Filmy i rozrywka

Ice Age online pl dubbing lub napisy

Ice Age online pl dubbing lub napisy to amerykański serial medialny o grupie ssaków, które przetrwały paleolityczną epokę lodowcową. Składa się z komputerowo animowanych filmów i specjałów telewizyjnych oraz serii gier wideo. Filmy produkowane są przez Blue Sky Studios, oddział 20th Century Animation będący częścią Walt Disney Studios (dawniej 20th Century Fox).

 

Ice Age online pl dubbing lub napisy

 

Ice Age online pl dubbing lub napisy

 

W filmie pojawiają się głosy Raya Romano, Johna Leguizamo, Denisa Leary’ego i Chrisa Wedge’a, którzy są jedynymi stałymi członkami obsady. Ice Age online cz. Do tej pory we franczyzie ukazało się pięć filmów: oryginalny film z 2002 roku o tym samym tytule, Epoka lodowcowa: Odwilż z 2006 roku, Epoka lodowcowa: Epoka lodowcowa: Meltdown: Dawn of the Dinosaurs w 2009 roku, Ice Age: Epoka lodowcowa: Dinozaury i Dinozaury: Dryf kontynentalny w 2012 roku oraz Epoka lodowcowa: Collision Course pojawił się w 2016 roku wraz z filmem Epoka lodowcowa: Collision Course. W kwietniu 2016 roku franczyza osiągnęła 6 miliardów dolarów przychodu, co czyni ją jedną z najbardziej dochodowych franczyz medialnych wszech czasów.

 

Opowieść o mamucie

 

Opowieść o mamucie

 

Sid, głupi, ale dobroduszny leniwiec, zostaje opuszczony przez swoją rodzinę i stada ssaków, które wędrują na południe. Spotyka Manny’ego, cynicznego i samotnego wełnianego mamuta podróżującego na północ, i postanawia go śledzić, co Manny’emu bardzo się nie podoba. Epoka lodowcowa 1 online cz. Po drodze para spotyka kobietę, która w desperackiej próbie ochrony swojego dziecka skoczyła z pobliskiego wodospadu po tym, jak szablastozębne tygrysy zaatakowały ich obóz. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmówaby zapobiec wypadaniu włosów.

 

 

Ice Age online pl

 

Ice Age online cz

 

W milczeniu popycha dziecko w stronę Manny’ego i Sida, a następnie znika w wodzie. Ice Age online pl. Oba zwierzęta postanawiają odszukać ojca i zwrócić mu dziecko. Jednak złoczyńca Soto, przywódca Sabre Tigers, stawia na czele swojego zastępcę Diego. Przyprowadzić do niego dziecko, aby mógł się zemścić na ojcu dziecka. Ice Age online cz. Który wraz ze swoim plemieniem często zabija tygrysy szablozębne dla ich skór i mięsa. Diego wpada na Manny’ego i Sida, a ponieważ odmawiają po prostu przekazania mu dziecka. Udaje, że prowadzi ich do plemienia dziecka, gdy w rzeczywistości Soto i reszta stada czekają w lodowych górach. Zasadzić się na nich, zamierzając zabić Manny’ego i ukraść dziecko. Jednak podczas podróży trio zbliża się do siebie z powodu dziecka i Diego musi w końcu zdecydować, gdzie leży jego lojalność. Spider man bezdomny online cz dubbing lub napisy 2021.

 

Bajka Epoka lodowcowa

 

Bajka Epoka lodowcowa

 

Manny, Sid i Diego mieszkają obecnie w dużej dolinie otoczonej ze wszystkich stron niezwykle wysoką ścianą lodu. Trio odkrywa jednak, że ściana lodu jest w rzeczywistości murem. Która ledwo powstrzymuje ogromną masę wody, która mogłaby zalać dolinę prawie kilometr pod wodą. Sęp mówi im. Na drugim końcu doliny znajduje się statek, który może ich wszystkich uratować, ale mają tylko trzy dni, aby się do niego dostać lub zginąć. Manny ma też problem z lękiem przed nim. Być może jest ostatnim mamutem, jaki mu pozostał.

 

Film online z dubbingiem lub napisami

 

Po drodze spotykają Ellie, brykającą samicę mamuta, która myśli, że jest oposem, oraz jej braci oposów, Crasha i Eddiego.  Ice Age online cz. Jak zaczynają podróżować razem, Manny, z pomocą Diego i Sid, stwierdza, że musi przejść przez swoją przeszłość i otworzyć swoje serce na zmiany. Podczas ich podróży, wiewiórka szablastozębna Scrat ma własną przygodę. Alone at Home online cz dubbing lub napisy.

 

Bajka przez internet

 

W trakcie dekorowania na święta, Sid przypadkowo niszczy ulubioną dekorację Manny’ego. Sid, przekonany przez Manny’ego, że jest teraz na liście niegrzecznych Mikołaja, wyjeżdża z Crash, Eddie i Peaches na Biegun Północny, aby wrócić do strony Mikołaja. Na Biegunie Północnym Sid i jego ekipa przypadkowo niszczą warsztat Świętego Mikołaja. Kiedy Manny, Ellie i Diego, obawiając się o bezpieczeństwo Peaches, docierają na Biegun Północny, muszą połączyć siły, aby uratować Boże Narodzenie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button