Filmy i rozrywka

Filmy o wilkołakach : Top 10 filmów o wilkołakach

Filmy o wilkołakach .Lista 10 najlepszych filmów o wilkołakach . Najlepsze filmy o wilkołakach na świecie . Obejrzyj wszystkie filmy o wilkołakach .Oto 10 najlepszych filmów :

 

10. Psi żołnierze

 

Psi żołnierze

Oddział sierżanta Wellsa przybywa do szkockich Highlands, by spędzić kilka dni na szkoleniu. Po drodze odkrywa obóz, w którym nie ma nic oprócz krwi i broni, z której nikt nie zdążył wystrzelić. W tym samym czasie odnajdują kapitana Ryana, który jako jedyny ocalał.Filmy o wilkołakach. Oddział nie zwraca uwagi na urojone gadki Ryana o tym, że jest tylko jeden, dopóki nie usłyszą pierwszego przerażającego skowytu. Rozpoczyna się szaleńcza ucieczka, a następnie najdłuższa noc walki z tajemniczym wrogiem, który nie robi sobie wiele ze zwykłych kul.

9. Jaskinia wilków

 

Jaskinia wilków

 

Filmy o wilkołakach.Po zamordowaniu rodziców nastoletni wilkołak Cayden zmuszony jest do bezcelowej wędrówki przez świat. W odległym górskim miasteczku Lupine Ridge spotykają podobnie myślące osoby, w tym piękną Angelinę…
Kiedy popularny licealista Cayden Richards budzi się z przerażającego koszmaru, odkrywa, że to nie był sen… Zmienia się w coś wrednego, nieprzewidywalnego i dzikiego. Zmuszony do bezcelowej wędrówki przez świat po zabójstwie rodziców, Cayden próbuje dotrzeć do prawdy o tym, kim naprawdę jest. W odległym górskim miasteczku Lupine Ridge spotykają podobnie myślące osoby, w tym piękną młodą Angelinę, która jest uwięziona pomiędzy dwoma starożytnymi klanami „wilkołaków”. A kiedy Cayden w końcu odkrywa szokującą prawdę o swoim pochodzeniu, zdaje sobie sprawę, że jest tylko jeden sposób, aby uratować kobietę swojego serca – przerażająca walka na śmierć i życie z siłami bardziej złowrogimi, niż kiedykolwiek sobie wyobrażał.

 

8. Howl

 

Howl

Joe, ambitny młody kontroler biletów, obserwuje ostatni pociąg opuszczający Londyn w ciemną i burzliwą noc. W pociągu jest zwykła kolekcja pasażerów – od obleśnego nastolatka po bizneswoman- pracoholiczkę. Nagle w lesie pociąg zatrzymuje się z piskiem, gdy uderza w coś na torach. Kierowca, który pojechał zbadać sytuację, nie wraca.

7. Wilkołak: Bestia wśród nas

 

Wilkołak Bestia wśród nas

Legendarny potwór Universalu budzi się na nowo, przynosząc nowy poziom mrożącego krew w żyłach suspensu i dreszczyku emocji. Kiedy tajemnicza istota zaczyna nocami terroryzować wioskę, miejscowy młodzieniec Daniel przekonuje kilku doświadczonych łowców wilkołaków, by pojawili się u jego boku. Gdy mieszkańcy wioski nadal są celem ataku i jeden po drugim zamieniają się w podstępne bestie, Daniel zaczyna się obawiać, że bezwzględny wróg jest bliżej niż mógłby przypuszczać. W filmie w rolach głównych występują Stephen Rea, Ed Quinn, Steven Bauer i Nia Peeples. Doskonałe doświadczenie dla całej rodziny. Zabawa dla młodych wiekiem i duchem!

