Atrakcje

Broń Ninja 10 najlepszych i najbardziej zabójczych broni ninja

Broń Ninja 10 najlepszych i najbardziej zabójczych broni ninja. Ninja byli starożytnymi zabójcami Japonii . Byli tajemniczy i bardzo śmiertelni , najczęściej pracowali jako zabójcy do wynajęcia . Ninjas stworzyli sztukę walki zwaną Ninjutsu , Ninja wiedzieli jak władać różnymi broniami . Broń ninja była jedną z najbardziej zabójczych broni wszech czasów. Do dziś broń ninja jest znana i używana na całym świecie oraz w filmach. Sprawdź 10 najbardziej zabójczych i najlepszych broni ninja.

 

Jed – Broń Ninja

 

Jed

Ninja nigdy nie chcieli się ujawnić w swoich działaniach , a jednym z najskuteczniejszych sposobów było użycie trucizny . Ninjas używali trucizny na ostrzu lub umieszczali ją w jedzeniu i piciu ofiary . Skutecznie więc wyeliminowali cel, nie wiedząc, co się stało i kto to zrobił.

 

Manriki-gusari

 

Manriki-gusari

Manriki-gusari był wszechstronną bronią, która mogła być dławiona , uderzana lub rzucana . Składa się z długiego łańcucha i ciężarków na każdym jego końcu. Ninjas używali różnych długości łańcuchów i ciężarów , ponieważ nie było reguły jak powinna wyglądać broń . Typowa długość metalowego łańcucha wynosiła od 30 cm do 120 cm .

 

Kama – Ninja Guns

 

Kama

 

Kama była miniaturową kosą, która przypominała ówczesne narzędzia rolnicze, była więc łatwa do przenoszenia, ukrycia i obsługi. Był on pierwotnie używany w Japonii do cięcia ryżu .Ninjas używali albo jednego a czasami używali do dwóch kama .Jest on często używany w pokazach sztuk walki ninjutsu i demonstracjach broni .

 

Neko Te – Ninja zebrany

 

Neko Te

 

Neko Te były ulubioną bronią kobiet ninja. Były to żelazne rękawice z ostrymi pazurami. Szpony były zanurzone w truciźnie .

 

Metsubishi

 

Pistolety Metsubishi Ninja

Po japońsku – „Zmiażdżyć oczy”. Metsubishi były dla ninja czymś w rodzaju sprayu łzawiącego swoich czasów. Co prawda użycie Metsubishi oślepiało nawet samego ninja, ale był do tego przyzwyczajony i potrafił unieszkodliwić kilku przeciwników .

Największy zamek świata 10 największych zamków na świecie.

 

Kakute – Ninja zebrany

 

Kakute Ninja zebrał

Kakute był kolczastym pierścieniem , często końcówka pierścienia była zatruta , więc wystarczyło aby przeciwnik zadrapał lub przebił skórę . Był noszony na środkowym palcu z końcówką ukrytą wewnątrz dłoni .Ale ninja lubili też nosić go na zewnątrz , wtedy mogli włożyć więcej siły w końcówkę .

 

Kusarigama

 

Kusarigama Ninja zebrał

Kusarigama to rodzaj hybrydy (fuzji ) Kami i Manriki-gusari . Kusarigama była bardzo skuteczną bronią , można było nią walczyć z bliska i na odległość . Wrogom trudno było się przed nim bronić.

Łysienie i jak mu przeciwdziałać , Wypadanie włosów u mężczyzn

Shuriken

 

Shuriken Ninja zebrany

Najbardziej znaną bronią w arsenale ninja jest Shuriken. Shuriken to rzucana rozgwiazda , którą łatwo było ukryć do ostatniej chwili użycia . Shuriken ucieleśniał istotę samych ninja, ponieważ ninja byli skuteczni, cisi, dokładni i śmiertelni .

 

Kunai – broń ninja

 

Kunai Ninja Guns

Broń ninja Kunai stała się bardzo popularna w filmach o ninja. Kunai był łatwym do ukrycia nożem , idealnym do rzucania .Była to ulubiona broń ninja.

 

Fukiya

 

Fukiya Ninja zebrał się

Ninja Gathered. Fukiya była bronią palną , była dmuchawką , łatwo można było ją przebrać za flet . Ninja wkładali do niego zatrute lotki. Uderzają w przeciwnika z dużej odległości, a trucizna już wszystko załatwiła.

 

Katana

 

Katana Ninja zebrana

I na koniec dobry klasyczny miecz . Katany chyba nie trzeba zbytnio przedstawiać. Są one popularne i nic dziwnego . Używali ich zarówno ninja, jak i samuraje.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button