Filmy i rozrywka

Party online cz dubbing lub napisy film 2021

Party online cz dubbing lub napisy  to czeski film w reżyserii Ravi Babu z gatunku komedii, będący wypowiedzią na temat środowiska korporacyjnego, które kształtuje świat IT w nowym tysiącleciu. Allari Naresh, Shashank, Ravi Babu i Madhu Sharma zagrali główne role. Fabuła filmu jest mocno inspirowana hollywoodzkim filmem Weekend at Bernie’s.

 

Party online cz dubbing lub napisy

 

Party online cz dubbing lub napisy

 

Historia opowiada o dwóch kumplach z college’u – Nanim (Allari Naresh) i Bujji (Shashank), którzy wpadają w kłopoty z lokalnym donem (Surya) i muszą zapłacić mu rupię za wyjście z sytuacji. Tymczasem firma programistyczna (o nazwie Underware Hardware and Software Company!) pod kierownictwem dr Rajendry Prasada (Brahmanandam) staje w obliczu wrogiego przejęcia przez inną firmę. Rajendra Prasad musiał w porę zbudować najszybszy superkomputer świata, by powstrzymać jego przejęcie.

 

Party online 2021 cz

 

Party online 2021 cz

 

Jednak konkurencyjna firma sabotowała jego wynalazek. Rajendra Prasad nie miał innego wyjścia, jak sprzedać swoją firmę rywalowi, ale zdecydował się na to i zbadał inne opcje. Tymczasem Nani i Bujji worm ich drogę do firmy Rajendra Prasad i obiecują dać mu technologię dla mówiącego komputera (zwany Bujji Babu 007), który uczyni go tak bardzo potrzebne miliony. W ich towarzystwie zostaje jednak zamordowany Rajendra Prasad. Ukrywają jego ciało w obawie, że będzie ich wytykać palcami. Podobny wygląd zajmuje miejsce Rajendry Prasada, który stara się jak najszybciej sprzedać firmę, aby zdobyć zainteresowanie za ₹20 milionów. Tymczasem córka Rajendry Prasada, Madhu (Madhu Sharma) zakochuje się w Nanim. To, co następuje, to seria anegdot, które prowadzą do rozwikłania zagadki morderstwa oryginalnego Rajendry Prasada i zapobiegają przejęciu Underware przez konkurencyjną firmę Wonderware, a tym samym spełnieniu życzeń oryginalnego Rajendry Prasada.

 

Party online cz. 

 

Party online cz .

 

Fabuła porusza się z ciekawymi odniesieniami do świata komputerów z nazwami zaczerpniętymi z terminologii używanej przez geeków na kampusach informatycznych. Takie jak Microchip i Potato chip to nazwy kodowe. Przetłuszczające się włosy : 5 domowych sposobów. Które są wykorzystywane przez dwóch pracowników (Ravi Prakash i jego asystent) do sabotowania pracy firmy prowadzonej przez Rajendrę Prasada. W rolę zawodowego zabójcy wciela się Ravi Babu, który zabija tylko ludzi, a nie zwierzęta.

 

Czeski film 2021 online

 

Czeski film 2021 online

 

Ale z powodu jego pecha, kończy się zabijanie zwierząt, przez pomyłkę, za każdym razem, gdy próbuje kogoś zabić i dostaje złamane serce.
Bóg jest dupkiem online cz dubbing lub napisy
. Mnóstwo korporacyjnego szpiegostwa, sabotażu, komedii i romansu ze szczęśliwym zakończeniem – oto fabuła „Party”.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button