Filmy i rozrywka

Godzilla vs. Kong online cz dubbing lub napisy

Godzilla vs. Kong online cz dubbing lub napisy to amerykański monster movie z 2021 roku w reżyserii Adama Wingarda. Sequel filmów Godzilla: Król potworów (2019) i Kong: Wyspa Czaszki (2017) to czwarty film w legendarnym MonsterVerse.

 

Godzilla vs. Kong online cz dubbing lub napisy

 

godzilla vs. kong online cz dubbing lub napisy

 

Jest to również 36. film z serii Godzilla, dwunasty film z serii King Kong i czwarty film o Godzilli wyprodukowany w całości przez hollywoodzkie studio.  W filmie wystąpił Alexander Skarsgård. Millie Bobby Brown, Rebecca Hall, Brian Tyree Henry, Shun Oguri. Eiza González, Julian Dennison, Lance Reddick, Kyle Chandler i Demián Bichir. Godzilla vs. Kong online. W filmie Kong spotyka Godzillę, gdy ludzie zwabiają małpę na Pustą Ziemię, aby uzyskać źródło zasilania dla broni, która ma powstrzymać tajemniczy szał Godzilli.

 

Film online z dubbingiem

 

Po opóźnieniu z daty premiery w listopadzie 2020 roku, Godzilla vs. Kong została wydana w kinach na arenie międzynarodowej 24 listopada. marca 2021 r., a w Stanach Zjednoczonych 31. Marzec, gdzie był pokazywany w kinach i na antenie HBO Max. jednocześnie. Film otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałami za efekty wizualne i sekwencje akcji, ale krytyką w kierunku scenariusza i postaci ludzkich. Pobił kilka pandemicznych rekordów kasowych i zgarnął 441 milionów dolarów na całym świecie, przy budżecie produkcyjnym w przedziale 155- 200 milionów dolarów i odcięciu 330 milionów dolarów, co czyni go trzecim najwyżej zarabiającym filmem 2021 roku. streamingowy hit, który w momencie premiery stał się najbardziej udaną premierą w historii HBO Max.

 

Pięć lat po tym, jak Godzilla pokonał króla Ghidorah. Kong jest obserwowany przez Monarcha w ogromnej kopule na Wyspie Czaszki. Konga odwiedza Jia, ostatnia rodowita Iwi i adoptowana córka eksperta Konga Ilene Andrews, która jest głucha i komunikuje się z Kongiem za pomocą języka migowego.

 

Godzilla vs. Kong aktorzy

 

 

Bernie Hayes, pracownik Apex Cybernetics i gospodarz podcastu Titan poświęconego teorii spiskowej, zbiera dane sugerujące złowrogą aktywność w placówce w Pensacoli. Jednak Godzilla nagle atakuje placówkę; podczas szału Bernie potyka się o masywne urządzenie.  Godzilla vs. Kong online. Madison Russell, fanka podcastu Berniego, prosi swojego przyjaciela Josha o zbadanie ataków Godzilli. Koty, które zachowują się jak psy 9 ras kotów.

 

Prezes Apex, Walter Simmons, zwerbował Nathana Linda, byłego naukowca Monarch i teoretyka Hollow Earth, aby poprowadził poszukiwania źródła energii do Hollow Earth, rodzinnego świata Tytanów. Nathan początkowo się waha, ponieważ jego brat zginął podczas ekspedycji na Hollow Earth z powodu silnego efektu odwrotnej grawitacji. Zgadza się, gdy Walter ujawnia, że Apex opracował HEAVs, specjalistyczne jednostki zdolne wytrzymać ciśnienie wywierane przez pole grawitacyjne.

 

Godzilla vs. Kong online cz dubbing w full HD

 

godzilla vs. kong online cz film

 

Nathan spotyka się z Ilene i przekonuje ją, by pozwoliła Kongowi przeprowadzić ich przez Hollow Earth przez bazę na Antarktydzie. Nathan, Ilene i ekipa Apexu, której przewodzi córka Waltera, Maia, wchodzą na pokład zmodyfikowanej łodzi eskortowanej przez Marynarkę Wojenną USA. Który transportuje uspokojonego i skrępowanego Konga. Godzilla atakuje konwój i pokonuje Konga. Ale wycofuje się po tym, jak statki wyłączają ich moc i oszukują go, by uwierzył. Że są zniszczone. Aby uniknąć ostrzeżenia Godzilli. Kong zostaje przetransportowany drogą powietrzną do wejścia do Hollow Earth, a Jia przekonuje go do wejścia do tunelu, podczas gdy drużyna podąża za nim w HEAVach. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

Film cz.

 

film cz dubbing

 

Madison i Josh odnajdują Berniego, który dołącza do ich śledztwa. Zakradają się do wraku bazy Apex. Odkrywają pod ziemią tajne urządzenie i zostają niechcący zamknięci w podziemnej kolejce linowej transportującej ich do siedziby Apex w Hongkongu. Gdzie niechcący natknęli się na test Mechagodzilli. Jest on telepatycznie kontrolowany przez Ren Serizawę, syna zmarłego Ishiro Serizawy. Poprzez sieci neuronowe z czaszki odciętej głowy Ghidorah. Ograniczają go jednak ograniczenia związane z jego zasilaniem. Walter zamierza wykorzystać energię Pustej Ziemi, by pokonać ograniczenia Mechagodzilli.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button