Filmy i rozrywka

Baby boss family business online cz dabing

Baby boss family business online cz dubbing ( Boss Baby 2 ) to amerykański komputerowo animowany film komediowy z 2021 roku. Który jest luźno oparty na książce obrazkowej z 2010 roku Boss Baby i jej sequelu z 2016 roku Bossier Baby autorstwa Marli Frazee z DreamWorks. Animacja i dystrybuowana przez Universal Pictures. Druga odsłona franczyzy The Boss Baby i sequel filmu z 2017 roku.

 

Baby boss family business online cz dabing

 

Baby boss family business online cz dabing

 

Film reżyseruje Tom McGrath ze scenariusza Michaela McCullersa z historią McGratha i McCullersa, a w filmie pojawią się głosy Aleca Baldwina, Jamesa Marsdena, Amy Sedaris, Ariany Greenblatt, Jeffa Goldbluma, Evy Longorii, Jimmy’ego Kimmela i Lisy Kudrow. Baby boss family business online cz dubbing. Fabuła śledzi teraz-rosły Templeton braci (Baldwin i Marsden), którzy wracają do siebie po nowym Boss Baby (Sedaris) zaciąga pomoc profesora (Goldblum), aby zatrzymać je od wymazania dzieciństwa na całym świecie.

 

Baby boss 2 online 

 

Baby boss 2 online cz dabing .

 

Film ukazał się w wersji kinowej w USA 2. Lipiec 2021 roku w tradycyjnych i wybranych lokalizacjach RealD 3D i Dolby Cinema od Universal Pictures; był również streamowany na płatnych tierach Peacock przez 60 dni. Baby boss 2 online cz dabing . Film zarobił na całym świecie 92 miliony dolarów, a konsensus krytyków Rotten Tomatoes nazwał go „bezbolesną gratką dla dzieci”.

Akcja rozgrywa się 40 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, Tim Templeton jest teraz dorosłym człowiekiem mieszkającym z żoną Carol i ich dwiema córkami, 7-letnią Tabithą i niemowlęcą Tiną. Młodszy brat Tima, Ted Jr. jest teraz odnoszącym sukcesy dyrektorem generalnym i nigdy go nie ma, zamiast tego wysyłał Timowi i jego rodzinie wystawne prezenty. Tabitha wykazuje bardziej dorosłe zachowanie i pewnej nocy, gdy rozczarowany Tim zastanawia się nad osobą, którą staje się jego córka, słyszy coś z pokoju Tiny.

 

Baby boss 2 online 

 

Baby boss 2 online 

 

Odkrywa, że Tina jest Boss Baby, tak jak kiedyś Ted był, i że została przydzielona, aby dostać Ted tam na specjalnej misji. Tim odmawia połączenia, mówiąc, że nigdy nie przyjdzie, i zachęca Tinę do powrotu do snu. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. Baby boss 2 online. Jednak Tina zostawia fałszywą pocztę głosową dla Teda, wabiąc go do domu Templetona.

 

Ponadto, młoda Tina pokazuje się jako Boss Baby do Ted i daje im obu magiczne smoczki na wizytę w BabyCorp. Tina wprowadza braci do nowej formuły, która pozwoli im zamienić się z powrotem w dzieci na 48 godzin, dzięki czemu będą mogli potajemnie dostać się do szkoły Tabithy i dowiedzieć się, co dr Erwin Armstrong, założyciel i dyrektor szkoły, planuje za plecami ich rodziców. 

 

Baby boss family business 2021 cz

 

Baby boss family business 2021 cz

 

W szkole Tim, teraz już jako 7-latek, idzie za Tabithą do jej klasy. Podczas gdy dziecko Ted jest umieszczony z innymi dziećmi. Ted zwołuje dzieci, aby pomóc mu wydostać się z pokoju zabaw, więc może iść zbadać w biurze Armstronga. Tim próbuje również wysłać do gabinetu dyrektora, przerywając zajęcia, ale zamiast tego zostaje umieszczony w „Pudełku” na czas wygaśnięcia. Ted odkrywa, że Armstrong w rzeczywistości sam jest dzieckiem. Baby boss family business 2021 cz.  Bo uciekł z domu. Kiedy zorientował się, że jest mądrzejszy od swoich rodziców i teraz zarabia pieniądze tworząc popularne aplikacje na telefon. Jego ostatecznym planem jest pozbycie się każdego rodzica na B-Day, aby nie mogli już mówić swoim dzieciom, co mają robić. Po tym, jak Tina nie mogła skontaktować się z BabyCorp i widziała, że bracia znów dryfują między sobą. Zrobiła pauzę i stwierdziła, że misję wykonają sami.

 

Baby boss cz 2021

 

Baby boss cz 2021

 

W noc uczty, podczas której Tabitha ma zaśpiewać solo, bracia i Tina planują zdemaskować Armstronga jako oszusta. Dowiedzieli się jednak, że tej nocy miało się wydarzyć coś, co chciał G-d. To za pośrednictwem nowej aplikacji QT-Snap firmy Armstrong, która hipnotyzuje rodziców w bezmyślne zombie. Zarówno Tim jak i Ted zostają schwytani przez ninja Armstronga i umieszczeni w pudełku, które powoli zaczyna wypełniać się wodą.  Kraj Smoka online cz dubbing lub napisy. Baby boss cz 2021. Tabitha śpiewa swoje solo, ale kiedy widzi, że Tim nie pojawił się zgodnie z obietnicą, ucieka ze sceny z płaczem. Pociesza ją Tina, która ujawnia swoją tożsamość i misję. Tabitha zgadza się pomóc młodszej siostrze, wchodząc na serwer i wyłączając QT-Snapa, zanim ten zdąży dotrzeć do całego świata. 

 

Baby boss family business free movie

 

Baby boss family business free movie

 

Tim i Ted dostać się do serwera pierwszy, ale są zatrzymani przez Armstrong, który nazywa rodziców zombie dla wsparcia. Podczas gdy bracia powstrzymują się, gdy formuła zaczyna się kończyć, Tina i Tabitha wstają na serwer. Tabitha jest w stanie włamać się i wyłączyć ekran, ale klawiatura zostaje zniszczona przez Armstronga. Baby boss family business free movie. Siostry następnie udały się na słodki wulkan używając Mentosów i sody, niszcząc serwery i przywracając wszystkich rodziców do normalności. Tina następnie ujawnia, że nigdy nie opuścił BabyCorp i że coraz Tim i Ted z powrotem razem była jej prawdziwa misja. Cała rodzina Templetonów łączy się, by świętować Boże Narodzenie, a Armstrong wraca do własnej rodziny.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button