Filmy i rozrywka

Filmy z mocną historią Top 10 filmów z mocną historią

Filmy z mocną historią Top 10 filmów .Oglądaj filmy, które mają w sobie jakąś historię. Najlepsze filmy z mocną fabułą .

10. Bezwarunkowo

Bezwarunkowo

Filmy z mocną fabułą .Samantha miała piękne życie, dopóki jej mąż nie został zamordowany w napadzie. Postanawia popełnić samobójstwo, ale nagle niespodziewane wydarzenia przywracają utraconą wiarę i jej życie się zmienia. Unconditional to mała historia, która może opowiedzieć wielkie rzeczy.

9. Zostań ze mną.

Zostań ze mną.

Filmy z mocną historią .Ta historia na pewno nie umknęła Twojej uwadze. Mia ma wspaniałą rodzinę, kochającego chłopaka i dostaje się do prestiżowej szkoły muzycznej. Musi jednak zdecydować, czy podążać za swoimi marzeniami, czy postawić na pierwszym miejscu miłość. W jednej sekundzie jej życie się zmienia. W wypadku traci oboje rodziców i leży w szpitalu w śpiączce. Całe jej życie rozgrywa się na jej oczach. Jeszcze wczoraj martwiła się o przyszłość, a teraz staje przed pytaniem, czy kiedykolwiek zostanie.

8. Dla mojej siostry

Dla mojej siostry

Filmy z mocną historią .Mocna historia o kochającej się rodzinie wystawionej na próbę przez los. Ania, która ma dopiero 11 lat ma być dawcą dla swojej siostry, która walczy z rakiem. Jednak zaczyna się buntować, bo chce sama podejmować decyzje dotyczące swojego ciała. Rodzina początkowo ma złamane serce, ale ostatecznie zwycięża poświęcenie, głębia ludzkich emocji i znaczenie rodziny. Historia stopniowo odkrywa tajemnice członków rodziny, fabuła trzyma w napięciu, a gra dziecięcych aktorów stoi na wysokim poziomie.

7. Soul Kitchen – Filmy z mocną historią

Soul Kitchen Filmy z mocną historią

Zinos to młody właściciel restauracji, który nie miał w życiu zbyt wiele szczęścia. Dziewczyna się wyprowadziła, klienci bojkotują nowego szefa kuchni, a ona ma problemy z kręgosłupem. Ostatecznie postanawia polecieć do Chin, by odwiedzić swoją dziewczynę, a restaurację powierza nieodpowiedzialnemu bratu. Ani jeden, ani drugi pomysł nie był najlepszym rozwiązaniem, gdyż dowiaduje się, że jego dziewczyna go zdradza i traci restaurację. Aby uratować swoją Soul Kitchen, musiałby przestać kłócić się z bratem. Soul Kitchen to lekka komedia o rodzinie, przyjaciołach, miłości, lojalności i walce za swój kraj.

6. Teraz jest dobrze

Now Is Good Filmy z mocną fabułą

W wieku zaledwie 17 lat u Tessy zostaje zdiagnozowana śmiertelna choroba. Jej rodzina powoli próbuje się z tym pogodzić, a Tessa podchodzi do tego w wyjątkowy sposób. Robi listę rzeczy, których chce jeszcze doświadczyć i wraz z przyjaciółką zaczyna je punkt po punkcie spełniać. Jest zdeterminowana, by cieszyć się każdym dniem. Narkotyki, utrata dziewictwa i wreszcie miłość do bliźniego, której się nie spodziewała. Wzruszająca historia chwyci Cię za serce.

Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów

5. Still Alice – Filmy z mocną historią

Still Alice Filmy z mocną fabułą

Alicja jest żoną, matką i szanowanym profesorem. Zaczyna zapominać słowa i zostaje u niej zdiagnozowana choroba Alzheimera. Tak więc ona i cała jej rodzina stawiają czoła trudnej męce, próbując jednocześnie pozostać tym, kim była. Still Alice to wzruszająca i inspirująca historia, która pokazuje Alzheimera w innym świetle i nie próbuje postawić na chwytającym za serce show.

4. Gwiazdy są winne 

Winne są gwiazdy  Filmy z mocną historią

Bestseller, który nie umknął niczyjej uwadze. Historia młodych ludzi, którzy zmierzyli się z rakiem. Miłość, radość życia i humor prowadzą ich w podróż pełną przygód. Film z mocną historią .Razem lecą do Amsterdamu, by spotkać się z Hazel, autorką ich ulubionej książki, ale nie otrzymują odpowiedzi, których tak bardzo pragną. Zamiast tego odkrywają, że razem stworzyli coś wyjątkowego – małą wieczność, która jest nieskończonością między dniami już policzonymi.

Horrory oparte na prawdziwych wydarzeniach 

3. Moje życie beze mnie  – Filmy z mocną historią

Moje życie beze mnie  Filmy z mocną historią

Historia Ann, młodej kobiety, która jest kochającą żoną i matką dwóch córek, nagle przybiera zupełnie inny obrót. Ann dowiaduje się, że zostało jej tylko kilka tygodni życia.Nie chce, by jej rodzina się martwiła i postanawia utrzymać swoją chorobę w tajemnicy. Chce jak najpełniej przeżyć swoje ostatnie tygodnie, zrobić wszystko, co zawsze chciała zrobić i pogodzić się z ludźmi, z którymi miała zerwane relacje. Film jest ciekawie oddanym dramatem o tragedii, która spotkała Ann. Nie próbuje emocjonalnie szantażować widza. Wręcz przeciwnie, pokazuje najbardziej burzliwy okres młodej kobiety, której życie było aż za krótkie.

2. Złodziejka książek

Złodziejka książek Filmy z mocną fabułą

Liesel w czasie II wojny światowej trafia do rodziny zastępczej. Mimo prób dopasowania się do otoczenia, jest wyśmiewana za to, że nie potrafi dobrze czytać. Liesel jest jednak zdeterminowana, by to zmienić. Hans, nowy ojciec, próbuje jej pomóc i uczy się razem z nią. Filmy z mocną fabułą . Zaprzyjaźnia się również z żydowskim uchodźcą, Maxem, który zachęca ją również do czytania. Stopniowo staje się też bliska swojemu sąsiadowi Rudemu, który się w niej zakochuje. Wspólnie radzą sobie z czasem cierpienia dzięki książkom, które Liesel wykrada z lokalnej biblioteki dla wszystkich. Dzięki Złodziejce książek można śledzić okrucieństwo wojny i okrucieństwo nazistów oczami dziecka.

1. Lew – Filmy z mocną historią

Lion Filmy z mocną fabułą

Małżeństwo z Australii adoptuje hinduskiego chłopca, który zgubił się w pociągu. Znalazł się sam na ulicach Kalkuty. Z dala od domu i rodziny musiał nauczyć się przetrwać na własną rękę, aż w końcu szczęście uśmiechnęło się do niego i znalazł nowy dom. 25 lat później postanawia odnaleźć swoją zaginioną rodzinę w Indiach, ale ma tylko kilka mglistych wspomnień i Google Earth. Lion to wzruszająca historia, która zabiera cię przez biedę Indii, z Saroo również szukającym siebie w jego podróży, aby znaleźć swoją rodzinę.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button