirała Byrda w 1928 r. Dziś są to mniej lub bardziej uniwersalne psy. Lubią ruch, a także zabawę z dziećmi. Są więc idealnymi towarzyszami rodzinnych wędrówek.To szczególnie łagodne psy, znane ze swojego spokojnego charakteru. Chinook lubi jednak uciekać, testując odporność swojego ogrodzenia zarówno górą, jak i ziemią, dlatego zawsze dobrze strzeż swojego ogrodzenia.

 

8. American Staffordshire Terrier

 

American Staffordshire Terrier

 

American Staffordshire Terrier to umięśniona rasa psów, jest znana na całym świecie ze swojego muskularnego ciała.American Staffordshire Terrier to wszechstronny pies, który może leżeć na kanapie z rodzicem, ale może być również bardzo aktywny na świeżym powietrzu.Jest inteligentny i uwielbia zadowolić swojego właściciela, więc jest również dobrze wyszkolony.

 

7. Chart amerykański

 

Chart amerykański

 

American Foxhound to słodka, lojalna i czuła rasa psów.Są niezwykłymi sportowcami. American Foxhound nie pasuje do mieszkania, lubią dużo ruchu, więc potrzebują przestrzeni. Są to psy o dużej energii i zdecydowane. Z tym psem naprawdę nigdy nie będziesz się nudzić.

6. American Water Spaniel – amerykańskie rasy psów.

 

American Water Spaniel - amerykańskie rasy psów

 

Amerykański Water Spaniel został wyhodowany jako pies myśliwski. Jest to bardzo energiczna rasa, która wymaga dobrego właściciela, aby uczynić go niezawodnym psem rodzinnym.Ale jeśli jesteś aktywnym typem osoby i dajesz mu miejsce do biegania, to amerykański Water Spaniel jest właściwym psem dla ciebie.

 

5. Rat Terrier – amerykańskie rasy psów

 

Rat Terrier - amerykańskie rasy psów

 

Rat terrier to piękny, niewielki pies. Amerykańskie rasy psów. Będąc terierem jest dziki, figlarny, energiczny i bardzo żywiołowy. Nie potrzebują wielu obcych ludzi, ale uwielbiają członków rodziny.Jest to idealny Pomorzanin do gospodarstwa lub domu rolnego. Rasa została nazwana przez Theodore’a Roosevelta, kiedy jego Rat Terrier wytępił wszystkie szczury w Białym Domu.

 

4. Owczarek północnoamerykański

 

Owczarek północnoamerykański

 

W latach 60. XX wieku owczarki australijskie w Ameryce zaczęto selektywnie hodować, aby były jak najmniejsze. I tak powstała nowa rasa, początkowo nazwana Miniaturowym Owczarkiem Australijskim. Później jednak zmieniono ich nazwę na owczarek północnoamerykański. Psy te zasłynęły ze swojej inteligencji, lojalności i wielkości, co czyniło je doskonałymi psami podróżnymi.

 

3. Boykin spaniel – amerykańskie rasy psów.

 

Boykin spaniel - amerykańskie rasy psów

 

 

Tak Boykin Spaniel jest dobrym psem myśliwskim, ich inteligentne zdolności sprawiają, że są równie dobrymi towarzyszami dla rodzin, jak i dla myśliwych. I Boykin spaniel potrzebuje dużo ruchu, więc jest dobry dla aktywnych rodzin.Szczególnie lubią dzieci, dogadują się z innymi rasami psów.Doskonały pies dla aktywnych ludzi, którzy mogą poświęcić mu trochę czasu każdego dnia.Amerykańskie rasy psów.

 

2. Buldog amerykański

 

Buldog amerykański

 

Amerykańskie rasy psów. Buldog amerykański może wydawać się krępy i niezgrabny, ale pozory mylą.Buldog amerykański jest w rzeczywistości umięśniony i zbudowany dokładnie do gonienia bydła.Jest popularny ze względu na zdolność do wysokiego skoku dla swojego niewielkiego wzrostu.Buldog amerykański jest inteligentny i czuły, co czyni je dobrym obrońcą rodziny.Chociaż mają wysoką inteligencję, muszą być skoncentrowane podczas treningu. Psy stróżujące 10 najlepszych ras do stróżowania.

 

1. American Pit Bull Terrier

 

American Pit Bull Terrier

 

American Pit Bull Terrier jest kochającym psem rodzinnym. Amerykańskie rasy psów.  Jego podróż zaprowadziła go od walki przez psa gospodarskiego, aż w końcu zadomowił się jako pies rodzinny. Są bardzo łagodne szczególnie w stosunku do dzieci.American Pit Bull Terrier jest doskonałą rasą sportową, jest wytrwały i odważny.Pamiętaj o wczesnej socjalizacji i szkoleniu, właściciel jest zawsze odpowiedzialny za dobre samopoczucie psa.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button