Filmy i rozrywka

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

Where Crawfish Sing online cz dubbing to amerykański film dramatyczny oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Delii Owens, wyreżyserowany przez Olivię Newman ze scenariusza Lucy Alibar i wyprodukowany przez Reese Witherspoon. W filmie występują Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson, Michael Hyatt, Sterling Macer Jr. i David Strathairn.

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing. Premiera „Where the Crawdads Sing” w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 15. Lipiec 2022, ukaże się nakładem Sony Pictures Releasing. Kya to nieskończenie zaradna młoda dziewczyna dorastająca na bagnach Karoliny Północnej. Później staje się podejrzaną w sprawie morderstwa mężczyzny, który kiedyś ją prześladował.

 

Kya jest po pięćdziesiątce. opuszczona przez lata przez rodziców i starsze rodzeństwo, uczy się przetrwać na własną rękę. Jej chłopak Tate Walker uczy ją czytać i pisać, a ona się w nim zakochuje, ale kiedy wyjeżdża na studia, znów ją zostawia.

 

Sci Fi Movie 2022

 

Sci Fi Movie 2022

 

Chase Andrews jest rozgrywającym, który wciąga Kyu w znajomość z obietnicą małżeństwa, która nigdy się nie materializuje. Po zakończeniu ich związku atakuje ją, a ona wąsko ucieka. Podczas jego nieobecności Chase zostaje znaleziony martwy, a Kya zostaje wciągnięta w proces o morderstwo, w którym dowody przeciwko niej wydają się nie do pokonania.

 

25 stycznia 2021 roku ogłoszono, że Taylor John Smith i Harris Dickinson dołączą do Daisy Edgar-Jones w adaptacji filmowej produkowanej przez Hello Sunshine i 3000 Pictures dla Sony Pictures na podstawie bestsellerowej powieści Delii Owens „Where Crawfish Sing”. Film wyreżyseruje Olivia Newman ze scenariusza napisanego przez Lucy Alibar. 17. W marcu 2021 roku do obsady filmu dołączył David Strathairn. Kiedy sadzić czosnek? Najlepszy czas na sadzenie.

 

Gdzie raki śpiewają online cz dubbing. 30. W marcu 2021 roku do obsady filmu dołączył Jayson Warner Smith. 30. 2021 marca do obsady filmu dołączyli Garret Dillahunt, Michael Hyatt, Ahna O’Reilly, Sterling Macer Jr i Jojo Regina. W czerwcu 2021 roku do obsady filmu dołączył Eric Ladin.

 

Gdzie raki śpiewają news 2022

 

Gdzie raki śpiewają news 2022

 

Główne zdjęcia odbywały się od 30. Od marca do 28. Czerwiec 2021 w Nowym Orleanie i Houma w Luizjanie.

 

t jest zaplanowany na 15. Lipiec 2022 r. Wcześniej premiera była zaplanowana na 24. Czerwiec 2022 r. Została ona wówczas przełożona na 22. lipca 2022 r., a następnie przesunięty o tydzień na 15. Lipiec. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Film darmowy online Gdzie śpiewają raki online cz

 

Film darmowy online Gdzie śpiewają raki online cz

 

Amerykańska singer-songwriterka Taylor Swift, która napisała i zaśpiewała oryginalną piosenkę „Carolina” do filmu, powiedziała, gdy po raz pierwszy ukazał się zwiastun promocyjny filmu, że „kiedy przeczytałam [knihu] lat temu , całkowicie się w nim zatraciłam” i „chciałam stworzyć coś nawiedzającego i eterycznego”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button