Filmy i rozrywka

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

Where Crawfish Sing online cz dubbing to amerykański film dramatyczny oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Delii Owens, wyreżyserowany przez Olivię Newman ze scenariusza Lucy Alibar i wyprodukowany przez Reese Witherspoon. W filmie występują Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson, Michael Hyatt, Sterling Macer Jr. i David Strathairn.

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing. Premiera „Where the Crawdads Sing” w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 15. Lipiec 2022, ukaże się nakładem Sony Pictures Releasing. Kya to nieskończenie zaradna młoda dziewczyna dorastająca na bagnach Karoliny Północnej. Później staje się podejrzaną w sprawie morderstwa mężczyzny, który kiedyś ją prześladował.

 

Kya jest po pięćdziesiątce. opuszczona przez lata przez rodziców i starsze rodzeństwo, uczy się przetrwać na własną rękę. Jej chłopak Tate Walker uczy ją czytać i pisać, a ona się w nim zakochuje, ale kiedy wyjeżdża na studia, znów ją zostawia.

 

Sci Fi Movie 2022

 

Sci Fi Movie 2022

 

Chase Andrews jest rozgrywającym, który wciąga Kyu w znajomość z obietnicą małżeństwa, która nigdy się nie materializuje. Po zakończeniu ich związku atakuje ją, a ona wąsko ucieka. Podczas jego nieobecności Chase zostaje znaleziony martwy, a Kya zostaje wciągnięta w proces o morderstwo, w którym dowody przeciwko niej wydają się nie do pokonania.

 

25 stycznia 2021 roku ogłoszono, że Taylor John Smith i Harris Dickinson dołączą do Daisy Edgar-Jones w adaptacji filmowej produkowanej przez Hello Sunshine i 3000 Pictures dla Sony Pictures na podstawie bestsellerowej powieści Delii Owens „Where Crawfish Sing”. Film wyreżyseruje Olivia Newman ze scenariusza napisanego przez Lucy Alibar. 17. W marcu 2021 roku do obsady filmu dołączył David Strathairn. Kiedy sadzić czosnek? Najlepszy czas na sadzenie.

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing. 30. W marcu 2021 roku do obsady filmu dołączył Jayson Warner Smith. 30. 2021 marca do obsady filmu dołączyli Garret Dillahunt, Michael Hyatt, Ahna O’Reilly, Sterling Macer Jr i Jojo Regina. W czerwcu 2021 roku do obsady filmu dołączył Eric Ladin.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

 

Gdzie raki śpiewają news 2022

 

Gdzie raki śpiewają news 2022

 

Główne zdjęcia odbywały się od 30. Od marca do 28. Czerwiec 2021 w Nowym Orleanie i Houma w Luizjanie.

 

t jest zaplanowany na 15. Lipiec 2022 r. Wcześniej premiera była zaplanowana na 24. Czerwiec 2022 r. Została ona wówczas przełożona na 22. lipca 2022 r., a następnie przesunięty o tydzień na 15. Lipiec. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Film darmowy online Gdzie śpiewają raki online cz

 

Film darmowy online Gdzie śpiewają raki online cz

 

Amerykańska singer-songwriterka Taylor Swift, która napisała i zaśpiewała oryginalną piosenkę „Carolina” do filmu, powiedziała, gdy po raz pierwszy ukazał się zwiastun promocyjny filmu, że „kiedy przeczytałam [knihu] lat temu , całkowicie się w nim zatraciłam” i „chciałam stworzyć coś nawiedzającego i eterycznego”.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button