Filmy i rozrywka

Krudovci 2 new age online cz dubbing lub napisy

The Croods 2 new age online cz dubbing to amerykański komputerowo animowany komediowy film przygodowy z 2020 roku wyprodukowany przez DreamWorks Animation i dystrybuowany przez Universal Pictures. Reżyserem sequela Croods (2013) jest Joel Crawford (w swoim pełnometrażowym debiucie reżyserskim) ze scenariuszem Dana Hagemana, Kevina Hagemana.

 

Paul Fisher i Bob Logan na podstawie historii autorstwa oryginalnych reżyserów Kirka DeMicco i Chrisa Bruska. W rolach głównych Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Clark Duke i Cloris Leachman, ich role z pierwszego filmu są powtórzone wraz z nowymi członkami obsady, w tym Peterem Dinklage, Leslie Mann i Kelly Marie Tran.

 

The Croods 2 nowa era online cz dubbing

 

KINGS 2 NEW AGE online cz dabing

 

Po raz pierwszy sequel The Croods został zapowiedziany w 2013 roku. Kiedy reżyserzy DiMicco i Sanders wrócili do siebie, aby zrobić film.The Croods 2 new age online cz dubbing. Jego rozwój trwał w 2014 i 2015 roku, aż został anulowany w listopadzie 2016 roku z powodu obaw w odpowiedzi na przejęcie DreamWorks przez Universal. W 2017 roku projekt został jednak ożywiony, gdy Crawford zastąpił w roli Sandersa i DiMicco.

 

 

Croods: A New Age ukazał się w USA 25. Listopad 2020 r. Film zarobił ponad 191 milionów dolarów na całym świecie przy budżecie 65 milionów dolarów, a krytycy nazwali go „wystarczająco przyzwoitym” i chwalili obsadę. Film był również nominowany do nagrody Złotego Globu w kategorii najlepszy film animowany. Filmy świąteczne – 10 najpiękniejszych filmów świątecznych. 

 

Krudovci 2 new age film cz

 

THE CROODS 2 NEW AGE

 

Tymczasem Eep odkrywa, że Dawn nigdy nie opuściła wnętrza ściany. W świetle samotności, z jaką spotkała się w swojej jaskini, Eep przekonał Dawn do użycia Chunky’ego, aby uciec z ziemi i przeskoczyć przez ich ścianę na drogę. Który kończy się użądleniem pszczoły przez Dawn i spuchnięciem jej ramienia. Kiedy Eep zabiera ją z powrotem do domu, Guy, po odkryciu tego faktu, szantażuje ją za jej niedyskrecję i kończy się niedelikatnym nazwaniem jej „jaskiniową dziewczyną”. Krudovci 2 new age online cz dubing. Napięcia rosną między rodzicami, jak również między Guyem i Eepem podczas kolacji, zwłaszcza gdy obrzęk Dawn zostaje ujawniony, a kulminacją jest przypadkowe ujawnienie przez Grug’a jego i Phila układu.

 

Kiedy Croodi miał już dość, postanowili wyruszyć rano, ale Guy postanowił zostać, po tym jak on i Eep wyszli. Wkrótce ziemia jest atakowana przez „Punch Monkeys” (wielkość małp, ale z ludzką siłą) na podstawie tego, że Grug i Ugga zjadły kiść bananów, że Bettermans zostały hoarding wokół ich ziemi, i zabronił jej jeść. Phil ujawnia, że każdego dnia wysyła banany do Punch Monkeys, aby powiedzieć im, aby zostawić Bettermanów w spokoju, a ponieważ Grug i Ugga je zjedli, Punch Monkeys wściekają się i porywają Gruga, Phila i Guya i zabierają ich do swojej ojczyzny.

 

Krudovci 2 new age free

 

Kiedy mężczyźni zostają schwytani, pozostali Chorwaci i Bettermanowie wyruszają im na ratunek. W końcu jednak trafiają na wyspę pełną wilczych pająków, wilków o cechach pajęczaka. Podczas ich wspólnego czasu Hope w końcu pęka. Startuje na Croods i ucieka. Jednak podczas spotkania z Wilczymi Pająkami poznaje błąd swoich dróg i przyjmuje Croodów. Kiedy dowiedzą się, gdzie są mężczyźni. Od jej młodego wieku w klanie przyjmują nazwę „Siostry Grzmotu”.

 

W którym kobieta była ekskluzywna. W domu Punch Monkey Grug, Guy i Phil wkrótce odkryć, że Phil’s rerouting rzeki do nawadniania jego gospodarstwa nieświadomie pozbawiony Punch Monkeys ich dostaw wody, i że Punch Monkeys nie tylko potrzebują bananów do jedzenia, ale także do zaoferowania ich do dużego potwora naczelnego nazwie Spiny Mandrilla w nadziei na uspokojenie go. Punch Monkeys zmuszają Gruga i Phila do walki w stylu gladiatora. Aby dowiedzieć się, kto będzie ofiarą, a kiedy zużywają się nawzajem, wymieniają gorzkie uczucia do siebie, a Guy tak żałuje tego, co powiedział podczas jego i Eep upadku.

 

Krudovci 2 new age online cz bajka

 

CRUISERS 2 online

 

We wrześniu 2013 roku potwierdzono, że Nicolas Cage, Emma Stone i Ryan Reynolds ponownie wcielą się w role Grug w sequelu. Eep i Guy z pierwszego filmu. 21. Leslie Mann i Kat Dennings dołączyły do obsady głosowej w maju 2015 roku. Krudovci 2 new age online cz dubing. Bananowa maska do włosów: uzyskaj błyszczące włosy.

 

Mann użyczyła głosu ekskluzywnej matce konkurencyjnej rodziny o imieniu Hope Betterman, natomiast Dennings miała oddać głos jej córce Dawn. Ogłoszono również, że Catherine Keener i Clark Duke wznawiają swoje role jako Ugga i Thunk. We wrześniu 2017 roku potwierdzono, że oryginalni aktorzy ponownie wcielą się w swoje role. W październiku 2018 roku Peter Dinklage został obsadzony do roli Phila Bettermana. W październiku 2019 roku DreamWorks ujawnił, że Kelly Marie Tran zastąpiła Dennings w roli Dawn. 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button