Filmy i rozrywka

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy. Jest to piętnasty film fabularny z serii One Piece, oparty na mandze o tej samej nazwie napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odoma.

 

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy

 

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy

 

Po raz pierwszy zgłoszono ją 21 listopada 2021 roku z okazji wydania 1000. odcinków anime One Piece i po emisji tego odcinka było 21 listopada 2021 roku ukazał się teaser trailer i plakat. Światowa premiera odbyła się 22 lipca 2022 roku w tokijskim Nippon Budokan z okazji 25. rocznica powstania mangi One Piece i została wydana w kinach 6. Sierpień 2022 w Japonii.

K 16. Od października 2022 r. film zarobił ponad 17,10 miliarda juanów w Japonii, co czyni go najwyżej zarabiającym filmem One Piece, najwyżej zarabiającym filmem 2022 r. w Japonii i 11. najwyżej zarabiającym filmem wszech czasów w Japonii. Na całym świecie film zarobił ponad 144,7 mln euro w ośmiu krajach, co czyni go 13. najwyżej zarabiający japoński film wszechczasów. Najbardziej znane anime – 10 najpopularniejszych anime

 

Anime online cz dubbing

 

Anime online cz dubbing

 

Uta jest najpopularniejszą piosenkarką na świecie. Znana z ukrywania swojej tożsamości podczas występów, jej głos zwykło się określać jako „otherworldly”. Teraz Uta po raz pierwszy w historii ujawni się światu na koncercie na żywo. Gdy sala wypełnia się najróżniejszymi fanami Uty – rozentuzjazmowanymi piratami, pilnującą ją marynarką wojenną oraz Słomianymi Kapeluszami pod wodzą Luffy’ego, którzy po prostu przyszli cieszyć się jej głośnym występem – rozlega się głos, na który czekał cały świat. Historię otwiera szokujący fakt, kiedy Luffy ujawnia, że jest „córką” czerwonowłosego Shanksa i jego przyjaciela z dzieciństwa.

One Piece Film RED 2022

 

One Piece Film RED 2022

 

Gorō Taniguchi wcześniej wyreżyserował film OVA z 1998 roku One Piece: Była to pierwsza animowana adaptacja mangi One Piece. Został on wydany przed emisją serialu anime i miał ograniczony zasięg teatralny w japońskich kinach. Oda stwierdził, że Taniguchi był „pierwszą osobą, która kiedykolwiek animowała Luffy’ego”. Po tym, jak film został po raz pierwszy ogłoszony w listopadzie 2021 roku, Taniguchi powiedział, że chce głosować One Piece. Której nigdy wcześniej nie widziano i że pokaże ją w filmie One Piece.

Według Shinji Shimizu, pracownika Toei Animation i producenta anime One Piece. Będzie też One Piece Film: Red to jedyny film z serii One Piece, w którym najbardziej aktywnie uczestniczył Eiichiro Oda. Oda jest producentem wykonawczym, projektantem postaci, a także recenzentem scenariusza filmu. Powiedział również, że film będzie się różnił od poprzednich filmów One Piece. Dodał, że film będzie połączeniem 2D i 3D CGI. Wprawdzie główna animacja będzie w 2D, ale niektóre sceny będą w 3D CGI, by zrobić większe wrażenie. Opony zimowe – rady ponad złoto przy zakupie

 

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy

 

One Piece Film RED online cz dubbing lub napisy 2022.

 

Oda, Taniguchi i Tsutomu Kuroiwa dyskutowali nad scenariuszem filmu przez ponad dwa lata. Po jego zakończeniu Oda pochwalił ostateczny scenariusz, mówiąc: „Jest fantastyczny!”. Tsutomu Kuroiwa, scenarzysta, zapewnił, że One Piece Film: Red będzie wspaniałym filmem, który poruszy serca wielu ludzi.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button