Filmy i rozrywka

Ojciec online cz dubbing lub napisy bez reklam

Ojciec online cz dubbing to film dramatyczny z 2020 roku napisany i wyreżyserowany przez Floriana Zellera w jego debiucie reżyserskim; współtworzył dzieło z kolegą dramaturgiem Christopherem Hamptonem, na podstawie sztuki Zellera z 2012 roku Le Père. We francusko-brytyjskiej koprodukcji występują Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell i Olivia Williams. Film śledzi losy starzejącego się Walijczyka, który musi poradzić sobie z postępującą demencją. Jest to druga adaptacja sztuki po filmie „Floryda” z 2015 roku.

 

Ojciec online cz dubbing 

 

Ojciec online cz dabing .

 

Tata miał swoją światową premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance 27. stycznia 2020 roku, we Francji został uruchomiony 26. Maj 2021 UGC Dystrybucja i w Wielkiej Brytanii 11. Czerwiec 2021 Lionsgate. Film został doceniony przez krytyków, którzy chwalili występy Hopkinsa i Colman, wartości produkcyjne i sportretowanie demencji. Na 93. Na Oscarach Hopkins zdobył nagrodę dla najlepszego aktora, a Zeller i Hampton dla najlepszego scenariusza adaptowanego; film otrzymał w sumie sześć nominacji, w tym dla najlepszego filmu i najlepszej aktorki drugoplanowej (Colman). Żywność dla silnego żołądka Top 15 pokarmów dla silnego żołądka.  Na 78. Na Złotych Globach film otrzymał cztery nominacje, w tym za najlepszy obraz – dramat. Otrzymał sześć nominacji do 74. British Academy Film Awards, gdzie zdobył nagrody dla najlepszego aktora (Hopkins) i najlepszego scenariusza adaptowanego. Ponadto Hopkins i Colman otrzymali nominacje w kategoriach Outstanding Lead Actor i Supporting Actress w 27. Screen Actors Guild Awards.

 

Obejrzyj film online

 

Obejrzyj film online

 

Anne odwiedza swojego ojca Antoniego w jego mieszkaniu po tym, jak staje się wrogo nastawiona do swojej niedawnej opiekunki. Ma demencję i ciągle zapomina o ważnych wydarzeniach życiowych i o tym, gdzie są rzeczy w jego mieszkaniu, w tym zegarek. Ojciec online cz dubbing lub napisy. Mówi Anne, że wierzy, iż opiekunka ukradła mu zegarek i że nigdy nie ruszy się ze swojego mieszkania. Mówi Anthony’emu, że przeprowadza się do Paryża, aby spotkać się z mężczyzną, co wprawia Anthony’ego w zakłopotanie, ponieważ nie pamięta żadnych mężczyzn w swoim życiu od czasu zakończenia małżeństwa z Jamesem. Anne mówi, że jeśli nadal będzie odmawiał opiekunce, będzie musiała przenieść go do domu opieki.

 

O filmie Ojciec online cz dabing 

 

O filmie Ojciec online cz dabing .

 

Następnego dnia Antoni widzi nieznanego mężczyznę, Pawła, i jest zdezorientowany faktem, że mieszka on w jego mieszkaniu. Paweł twierdzi, że Antoni mieszka z nim i Anną. Anne wraca na kolację i wydaje się być inną kobietą, co po raz kolejny dezorientuje Antoniego. Anne planuje przeprowadzić wywiad z nową nianią, Laurą. Antoni mówi Laurze, że jest zawodowym tancerzem i nie potrzebuje pomocy. Anthony mówi później, że Laura przypomina mu jego drugą córkę, Lucy, z którą z nieznanych mu powodów nie rozmawiał od miesięcy.

 

Aktorzy Ojciec online cz

 

 

Antoni zostaje zabrany do lekarza i zapytany o swoją pamięć. Twierdzi, że nie ma problemów z pamięcią. Później mówi Laurze, jak bardzo jest dumny z Lucy, malarki. Mówi mu, że jest jej przykro z powodu wypadku Lucy, o którym Antoni nie wie. W trakcie filmu okazuje się, że Antoni rzeczywiście od lat mieszka w mieszkaniu Anny i Pawła, ale uważa, że nadal mieszka w swoim mieszkaniu. Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów.  Po powrocie Anny, ona i Paweł kłócą się o odwołane wakacje we Włoszech z powodu wcześniejszego zachowania Antoniego wobec opiekunki i poświęcenia Anny dla ojca. Paul pyta Anthony’ego, jak długo planuje zostać w ich mieszkaniu i denerwować wszystkich, i policzkuje go.

 

Nezabudnite dať Palec hore na našej 👉 fb stránke TOPDEN 👍

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button