Filmy i rozrywka

Gump pies, który nauczył ludzi żyć cz dubbing online

Gump – pies, który nauczył ludzi żyć cz dubbing online. Psy przeszły po czerwonym dywanie na premierze filmu „Gump – The Dog Who Taught People How to Live” w Czechach w środę. Film powstał na podstawie książki o uratowanych psach. 'Gump – The Dog Who Taught People to Live’ pojawił się jako książka w 2019 roku i śledzi podróż Gumpa i innych psów, które były źle traktowane – opowiedziane z ich punktu widzenia.

 

Gump pies, który nauczył ludzi żyć cz dubbing online

 

Gump pies, który nauczył ludzi żyć za darmo film

 

Autor książki, Filip Rozek, wpadł na pomysł książki wraz z przyjacielem podczas pracy w organizacji zajmującej się ratowaniem psów. „Podczas pracy w organizacji przeżyłem wiele emocji. Słyszałam wiele historii o akcjach ratowania psów. I pewnego dnia postanowiłem, że zacznę je wszystkie spisywać” – mówił podczas premiery. Fryzury dla włosów rzadkich.

„Całym celem tego projektu było podniesienie świadomości dla wielu przyczyn i zarobienie pieniędzy dla schronisk i organizacji w potrzebie. Gump pies, który nauczył ludzi żyć cz dub online. Tego właśnie chcieliśmy – powiedział Rozek. We wrześniu w Velkich Popovicach, 27 km na południowy wschód od Pragi, zostanie otwarte nowe schronisko dla zwierząt, które powstanie dzięki pieniądzom pozyskanym z książki.

 

Gump pies, który nauczył ludzi żyć za darmo film

 

Gump pies, który nauczył ludzi żyć cz dubbing online

 

Książka była jedną z najchętniej czytanych książek w kraju w 2020 roku. Film miał mieć premierę pod koniec 2020 roku, ale został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa. 8 najlepszych ptaków i papug do mieszkania.

„Myślę, że przekazywanie emocji, zarówno ludzkich jak i zwierzęcych, jest niesamowicie ważne”. Emocje zawsze działają, to jak miłość – mówił reżyser F.A. Brabec. „Byłem podekscytowany tym, że mogłem spróbować przenieść te psie emocje na ekran i spojrzeć na świat psów ich oczami” – dodał.

 

Film Gump pies, który nauczył ludzi żyć online cz

 

Film Gump pies, który nauczył ludzi żyć online cz

 

„Bardzo podobał mi się ten temat”. Myślę, że czegoś takiego (w Czechach) nam brakowało. W amerykańskich filmach zwierzęta często występują jako główni bohaterowie – powiedziała aktorka Patricia Pagacova. Gump pies, który nauczył ludzi żyć cz dub online.  „To, co najbardziej podoba mi się w (przesłaniu filmu) to fakt, że zwierzęta mogą przeżyć swoje życie znacznie lepiej niż my, ludzie”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button