Filmy i rozrywka

Princess Rebel online cz dabing 2022

Princess Rebel online 2022. Pil, mała sierota, mieszka w średniowiecznym miasteczku Roc-en-Brum z trzema oswojonymi przez siebie łasicami. Przeżywa, kradnąc jedzenie z zamku regenta Tristana, który chce uzurpować sobie tron. Kiedy Tristan próbuje otruć prawowitego dziedzica Rolanda, przypadkowo przemienia się w „chapul”, stworzenie, które jest pół kotem i pół kurczakiem. Aby uciec przed strażnikami, Pil zakłada kostium księżniczki. Wbrew swojej woli trafia na pełną przygód wyprawę w celu odnalezienia Rolanda.

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Po sukcesie krytycznym i komercyjnym swoich produkcji telewizyjnych, w szczególności serialu Les As de la jungle, TAT Productions rozpoczęło produkcję filmów fabularnych z Les As de la jungle, który został wydany w 2017 roku i oznaczał nowy międzynarodowy sukces dla studia, które kontynuowało produkcję trzech kolejnych filmów: Terra Willy, planète inconnue (2019), Les Aventures de Pil (2021, ostatecznie zatytułowany Pil), i Argonautes (2022)

 

Komedia animowana 2022

 

Komedia animowana 2022

 

Całkowicie samodzielnie wyreżyserowany i wyprodukowany w animacji 3D Pil dysponuje budżetem w wysokości dziesięciu milionów euro2. Produkcja została tymczasowo wstrzymana.
Filmy dla dzieci – 10 najlepszych filmów dla dzieci

Dystrybucją we Francji1 i na świecie zajmuje się Société nouvelle de distribution du groupe M65,6. W 2020 roku dystrybucję filmu Pil wykupiło kilkanaście firm obejmujących około trzydziestu krajów7 , w tym Hiszpania, Izrael, Holandia, Rosja, Tajwan, Skandynawia, Bliski Wschód i była Jugosławia1 , a także Berlinale i Festiwal Filmowy w Cannes4. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

Princess Rebel online cz dabing 2022

 

Princess Rebel online cz dabing

 

Francuska premiera była pierwotnie zaplanowana na 13. Październik 2021,7 ale Słowacki Teatr Narodowy przeniósł go na 11. Sierpień 2021 r. Filmy o ninja :10 najlepszych filmów o ninja

Film rodzinny

 

Film rodzinny

 

Dzielna młoda dziewczyna przebiera się za księżniczkę, aby uratować królestwo i następcę tronu.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button