Filmy i rozrywka

Spirala: Widziałeś kontynuację online cz dubbing lub napisy

Spiral: The Saw Continues online cz dub lub napisy to amerykański horror z 2021 roku w reżyserii Darrena Lynna Bousmana i napisany przez Josha Stolberga i Petera Goldfingera. Jest to dziewiąta odsłona serii filmowej „Piła”. W filmie wystąpią Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols i Samuel L. Jackson. Śledzi wysiłki policji, by powstrzymać zabójcę-naśladowcę Jigsawa. Twórcy oryginalnego serialu James Wan i Leigh Whannell, a także Rock i weteran seriali Kevin Greutert, pełnią rolę producentów wykonawczych.

 

Spirala: piła trwa online cz dabing

 

Piła spiralna jest kontynuowana online cz

 

Po premierze filmu Jigsaw w 2017 roku rozpoczęły się rozmowy o kolejnej odsłonie Piły. Chris Rock chciał zaistnieć w gatunku horroru. Bracia Spierig, którzy wyreżyserowali Jigsawa, byli zainteresowani powrotem do kolejnego filmu, ale ostatecznie się na to nie zdecydowali. Spirala: Piła trwa online cz. Projekt został oficjalnie ogłoszony w maju 2019 roku, a Rock szlifuje scenariusz autorstwa Stolberga i Goldfingera. Reszta obsady dołączyła w lipcu, a filmowanie odbywało się w Toronto w tym miesiącu i w sierpniu.

 

Obejrzyj film online

 

obejrzyj film online

 

Spiral, który pierwotnie miał się ukazać w maju 2020 roku, został opóźniony i został wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych przez Lionsgate 14 maja. Maj 2021 r. Film otrzymał pochwały od krytyków za nowy kierunek franczyzy, ale byli oni podzieleni co do tego, czy w pełni udało mu się wymyślić ją na nowo.

 

O filmie „Spirala”: oglądaj dalej online

 

Podczas przeszukania z okazji czwartego lipca, policjant po służbie, Det. Marv Bozwick, goni złodzieja do linii kanalizacyjnej. Boswick, który zostaje zaatakowany od tyłu przez postać w świńskiej masce, budzi się, by znaleźć się z językiem w czynnym tunelu metra. Na podstawie nagranej wiadomości ma do wyboru: wyrwać sobie język i żyć, albo zostać aż do przyjazdu kolejnego pociągu, który go przy okazji zabije. Bozwick nie jest w stanie w porę uciec z pułapki, pociąg uderza w niego i zabija. Następnego dnia kapitan policji Angie Garza przydziela detektywowi Ezekielowi „Zeke” Banksowi nowego partnera, idealistycznego żółtodzioba Williama Schenka. Banks i Schenk badają śmierć Bozwicka, a Banks uświadamia sobie, że przypomina on zmarłego już Jigsaw Killera.

 

Aktorzy 

 

Tymczasem detektyw Fitch, który zignorował rezerwowy wezwanie od Banksa kilka lat temu, które spowodowało jego bliskie zabicie, zostaje porwany i umieszczony w pułapce, gdzie musi odciąć palce, aby zapobiec porażeniu prądem w zbiorniku napełniającym wodę; on również nie udaje się uciec i umiera. Niektórzy oficjele zaczynają podejrzewać, że winne są banki, biorąc pod uwagę jego historię z Fitch. 10 horrorów opartych na prawdziwych wydarzeniach. Następnie na stację przyjeżdża pudło, w którym znajduje się kukła świni, a w środku kawałek wytatuowanej skóry Schenka. Mała fiolka wewnątrz pudełka skierowała policję do sklepu mięsnego, który wcześniej był sklepem hobbystycznym, gdzie mieli udać się Banks i jego ojciec, emerytowany szef Marcus Banks.

 

Film cz dubbing

 

Po przybyciu na miejsce zespół odkrywa magnetofon i zwłoki ze skóry zidentyfikowane jako Schenk. Marcus postanawia sam wytropić mordercę i udaje się do magazynu, gdzie zostaje porwany. Spirala: piła trwa online cz . Wkrótce potem, Garza zostaje porwana i uwięziona w chłodni kompleksu, gdzie musi odciąć rdzeń kręgowy na ostrzu, aby zapobiec gorącemu woskowi z rury płynącej na jej twarz, udaje jej się to zrobić z powodzeniem, ale umiera od obrażeń z powodu wrzącego gorącego wosku, a jej ciało zostaje znalezione przez Banksa.

 

Spirala: Piła dalej online cz bez reklam

 

Piła spiralna kontynuuje online cz free

 

W pogoni za tropem Banks zostaje schwytany i budzi się w magazynie, przykuty do rury z pobliską piłą mechaniczną. Rozważa odcięcie ręki, ale udaje mu się uciec z luźną szpilką. Następnie, jak Chain odkrywa Petera Dunleavy’ego, swojego byłego współpracownika, który został zwolniony, gdy Banks ujawnił popełnione przez niego morderstwo. Przed nim stoi wielka maszyna do kruszenia szkła, która została zmodyfikowana tak, by ciskać w niego odłamkami z dużą prędkością; magnetofon wyjaśnia, że banki mogą wybrać, czy chcą go wykupić, czy pozwolić mu umrzeć. Choć Banks próbuje ratować Dunleavy’ego, ten umiera z powodu utraty krwi.

 

Banks przenosi się do innego pomieszczenia, a następnie odnajduje Schenka, który jak się okazuje, sfingował własną śmierć, wykorzystując zwłoki złodzieja, który zwabił Boswicka do tuneli, i przez cały czas był kopistą. Wyjaśnia, że w rzeczywistości jest Emmersonem, synem osoby zamordowanej przez Dunleavy’ego, który został zastrzelony, ponieważ zgodził się zeznawać przeciwko brudnemu gliniarzowi. Piwo dla włosów: oto jak używać piwa, aby osiągnąć zdrowe, miękkie i lśniące włosy. Ujawnia również, że Marcus celowo chronił skorumpowanych funkcjonariuszy (w tym Garzę) podczas swojej kadencji jako szefa, aby móc skuteczniej „oczyścić” ulice z przestępstw z artykułu 8.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button