Psy

Psy austriackie 5 ras psów austriackich

Psy austriackie 5 ras psów austriackich . Kiedy myślisz o Austrii , zamki , Alpy , czekolada i może nawet Mozart przychodzą na myśl .Austriackie rasy psów są piękne i wyjątkowe . Oto 5 ras psów, które pochodzą z Austrii :

 

Jamnik alpejski 

 

Jamnik alpejski 

 

Austriackie psy . Jamnik alpejski był używany jako pies myśliwski , głównie do śledzenia i polowania na lisy i zające .Jamnik alpejski jest małym psem z krótkimi nogami , jest dobry do polowania na zwierzynę w trudnym terenie na dużych wysokościach . Rasy psów z Austrii . Ma gęsty podwójny płaszcz z krótkim i eleganckim futrem zwykle w kolorze czerwonawym do czerwonego . Są dobrymi towarzyszami , przyjaznymi i łagodnymi psami . Są one doskonałe dla rodziny .

 

Pointer austriacki krótkowłosy 
Rasy psów z Austrii

 

Pointer austriacki krótkowłosy  Rasy psów z Austrii

 

Rasy psów z Austrii .Austrian Shorthaired Pointer jest potomkiem psów celtyckich , choć istnieją od kilkuset lat pierwszy Austrian Shorthaired Pointer został uznany w 1884 roku. Były one wykorzystywane jako wytrzymałe psy myśliwskie przeznaczone do pracy w trudnym terenie i na dużych wysokościach .Austrian Shorthaired Pointer to średniej wielkości rasa psów o grubej, krótkiej sierści zwykle czarnej z tanem . Austriackie Dundogi .

 

Pinczer austriacki – psy austriackie 

 

Pinczer austriacki - psy austriackie 

 

Pinczer austriacki należy do grupy terierów . Były hodowane jako psy stróżujące i towarzyszące. Ich płaszcz może być czerwony , czarny z oznaczeniami tan i może mieć również białe plamy . Pinczer austriacki to doskonały pies stróżujący , oddany swojej rodzinie i nieufny wobec innych ludzi . Muszą mieć dużo towarzystwa , nie jest dobrze zostawić je same na dłuższy czas . Psy policyjne : Top 10 ras psów wojskowych i policyjnych

 

Styrian Durcher – psy austriackie 

 

Styrian Durcher - psy austriackie

 

Durcher styryjski powstał poprzez skrzyżowanie jamnika hanowerskiego z jamnikiem istryjskim krótkowłosym. Jest to doskonały pies myśliwski. Styrian Durcher to średniej wielkości pies o szorstkiej sierści i brodzie . Zazwyczaj są przywiązani do swoich właścicieli i są nieufni wobec innych ludzi .

 

Tyrolski Durcher – austriackie psy 

 

Tyrolski Durcher - austriackie psy 

 

Durich tyrolski wywodzi się z psów celtyckich .Zapisy o rasie znane są już od 1500 roku , kiedy to Maksymilian I, cesarz Świętego Cesarstwa Rzymskiego, używał ich do polowań. Tyrolski Durcher to średniej wielkości, potężny pies. Ma grubą, podwójną sierść . Durcher tyrolski nie jest psem bardzo agresywnym. Austriackie psy . Raczej jest to dobry pies rodzinny tylko potrzebuje więcej ruchu .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button