Filmy i rozrywka

Triangle of Sorrow online pl dabing 2022

Triangle of Sorrow online pl dubbing to satyryczna czarna komedia z 2022 roku.  Scenariusz i reżyseria: Ruben Östlund. Jest to jego debiut fabularny w języku angielskim. Występują w nim Harris Dickinson, Charlbi Dean (w swojej ostatniej roli filmowej), Dolly de Leon. Zlatko Buric, Henrik Dorsin, Vicki Berlin i Woody Harrelson.

 

Triangle of Sorrow online pl dabing 2022

 

Triangle of Sorrow online pl dabing 2022

 

Film śledzi parę celebrytów-modelarzy, którzy zostają zaproszeni na luksusowy rejs dla ultrabogatych, kiedy wszystko zaczyna się psuć. To ostatni film, w którym wystąpiła Charlbi Dean, po jej śmierci w sierpniu 2022 roku.

 

Film przez Internet

 

Film przez Internet

 

Trójkąt smutku miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2022 roku, gdzie otrzymał ośmiominutową owację na stojąco i Złotą Palmę. Jego premiera we Francji zaplanowana jest na 28. września 2022 roku, w Stanach Zjednoczonych i Szwecji w dniu 7. października, w Niemczech w dniu 13. października, a w Wielkiej Brytanii w dniu 28. Październik. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Aktorzy z „Triangle of Sorrow

 

Aktorzy z

 

Modelki Carla (Harris Dickinson) i Yaya (Charlbi Dean) poruszają się po burzliwych morzach wysokiej mody, godząc się z rzeczywistością i granicami swojego związku. Zaproszeni na pokład superjachtu na luksusowy wypad, znajdują się w towarzystwie rosyjskiego oligarchy, brytyjskiego handlarza bronią i grupy niesmacznych postaci dowodzonych przez amerykańskiego kapitana (Woody Harrelson) cytującego Marksa.

 

Życie na pokładzie statku, który początkowo przypomina insta-marzenie influencera, staje się burzliwe w miarę zbliżania się burzy. Jako kapitan postanawia zabawić swoich gości wystawnym, ekstrawaganckim posiłkiem. W miarę jak chaos ustępuje, równowaga sił ulega zmianie i porządek rzeczy ulega odwróceniu, tworząc scenę dla nowego rodzaju konfliktu klasowego.

 

Triangle of Sorrow online pl dabing 2022

 

Triangle of Sorrow online pl dabing 2022 2
Triangle of Sorrow online pl dabing 2022 2

 

Projekt został po raz pierwszy ogłoszony przez reżysera Rubena Östlunda w czerwcu 2017 roku po Co z tego, że w poprzednim miesiącu jego film The Square zdobył Złotą Palmę na 70. rozdaniu nagród Akademii. Festiwalu Filmowego w Cannes. Triangle of Sorrow online cz dabing 2022. Stwierdził, że film miał nosić tytuł The Triangle of Sorrow i miał być „dziką” satyrą osadzoną na tle świata mody i superbogatych. Podstawowymi tematami miały być „wygląd jako kapitał” i „piękno jako waluta”. Według reżysera tytuł nawiązuje do terminu używanego przez chirurgów plastycznych na określenie niepokojącej zmarszczki. Występuje między brwiami i można go skorygować za pomocą Botoxu w ciągu 15 minut. Jak rozpoznać, że jestem w ciąży – Objawy ciąży

 

Ciekawostki dotyczące filmu

 

Ciekawostki dotyczące filmu

 

Badania nad niektórymi częściami scenariusza były prowadzone w maju 2018 r. Casting trwał od sierpnia do listopada 2018 roku w Berlinie, Paryżu, Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles i Göteborgu, a w marcu 2019 roku był kontynuowany w Moskwie. Poszukiwanie obiektów rozpoczęło się w styczniu 2019 roku i trwało z przerwami do października 2019 roku. Od listopada 2019 roku do pierwszej połowy lutego 2020 roku Östlund dopracowywał ostatnie szczegóły preprodukcji filmu.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button