Filmy i rozrywka

Vysehrad serial online cz dubbing lub napisy

Vyšehrad seryjál online cz dubbing lub napisy to czeski komediowy film akcji z 2021 roku w reżyserii Adama Shankmana, napisany przez Thomasa Lennona i Roberta Bena Garanta, z udziałem Vin Diesla. Film został wydany w marcu 2005 roku przez Walt Disney Pictures i zarobił 198 milionów dolarów na całym świecie.

 

Vysehrad serial online cz dubbing lub napisy

 

Vysehrad serial online cz dubbing lub napisy

Shane Wolfe otrzymuje zadanie uratowania Howarda Plummera, człowieka pracującego nad ściśle tajnym projektem rządowym, przed grupą serbskich rebeliantów. Vysehrad serial online cz dubbing lub napisy.  Shane i jego zespół z powodzeniem wydostali Plummera z wrogiego statku. Jednak podczas wsiadania do helikoptera w celu ucieczki, zespół zostaje zaatakowany przez wroga. Plummer ginie, a Shane zostaje ranny w strzelaninie, w wyniku czego spędza dwa miesiące w szpitalu.

 

Vysehrad serial filmowy 2021

 

Vysehrad serial filmowy 2021

 

W Akademii Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w Annapolis, Maryland, skrzywiony dowódca Shane’a, kapitan Bill Fawcett, wyjaśnia, że został przydzielony do towarzyszenia wdowie po Plummerze, Julie, do Zurychu, gdzie odkryto sejf Plummera, aby odzyskać jego zawartość.

 

Tymczasem Shane został przydzielony do pobytu w rezydencji Plummerów w Bethesdzie, aby przyjrzeć się tajnemu projektowi Plummera o nazwie GHOST i zająć się piątką dzieci rodziny – Zoe, Sethem, Lulu, Peterem i niemowlakiem Tylerem. Vysehrad film serialowy 2021. Dzieci okazują się trudne do opanowania, nawet z pomocą opiekunki Helgi, która odchodzi, gdy jeden z wybryków Zoe i Setha przeznaczony dla Shane’a idzie źle. Tymczasem w Zurychu Julie i Fawcett otrzymują wiadomość o loży Howarda. Aby uzyskać do niego dostęp, musi jednak podać hasło, którego nie zna, a ona i Fawcett w końcu zostają dłużej niż się spodziewali. Shane w końcu zaczyna odkrywać problemy dzieci i rozwiązywać je, zdobywając ich zaufanie po uratowaniu ich, gdy ich dom zostaje zaatakowany przez intruzów.

Vysehrad serial online Czechy

 

Online Republika Czeska

 

Później, szkoła wicedyrektor, Duane Murney, informuje Shane, że Seth wyciął i farbowane włosy, ma opaskę nazistowską w swojej szafce, i nie ma wszystkich ćwiczeń zapaśniczych na miesiąc. W domu Seth mówi Shane’owi, że dołączył do drużyny wrestlingowej tylko ze względu na swojego ojca. Vysehrad serial online Czechy. Po Seth wymyka się z domu i spotyka to, co wydaje się być grupa neonazistowskich młodzieży, Shane śledzi go do teatru miejskiego, gdzie dowiaduje się, że Seth został potajemnie zaangażowany w amatorskiej produkcji The Sound of Music (konkretnie, ma rolę Rolf Gruber, nazista), wyjaśniając opaskę i fryzurę. Reżyser rezygnuje, bo uważa, że spektakl nie odniesie sukcesu. Shane zgłasza się na ochotnika do prowadzenia programu. Zajmij się gospodarstwem domowym i daj Zoe lekcje jazdy w rodzinnym minivanie. Shane postanawia również nauczyć Lulu i jej kolegów Firefly Scouts sztuk walki, aby bronić się przed rywalami Grizzly Scouts, którzy lubią zastraszać i nękać.

 

Film online Vysehrad serial 

 

Film online Vysehrad serial .

 

Kiedy Seth opuszcza drużynę zapaśniczą, Shane wyzywa Murneya na mecz przed całą szkołą, który łatwo wygrywa pomimo showboating Murneya. Skauci Firefly wykorzystują umiejętność, której nauczył ich Shane, aby pokonać rywalizujących ze sobą skautów. Dziewczyny wiążą chłopców i ostrzegają, żeby więcej im nie przeszkadzali. Film online Vysehrad serial . Zoe i Shane dzielą się historiami swoich ojców, którzy oboje zginęli w podobnych okolicznościach, co dla Zoe jest bardzo pocieszające. Przerywa im telefon od Julii, która odkryła hasło „Mój Anioł” (które było wygrawerowane na jej obrączce), wyciągnęła ze skrzynki klucz dwupunktowy i jest w drodze do domu. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. Dzieci natychmiast planują przyjęcie „Welcome Home”.

 

Czeska komedia 2021 r.

 

Czeska komedia 2021 r.

 

Później tego wieczoru, Shane odkrywa tajne pudełko pod garażem, który wymaga dokładnego rodzaju klucza, że Julie i Bill uzyskane otworzyć. Kiedy Bill i Julie docierają do domu, on i Shane udają się na emeryturę do garażu, gdzie Shane mówi, że przewartościowuje swoją karierę. Czeska komedia 2021. Bill nagle nokautuje Shane’a i ujawnia, że jest podwójnym agentem. Pan Chun wiąże, knebluje i strzeże dzieci, podczas gdy Bill i pani Chun biorą Julię do skarbca. Otwierają drzwi, ale niebezpieczny system zabezpieczeń uniemożliwia im przejście dalej.

 

Aktorzy serialowi Vysehrad

 

 Pan Chun goni ich w samochodzie Billa. Gdy za kierownicą zasiada Zoe, dzieci każą mu się rozbić. Shane wyłamuje się z systemu zabezpieczeń tańcem „Peter Panda”, którym Howard co noc zmusza syna do snu. Julie nokautuje panią Chun, a głos Shane’a aktywuje ostatnie sklepienie, wybijając Billa za drzwi. Aktorzy serialu Vysehrad.  W tym czasie dzieci zwabiły do domu duży tłum policjantów. Pan Chun wchodzi i trzyma wszystkich pod przykrywką. WIDEO :Gol jak parodia piłki nożnej – nawet to się zdarza na profesjonalnym poziomie.

 

Obejrzyj film online

 

Bill i Chuns zostają aresztowani i trafiają do policyjnego aresztu. W związku z wynikami Setha, wydaje się, że Shane opuścił marynarkę i dołączył do kadry szkoły jako nowy trener zapasów. W sztuce pojawia się również Murney, przebrany za zakonnicę, śpiewający „Climb Ev’ry Mountain” off-key.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button