Filmy i rozrywka

Aquaman 2 Zaginione Królestwo online

Aquaman 2 Zaginione Królestwo online cz dubbing to amerykański film superbohaterski oparty na postaci Aquamana z DC Comics. Produkowany jest przez DC Films, The Safran Company oraz Atomic Monster Productions i będzie dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures.Ma to być sequel Aquamana (2018) i trzynasty film w DC Extended Universe (DCEU). Film wyreżyseruje James Wan ze scenariusza Davida Leslie Johnsona-McGoldricka. W roli głównej Jason Momoa jako Arthur Curry/Aquaman wraz z Amber Heard, Patrickiem Wilsonem, Dolphem Lundgrenem i Yahya Abdul-Mateen II.

 

Aquaman 2 Zaginione Królestwo online

 

Aquaman 2 Zaginione Królestwo online

 

Podczas kręcenia filmu Aquaman (2018) Jason Momoa opracował pomysł na sequel. Który wręczył prezesowi Warner Bros Entertainment Toby’emu Emmerichowi i producentowi Peterowi Safranowi. W październiku 2018 roku, przed premierą filmu w kinach. Aquaman 2 The Lost Kingdom online. Momoa powiedział, że będzie bardziej zaangażowany w rozwój perspektywy. Sequel i spodziewa się, że filmowanie rozpocznie się w 2019 roku. Reżyser James Wan powiedział, że kilka fabuł może rozwinąć się z filmu Aquaman. Tym samym film ten wprowadził siedem podmorskich królestw. Które nie zostały jeszcze w pełni zbadane.

 

Film 2022 Aquaman 2 Zaginione Królestwo online

 

Film 2022 Aquaman 2 The Lost Kingdom online cz dabing 
 

 

Na początku grudnia Emmerich miał już sporo zaufania do prognoz kasowych filmu. Rozpoczęcie rozmów o sequelu, a koniec stycznia. Kiedy Aquaman miał stać się najlepiej zarabiającym filmem opartym na jednej postaci z DC Comics, Warner Bros. Film 2022 Aquaman 2 The Lost Kingdom online. Wynegocjowała z Wanem, że będzie nadzorować rozwój i pisanie sequela z możliwością powrotu jako reżyser. Geoff Boucher z Deadline Hollywood zauważył. Wan bardzo chronił sequele swoich poprzednich filmów, Insidious (2010) i The Conjuring (2013), i był „głęboko zainwestowany” w budowanie świata Aquamana, który porównał do Śródziemia, galaktyki Star Wars i Wizarding World.

 

Film online z dubbingiem lub napisami

 

Warner Bros. zatrudnił Noah Gardnera i Aidana Fitzgeralda na początku lutego 2019 roku. Napisać scenariusz do spin-offu filmu Aquamana pod tytułem The Trench. Który będzie oparty na jednym z królestw wprowadzonych w pierwszym filmie. Film online cz dubbing lub napisy. Oczekiwano, że film będzie miał mniejszy budżet i nie wystąpi w nim główna obsada Aquamana, a jego produkcją zajmą się Wan i Safran.

 

Aktorzy występujący w filmie

 

Borys Kit z The Hollywood Reporter powiedział wtedy, że nie było jeszcze poważnych rozmów między studiem, Wanem i Momo na temat bezpośredniego sequela Aquamana, ponieważ chcieli oni najpierw „odetchnąć”, ale kilka dni później poinformował, że trwają aktywne prace nad sequelem, a współtwórca pierwszego filmu i częsty współpracownik Wana, David Leslie Johnson-McGoldrick, podpisał umowę na napisanie scenariusza. Wan i Safran mieli wyprodukować sequel, choć wciąż nie było jasne, czy Wan go wyreżyseruje. Aktorzy występujący w filmie. Pod koniec lutego Warner Bros. zaplanowało premierę Aquamana 2 na 16. Grudzień 2022 r. W marcu Safran wyjaśnił, że on i Wan nie chcieli się spieszyć z realizacją sequela, a Warner Bros.

 

Ciekawostki o Aquamanie 2 Zaginione Królestwo 

 

Ciekawostki o Aquamanie 2 Zaginione Królestwo 

 

zachęcił ich do tego, dlatego premiera filmu została zaplanowana na cztery lata po pierwszym filmie. Dodał, że do franczyzy Aquamana podchodzi się podobnie jak do uniwersum Conjuring, gdzie obok „macierzystych” filmów z Aquamanem w roli głównej powstają spin-offy takie jak The Trench eksplorujący opowieści o podmorskich królestwach. Ciekawostki dotyczące filmu Aquaman 2 Zaginione Królestwo. Safran zauważył, że Wan zna „architekturę, broń, wojsko, wygląd, atmosferę, ogólne odczucia” każdego z siedmiu królestw i chciał je wszystkie zbadać w przyszłych projektach.

 

Wan był ustawiony na reżyserię Malignant (2021) w lipcu 2019 roku przed rozpoczęciem prac nad Aquamanem 2. Patrick Wilson powiedział w listopadzie, że omówił plany dotyczące sequela z Wanem i podpowiedział, że powtórzy swoją rolę jako Orm Marius/Ocean Master z pierwszego filmu. Miesiąc później Yahya Abdul-Mateen II potwierdził, że powraca jako David Kane/Black Manta i chciał zilustrować osobowość i podróż bohatera. Johnson-McGoldrick powiedział w marcu 2020 roku, że sequel nie będzie oparty na konkretnym komiksie, ale będzie czerpał inspirację z opowieści o Aquamanie ze Srebrnej Ery komiksów, w których jako złoczyńca występuje Black Manta.

 

Aquaman 2 Zaginione Królestwo online

 

Wan potwierdził, że wyreżyseruje sequel podczas wirtualnej imprezy DC FanDome w sierpniu. Powiedział, że będzie on poważniejszy niż pierwszy film i pojawią się w nim wątki. Są one bardziej adekwatne do realnego świata. Dodał, że będzie zawierał więcej budowania świata i eksploracji podmorskich królestw oraz będzie zawierał pewne elementy horroru podobne do sekwencji w rowie w pierwszym filmie.” Aquaman 2 The Lost Kingdom online en dub. Możliwość rozbudowania world-buildingu pierwszego filmu była jednym z kluczowych powodów. Dlaczego Wan zdecydował się wyreżyserować sequel, wraz ze scenariuszem Johnsona-McGoldricka. Miał on, według Wana, „naprawdę świetną historię, która przywróciła wszystkie te postacie. Następnie rozwija ich w duży sposób i przenosi na następny poziom lub następny rozdział ich życia.”

 

Współpraca

 

Współpraca Aquamen

 

Amber Heard w listopadzie zdementowała te plotki. Nie powróci do roli Mery z pierwszego filmu po oskarżeniach o przemoc domową. które wytoczył jej były mąż Johnny Depp. Aquaman 2 The Lost Kingdom online. W tym samym miesiącu petycja o zwolnienie Heard z franczyzy otrzymała ponad 1,5 miliona podpisów. Warner Bros. zdecydował się usunąć Deppa z filmu „Fantastic Beasts”: Safran powiedział, że powrót Heard był właściwy dla filmu i nigdy nie rozważali zrobienia go bez niej. Dodał, że nie będą odpowiadać na „czystą presję fanów” w postaci petycji i innych rozmów w mediach społecznościowych.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button