Filmy i rozrywka

Raya i ostatni smok online

Raya and the Last Dragon online cz dubbing to amerykański komputerowo animowany film akcji-przygodowy fantasy z 2021 roku wyprodukowany przez The Walt Disney Company i wyreżyserowany przez Dona Halla i Carlosa Lópeza Estradę. Scenariusz napisali Qui Nguyen i Adele Lim, opierając się na tradycyjnych kulturach Azji Południowo-Wschodniej. Film śledzi wojowniczą księżniczkę, która szuka legendarnego Ostatniego Smoka, z nadzieją na odzyskanie smoczego klejnotu, który ponownie wygnałby plagę Druun i zjednoczył plemiona jako Kumandra.

 

Raya i ostatni smok online 

 

Raya i ostatni smok online cz dabing .

 

Raya and the Last Dragon trafił do kin w Stanach Zjednoczonych 5. Marzec 2021 przez Walt Disney Studios Motion Pictures w standardowych formatach 2D, 3D, Dolby Cinema i IMAX. Raya i ostatni smok online cz dabing . W lipcu 2021 roku stał się drugim najczęściej oglądanym tytułem streamingowym po piątym sezonie Lucyfera Netflixa krótko po uruchomieniu strategii premium. Prostownica do włosów : co wybrać.

 

Od lipca 2021 roku, to brutto 120 milionów dolarów na całym świecie i otrzymał pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili animację, wizualizacje, sekwencje akcji, postacie, muzyczny wynik, dubbing, historię i wiadomości, choć krytykowali brak reprezentacji Azji Południowo-Wschodniej wśród obsady głosowej filmu.

 

Raya and the Last Dragon film darmowy

 

Raya and the Last Dragon film darmowy

 

Dobrze prosperująca kraina Kumandra jest pustoszona przez Druunów i zagrożona przez złe duchy, które petryfikują ludzi i smoki. Sisu, ostatni smok, skupia swoją magię na klejnocie i wygania Druunów, ożywiając ludzi Kumandry, ale nie smoki. Walka o władzę nad tym klejnotem dzieli ludzi Kumandry na pięć plemion w zależności od ich położenia wzdłuż gigantycznej rzeki w kształcie smoka: Kieł, Serce, Cierń, Pazur i Ogon. 

 

Raya i ostatni smok dubbing

 

Raya-a-last-dragon-dabing

 

Pięćset lat później wódz plemienny Benja szkoli swoją córkę Rayę, by chroniła klejnot z jego serca. Benja mocno wierzy, że plemiona mogą się zjednoczyć, więc postanawia zorganizować ucztę dla przywódców wszystkich pięciu plemion. Raya i ostatni smok online cz dubbing. Podczas uczty Raya zaprzyjaźnia się z Namaari, córką wodza Virana z plemienia Tesak, która daje Rayi w prezencie smoczy wisiorek. Raya ufa jej i pokazuje Namaari lokalizację klejnotu, ale zdradza Rayę w ramach spisku, by pomóc Fangowi w jego kradzieży. Zaalarmowany do ataku, Benja i inne plemiona przybywają na miejsce i zaczynają walczyć o klejnot, który rozbija się w walce. Kiedy każde plemię ukradło kawałek klejnotu, Druunowie przebudzili się i ogarnęli Serce i jego mieszkańców, a następnie rozprzestrzenili się na resztę Kumandry. Benja ratuje Raya rzucając ją z mostu do wody poniżej i obserwuje jak Druun połyka go i petrifies go.

 

Raya i ostatni smok fabuła filmu

 

Przez następne sześć lat Raya wyrusza przez Kumandrę, by odnaleźć Sisa, by odtworzyć kolejny klejnot. Raya udaje się przywołać Sisu po dotarciu do wraku statku w Tailu. Przyznaje, że to nie ona stworzyła klejnot, a raczej w imieniu czwórki jej rodzeństwa, przy czym każdy kawałek zawiera moc każdego z casterów. Podczas dalszej podróży zbierają kawałki i poznają nowych przyjaciół: Boun, Little Noi i Tong; Sisu jest przebrany za człowieka na nalegania Raya, aż ujawnia się, aby uratować Raya z Namaari w Spine. W towarzystwie Fang Sisu przekonuje Rayę, by zamiast kraść ostatni kawałek, połączyła siły z Namaari. Raya zwraca smoczy wisiorek, który otrzymała przed laty od Namaari w dowód zaufania. Namaari, przytłoczona odpowiedzialnością za uratowanie reputacji Fanga i chęcią pomocy w pokonaniu Druuna, grozi im kuszą.
Christmas Movies – 10 najlepszych filmów o tematyce świątecznej.
Sisu próbuje uspokoić Namaari, tylko po to, by zostać śmiertelnie postrzelonym, gdy Raya przywiązuje swój miecz do kuszy Namaari.

 

Baśniowa Raya i ostatni smok online cz dabing

 

Śmierć Sisu powoduje, że woda znika z kanału ochronnego Fanga, pozwalając Druunowi na opanowanie królestwa. Raya wchodzi, by zmierzyć się z Namaari, którą opłakuje po skamienieniu matki. Dwójka walczy, podczas gdy towarzysze Raya ewakuują mieszkańców Fang za pomocą klejnotów. Raya bije Namaari i przygotowuje się do jej zabicia, ale powstrzymuje się przed wykonaniem własnej roli w śmierci Sisu z powodu niezdolności do zaufania innym i zamiast tego wyrusza na pomoc grupie. Namaari ściga Rayę z wyczynem Fanga i ratuje jej zwierzaka Tuk Tuk przed petryfikacją, zyskując przebaczenie Rayi. Kamienie szlachetne 10 najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie.

 

Raya i ostatni smok online cz dubbing. Gdy Druun wygrał dla swojej grupy, Raya przypomina sobie, jak wcześniej zaufanie pozwoliło Sisu uratować świat. Namawia pozostałych do zjednoczenia się i ponownego złożenia klejnotu, okazując swoją wiarę w Namaari, przekazując jej kawałek i pozwalając Druunowi na jego petryfikację. Reszta następuje, gdy Namaari połączyła klejnot, zanim Druun skamieniał również ją. Druun są pokonane wkrótce po Dragon Gem jest odbudowany, z Sisu jest ożywiony wraz z wszystkich ofiar Druun. Grupa łączy się ze wszystkimi swoimi utraconymi bliskimi jako Kumandra.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button