Filmy o wilkołakach

6. Underworld: Przebudzenie

 

Underworld-Probuzen

Minęło piętnaście lat od czasu, gdy Selene i jej ludzko-likijski kochanek Michael zniszczyli starożytnego wampira Marcusa w Underworld: Evolution. W jej trakcie ludzkość odkryła istnienie zarówno wampirów, jak i lykanów, i prowadziła wojnę w celu eksterminacji obu ras. Schwytana podczas ludobójstwa Selene budzi się po ponad dekadzie jako więzień w zapieczętowanym laboratorium Antigenu, potężnej korporacji próbującej opracować szczepionkę przeciwko wirusom odpowiedzialnym za istnienie wampirów i lykanów.

Przyczyny wypadania włosów u mężczyzn

Selene jest zdruzgotana odkryciem, że Michael zmarł, ale jej żal bardzo szybko zostaje pokonany przez szokujące odkrycie, że podczas snu kriogenicznego urodziła córkę, Eve (India Eisley). Próbując znaleźć schronienie dla siebie i swojego dziecka, Selene trafia do świata, w którym członkowie jej niegdyś dumnej rasy są na skraju wyginięcia, a resztki ocalałych ukrywają się pod ziemią. Odrzucona przez pozostałe klany, Selene postanawia połączyć siły z młodym wampirem, Davidem (Theo James), który dołącza do niej w krwawej kampanii przeciwko Antigenowi, który dąży do zniszczenia jej i jej dziecka. Kiedy jej zwykli wrogowie, Lykanie, są również na jej tropie, wydaje się, że nawet Selene jest całkowicie bezradna wobec najbardziej bezwzględnego wroga w historii serii Underworld: genetycznie ulepszonego Super Lykana.

5 Wer, Legenda Krwi

 

krwawa legenda filmy o wilkołakach

Po brutalnym morderstwie amerykańskiej rodziny przebywającej na wakacjach na francuskiej wsi, o zbrodnię bez dowodów zostaje oskarżony dziwny mężczyzna mieszkający w pobliżu miejsca zdarzenia. Podejrzanego przygarnia amerykańska obrończyni Kate Moore (A. J. Cook), która wraz ze swoim zespołem stara się przekonać lokalne władze o niewinności mężczyzny przy użyciu metod naukowych. Kiedy Kate zaczyna badać historię rodziny mężczyzny, odkrywa dowody, które wskazują na odrodzenie się dawno zapomnianej legendy. Gdy rzeź trwa, Kate musi zrobić wszystko, by przetrwać i zapobiec rozprzestrzenianiu się chaosu.

4. Van Helsing Filmy o wilkołakach

 

Van Helsing Filmy o wilkołakach

Głęboko w Karpatach leży mityczna i tajemnicza Transylwania. Świat, w którym zło jest wszechobecne, gdzie niebezpieczeństwo wzrasta wraz z zachodem słońca, a potwory przybierają postać najbardziej przerażających koszmarów. Reżyser Sommers, który ożywił klasycznego potwora w filmach The Mummy i The Mummy Returns, przeniósł do nowego projektu cały zastęp tradycyjnych upiorów – potwora Frankensteina, Draculi, The Wolfman – i stawia przeciwko nim samotnego wojownika po stronie dobra – Van Helsinga.

Legendarny łowca duchów (Hugh Jackman) przybywa do Transylwanii na zlecenie tajnego stowarzyszenia, by pokonać krwiożerczego uwodziciela. W walce z hrabią Draculą (Richard Roxburgh) bierze na celownik niezbyt groźną Annę Valerious (Kate Beckinsale) i uwalnia jej rodzinę od pokoleniowej klątwy. Widmowe płótno zaludniają ponadto Shuler Hensley jako potwór Frankensteina, główny tancerz Will Kemp, który portretuje męskiego brata Anny, Velkana, który przy pełni księżyca przemienia się w wilkołaka, oraz Kevin J. O’Connor jako Igor, zdradziecki asystent doktora Frankensteina.

