Filmy i rozrywka

Tajemnica starego Bambitky 2 online cz.

Oglądaj za darmo film Sekret starego Bambitky’ego 2 online. Film online cz w jakości full HD teraz oglądaj za darmo przez internet.

 

Film online cz

 

Film online cz

 

Jacob jest teraz królem, Anna królową, a rodzina powiększyła się o ciekawską księżniczkę o imieniu Johanna. Najbardziej lubi spędzać czas ze swoim kochającym dziadkiem Karabem, sprawiedliwym zbójnikiem, który teraz poświęca się rzemiosłu garncarskiemu. Chciwi rajcy Lorenc i Ferenc zostali wyrzuceni z królestwa i błąkają się po świecie, szukając miejsca, w którym mogliby znów zacząć knuć. Wydaje się, że młoda, niedoświadczona królowa Julia z sąsiedniego królestwa stanie się odpowiednim narzędziem ich zemsty. Czyżby nadszedł czas, by odkurzyć tajemniczą bambitkę, która do tej pory leżała dobrze ukryta, i wezwać na pomoc zbójnika Karabę, i połączyć siły, by sprawiedliwość i miłość wreszcie zwyciężyły? Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów.

 

 

Tajemnica starego Bambitky 2 online cz.

 

Tajemnica starego Bambitky 2 online cz.

 

Tytuł oryginału: The Secret of the Old Bambitka 2
Gatunek: bajka
Długość: 100 minut
Wersja językowa filmu: oryginalna wersja czeska
Dostępność: dostępne dla młodzieży
Pochodzenie: Republika Czeska
Rok produkcji: 2021

Reżyseria: Ivo Macharáček
Skrypt: Evžen Gogela
W rolach głównych Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský, Veronika Khek Kubařová, Valentýna Bečková, Markéta Plánková, Václav Noid Bárta i inni.
Rośliny w szkle – 21 roślin + pielęgnacja.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button