Psy

Austriackie psy 5 austriackich ras psów

Austriackie psy 5 austriackich ras psów . Kiedy myślisz o Austrii, przychodzą Ci na myśl zamki, Alpy,  czekolada, a może nawet Mozart. Austriackie rasy psów są piękne i wyjątkowe. Oto 5 ras psów pochodzących z Austrii:

 

Jamnik alpejski 

 

Jamnik alpejski

 

Austriackie psy  . Jamnik alpejski był używany jako pies myśliwski, głównie do tropienia i polowania na lisy i zające. Jamnik alpejski jest małym psem o krótkich nogach, dobrze nadaje się do polowania na zwierzynę w trudnym terenie na dużych wysokościach. Rasy psów pochodzące z Austrii. Ma gęstą podwójną sierść z krótkim i eleganckim futrem, zwykle w kolorze od czerwonawego do czerwonego. Są dobrymi towarzyszami, przyjaznymi i łagodnymi psami. Są doskonałe dla rodziny.

 

Pointer austriacki krótkowłosy 

Rasy psów z Austrii

 

Pointer austriacki krótkowłosy Psy austriackie

 

Austriacki wyżeł krótkowłosy jest potomkiem psów celtyckich, chociaż istnieją one od kilkuset lat, a pierwszy austriacki wyżeł krótkowłosy został uznany w 1884 roku. Były używane jako wytrzymałe psy myśliwskie przeznaczone do trudnego terenu i dużych wysokości. Austriacki pointer krótkowłosy to średniej wielkości rasa psów o grubej, krótkiej sierści, zwykle czarnej z opalenizną. Psy austriackie.

Umięśnione psy Top 10 najbardziej umięśnionych ras psów

Pinczer austriacki – psy austriackie 

 

Pinczer austriacki Psy austriackie Austriackie rasy psów

 

Pinczer austriacki należy do grupy terierów. Zostały wyhodowane jako psy stróżujące i do towarzystwa. Ich sierść może być czerwona, czarna z brązowymi znaczeniami, a także może mieć białe plamki. Pinczer austriacki jest doskonałym psem stróżującym, oddanym swojej rodzinie i nieufnym wobec innych ludzi. Muszą mieć dużo towarzystwa, nie warto zostawiać ich samych na długi czas.

Durcher styryjski – psy austriackie 

 

Austriackie psy rasy Durcher styryjski

 

Durcher styryjski powstał w wyniku skrzyżowania jamnika hanowerskiego z durcherem istryjskim krótkowłosym. Jest idealnym psem myśliwskim. Sznaucer styryjski to średniej wielkości pies o gęstej sierści i brodzie. Zazwyczaj przywiązują się do swoich właścicieli i są nieufne wobec innych ludzi.

Bananowa maska do włosów: uzyskaj błyszczące włosy

Tyrolski Durcher – austriackie psy 

 

Tyrolskie psy austriackie Durcher

 

Tyrolski Durich ma swoje korzenie w psach celtyckich, a wzmianki o rasie pochodzą już z 1500 roku, kiedy to Maksymilian I, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego, wykorzystywał je do polowań. Durcher tyrolski to średniej wielkości, potężny pies. Ma gęstą, podwójną sierść. Durcher tyrolski nie jest bardzo agresywnym psem. Psy austriackie . Jest to raczej dobry pies rodzinny, który potrzebuje tylko więcej ruchu.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button