Sprawdź również :

Filmy o przetrwaniu : Filmy o przetrwaniu

Elena Anaya, Silvia Colloca i Josie Maran grają trzy krwiożercze panny młode Draculi, które nie cofną się przed niczym, by pomóc swojemu panu w jego planie podboju ludzkiej cywilizacji i ustanowienia rządów terroru… Po sukcesie widzów The Mummy i The Mummy Returns, reżyser i scenarzysta Stephen Sommers wychodzi z kolejnym wielkim filmem. Filmy o wilkołakach. Van Helsing to najdroższy amerykański film, jaki kiedykolwiek powstał w Czechach. Film jest pełen fajerwerków pomysłów i niesamowitych efektów wizualnych, które przenoszą widza w zupełnie nowy, niespotykany dotąd świat. Efektami wizualnymi zajęła się firma Industrial Light and Magic, która ma na koncie blisko 200 filmów, w tym Park Jurajski, Master & Commander, Terminator 3, Harry Potter, Raport Mniejszości, a ILM zdobyło Oscara za efekty w Piratach z Karaibów.

3. Clash of the Werewolves Filmy o wilkołakach

 

Clash Of Werewolves Werewolf Movies

Dwie rywalizujące ze sobą watahy wilkołaków walczą o młodego chłopca, którego życie jest fatalnie powiązane z ich przyszłością. Jedni chcą go zabić, inni uratować. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie w pełnym akcji horrorze, pełnym napięcia i perfekcyjnych sztuczek!

2. filmy o wilkołakach w dzikim kraju

 

wild country Werewolf movies

Szkoda, że ten film jest tak mało znany. Mieszanka wilkołaka i pościgu w lesie sprawdziła się świetnie. Grupa dzieciaków idzie na noc do lasu, a tam coś się czai…. To praktycznie wszystko, co jest w fabule. Niemal cała akcja rozgrywa się w nocy, co jest w porządku, ale twórcy zachowali całkiem wciągający klimat. Film jest też dość krótki(coś koło 70 minut) więc nie można się za bardzo nudzić. Największy zarzut mam do aktorów, nie żeby byli za źli, w końcu w tego typu filmach raczej tego nie potrzebują, ale denerwowało mnie, że ich słownictwo zawierało tylko Fuck, fucking i inne. Skrytykowałbym też bieg potwora, na pewno wygląda rewelacyjnie. Jest oślizgły, nie boi się pokazać i potrafi ugryźć. Jednak bieg, który został wykonany przez efekty traci wiele ze swojego uroku. Gore jest niesamowite. Nie ma tego dużo, ale jak już się uda, to widać, że twórcy naprawdę grali. Odcięte kończyny, przegryzione szyje, odgryziona połowa brzucha. Dziki kraj to przeciętny może nieco ponadprzeciętny horror, który bawi przez godzinę i kwadrans.

1. The Feeding Werewolf Movies

 

The Feeding Werewolf Movies

Obejrzałem ten film i byłem dość zaskoczony. Cały film rozgrywa się w lesie, co jest fajne ze względu na tworzony klimat, ale przynajmniej film nie rozgrywa się gdzieś w wielkim mieście. Pierwszy atak wilkołaka z przytuleniem na samym początku wygląda fajnie. Cóż, cały film to w zasadzie tylko bullshit-attack-bullshit-attack. Dla mnie to przyjemny B-movie, który nie zachwyca, ale też nie obrzydza.

 

Ale to co mnie naprawdę wkurzało to wilkołak, rozumiem, że twórcy musieli oszczędzać gdzie się dało, żeby maska nie wyglądała bóg wie jak na świecie, ale dlaczego dali te dziwne siekane ujęcia, kiedy wilkołak zaatakował? Było to strasznie niezręczne i głupie, i nawet gdyby wilkołak wyglądał gorzej, to i tak byłoby to lepsze niż to. Przeciętny film o wilkołakach, który mnie zadowolił, ale niestety dość mocno ugrzązł.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button