Psy

Łatwe do wytresowania psy Top 10 ras psów

Łatwe do wytresowania psy. Łatwe do wytresowania psy Top 10 ras psów. Psy, które są łatwe do wyszkolenia . Łatwe w szkoleniu psy lista ras. Psy, które łatwo poddają się szkoleniu.

10. Mały brodaty mężczyzna

  Mały brodaty mężczyzna

  Beardie to mały, żywy, inteligentny pies. Jest bardzo podatny na szkolenie i zdyscyplinowany. Sporadycznie wykazuje upór, ale nawet mniej doświadczony właściciel zwykle potrafi sobie z tym poradzić. Beardie to bardzo wesoły pies z poczuciem humoru i entuzjazmem do wszelkich zajęć, więc nie sposób się z nim nudzić. Jest bardzo wierny rodzinie i niezawodnie dotrzyma towarzystwa swoim właścicielom.Łatwe do wyszkolenia psy . Obcych zaalarmuje bezkompromisowym szczekaniem, ale nie jest agresywny i jeśli właściciel przywita gościa, pies przyjmie go bez dalszych zastrzeżeń. Brodaty piesek uwielbia być w centrum akcji. Oprócz codziennej dawki ruchu, potrzebuje również regularnego zajęcia, aby nie nudził się i nie odchodził na psie łamy. Poza treningiem posłuszeństwa poradzi sobie również z agility, dogdancingiem, frisbee, flyballem czy tropieniem. Ze względu na doskonały zmysł węchu może służyć jako pies służbowy przy poszukiwaniach narkotyków. Ze szkoleniem poradzi sobie nawet mniej doświadczony hodowca, ale zasadą jest stosowanie pozytywnych metod szkolenia, opartych na pochwałach i stosowaniu nagród w postaci jedzenia.

9. Papillon

  Papillon

Ten mały piesek jest pełen energii i wesołości. Jest bardzo figlarny i łatwo daje się szkolić i trenować. Ale jest też bardzo wrażliwy. Kłótnie i awantury lub niegrzeczne zachowanie sprawią, że nie będzie szczęśliwy. Papillon kultywuje bardzo bliskie i czułe relacje ze „swoimi” ludźmi.Łatwe do wyszkolenia psy. Pies do mieszkania : 15 najlepszych ras.

8. Border Collie – psy łatwe do wyszkolenia

  Border Collie - psy łatwe do wyszkolenia

  Pasterze owiec w Wielkiej Brytanii i Irlandii od wielu wieków wykorzystują border collie do wypasu swoich owiec. Border Collie ma charakterystyczny ruch pływacki, unosząc łapy tuż przy ziemi. Rasa pracowita, inteligentna, ucząca się i przebiegła, bardzo oddana swojej rodzinie.Łatwe do wyszkolenia psy. Bardzo szybko się uczy, dobrze dogaduje się z innymi psami i dziećmi, gdy zapewni się mu dużo ruchu. Jeśli jednak nie zapewni mu się wystarczającej ilości ruchu, może stać się psem problematycznym, a czasem agresywnym (rzuca się na psy i ludzi lub gryzie). Oprócz ćwiczeń potrzebuje pracy, więc zajęcie z jednym lub kilkoma zadaniami jest niezbędne. Border Collie jest idealnym psem do uprawiania wszelkiego rodzaju psich sportów.

7. Pudel – Łatwe do wyszkolenia psy

  Pudel - Łatwe do wyszkolenia psy

Pudel to żywy i aktywny pies, który wyróżnia się inteligencją i przysłowiową zdolnością uczenia. Ponadto jest czuły, przyjazny i spokojny.

6. Golden Retriever – Łatwe do wytresowania psy

  Golden Retriever

Cenimy Golden Retrievera jako łagodnego i cierpliwego czworonożnego przyjaciela. Jest łatwy w szkoleniu i bardzo czuły. Jako pies myśliwski znany jest ze swojego entuzjazmu w pracy. Jest entuzjastyczny i dobry w odzyskiwaniu dzikiej zwierzyny.

5. Rottweiler – Łatwe do wyszkolenia psy

  Rottweiler - Łatwe do wyszkolenia psy

Rottweiler to inteligentny, odważny i odporny pies, który jest również szczególnie czuły dla „swojej” ludzkiej rodziny. Typowy jest jego wrodzony instynkt ochronny, zwłaszcza wobec osób, do których należy.

4. Grzechotka z jelenia – Łatwe do wytresowania psy

  Grzechotka z jelenia - Łatwe do wytresowania psy Bardzo temperamentny, pogodny i odważny pies. Jest zawsze czujny, natychmiast wskaże wszystko co podejrzane i jest całkowicie nieufny wobec obcych. Dlatego jest dobrym psem stróżującym. Nie waha się nawet przed pierwszym atakiem, nawet na przeciwnika nieporównywalnie większego od siebie. Reaguje szybko, wręcz pochopnie. Łatwe do wytresowania psy.

3. Owczarek australijski

  Owczarek australijski

Owczarek australijski to pies, który jest „ponad to wszystko”, pozostając nawet w dorosłym życiu wiecznym, figlarnym szczeniakiem, z niekończącą się chęcią służenia swojemu panu. Ich odwaga sprawia, że są dobrymi strażnikami majątku. Jest to rasa bardzo ceniona w rejonach, gdzie hoduje się zwierzęta gospodarskie. W rzeczywistości Aussie jest jednym z najlepszych uniwersalnych psów do gospodarstwa lub rancza. Ale to, co osobiście najbardziej w nich cenię, oprócz wyjątkowych zdolności do pracy, to ich ogromne oddanie rodzinie. Są bardzo przyjaźnie nastawione do dzieci ( nawet najmniejszych maluchów i bardzo uduchowionych dzieci) i niesamowicie cierpliwe.

2. Owczarek niemiecki

  Owczarek niemiecki

Charakter tej popularnej rasy łączy w sobie wiele dobrych cech. Jest temperamentny, bardzo podatny na naukę, odważny i czujny. Może być ostry, twardy i bojowy. Nie powinien być jednak uprzedzony.  

1. Labrador Retriever – psy łatwe do wyszkolenia

  Labrador Retriever - psy łatwe do wyszkolenia Wspólne życie i praca z tą rasą jest przyjemna dla człowieka. Labrador Retriever to bardzo inteligentne zwierzę o szybkich reakcjach. Jest bardzo pracowity, przystosowany i uległy. Charakteryzuje się wielkim przywiązaniem i lojalnością.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button