Filmy i rozrywka

Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing

Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing. Scheinert (wspólnie znani jako „Daniels”), który wyprodukował go wraz z braćmi Russo. Michelle Yeoh wciela się w chińsko-amerykańską kobietę, która zostaje skontrolowana przez Urząd Skarbowy i dowiaduje się, że musi połączyć siły z równoległymi wersjami siebie, aby zapobiec zniszczeniu multiwersum przez potężną istotę. Stephanie Hsu, Ke Huy Quan, Jenny Slate, Harry Shum Jr, James Hong i Jamie Lee Curtis pojawią się w rolach drugoplanowych. The New York Times opisał film jako „wir gatunkowej anarchii” i zawiera elementy czarnej komedii, science fiction, fantasy, sztuk walki i animacji.

 

Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing

 

Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing

 

Kwan i Scheinert eksplorowali koncepcję multiwersum już w 2010 roku, a scenariusz zaczęli pisać w 2016 roku. Scenariusz został pierwotnie napisany dla Jackie Chana, ale później główną rolę przerobiono i zaproponowano Yeoh. Zdjęcia główne rozpoczęły się w styczniu 2020 roku i zakończyły w marcu. Na ścieżce dźwiękowej filmu znalazła się muzyka skomponowana przez Son Lux, w tym współpraca z muzykami Mitski, David Byrne, André 3000 i Randy Newman.

 

Komedia scifi online pl

 

Komedia scifi online pl

 

Everything and Everywhere at Once miał premierę na South by Southwest 11. 2022 i 25 marca. 8 marca zaczął być pokazywany w Stanach Zjednoczonych w kinach w ograniczonym zakresie, po czym trafił do kin. A24 zostanie wprowadzony przez firmę do szerokiej dystrybucji w kwietniu. Film spotkał się z szerokim uznaniem krytyki; w recenzjach chwalono pomysłową reżyserię, kreacje Yeoh i Quana oraz poruszenie takich tematów jak egzystencjalizm, nihilizm i azjatycko-amerykańska tożsamość. Zarobił ponad 93 miliony dolarów na całym świecie, prześcigając Hereditary (2018) jako najwyżej zarabiający film A24.

Część 1: Wszystko

 

Część 1

Evelyn Quan Wang to chińsko-amerykańska kobieta, która wraz z mężem Waymondem prowadzi borykający się z problemami biznes pralniczy. Napięcie jest duże, bo pralnia jest kontrolowana przez urząd skarbowy. Na dodatek Waymond próbuje wręczyć Evelyn papiery rozwodowe, wymagający ojciec Evelyn, Gong Gong[a], właśnie przyjechał z Hongkongu, a córka Evelyn, Joy, próbuje przekonać matkę do adopcji swojej przyjaciółki Becky. Filmy o koniach : Top 10 najlepszych filmów

 

W budynku Urzędu Skarbowego na spotkanie z inspektorem skarbowym Deirdre Beaubeirdre, osobowość Waymonda zmienia się, gdy jego ciało na krótko przejmuje Alpha Waymond, wersja Waymonda z kosmosu, którą nazywa „Alphaverse”. Alpha Waymond wyjaśnia Evelyn, że istnieje wiele równoległych wszechświatów, ponieważ każdy dokonany wybór tworzy nowy wszechświat.

 

Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing

 

Mieszkańcy Alphaverse, kierowani przez nieżyjącą już Alfę Evelyn, opracowali technologię „verse-jumping”, która pozwala ludziom na dostęp do zdolności, wspomnień i ciał ich odpowiedników z równoległych wszechświatów po spełnieniu określonych warunków. Multiwersum jest zagrożone przez Jobu Tupaki, dawniej Alpha Joy. Jej umysł rozszczepił się po tym, jak Alpha Evelyn zmusiła ją do intensywnego przeskakiwania wersetów; Jobu Tupaki doświadcza teraz wszystkich wszechświatów jednocześnie i może przeskakiwać wersety oraz manipulować materią do woli. Dzięki swojej boskiej mocy stworzył czarną dziurę podobną do „obwarzanka wszystkiego”[b], która potencjalnie może zniszczyć multiwersum. Filmy o komunizmie : Top 5 filmów o komunistach.

 

Film Wszystko wszędzie naraz online pl dubbing

 

Evelyn dostaje technologię, dzięki której może przeskoczyć w wersalce, by walczyć z wersalkowymi sługusami Joba Tupaki. Którzy zaczynają się zbierać w budynku urzędu skarbowego. Evelyn dowiaduje się o planach Waymonda dotyczących jej rozwodu i odkrywa inne życia. W którym dokonała innych wyborów i dobrze jej się powodziło. Na przykład została mistrzem kung fu i gwiazdą filmową, zamiast wyjechać z Chin z Waymondem. Stał się odnoszącym sukcesy biznesmenem. Alpha Waymond dochodzi do przekonania, że Evelyn, jako największa porażka ze wszystkich Evelyn w multiwersum. Ma niewykorzystany potencjał, by pokonać Joba Tupaki.

Alfa Gong Gong instruuje Evelyn, aby zabiła Joy, aby zatrzymać Job Tupaki. Evelyn odmawia. Postanawia, że musi skonfrontować się z Hiobem Tupaki tak. Paki i żołnierze Alpha Gong Gong. Po bitwie Alpha Waymond zostaje zabity przez Jobu Tupaki w Alphaverse, a umysł Evelyn przechodzi w stan przestoju.

 

Część 2: Wszędzie

 

Wszystko wszędzie naraz online cz dubbing 2

Umysł Evelyn rozdziela się, a ona odkrywa inne, dziwaczne wszechświaty, w tym jeden, w którym ludzie mają hot-dogi za palce. Ma romantyczny związek z Deirdre, a także inny. Gdzie pracuje u boku szefa kuchni teppanyaki, który jest potajemnie kontrolowany przez szopa. Dowiaduje się, że Jobu Tupaki nie stworzył bajora, by zniszczyć wszystko, ale by zniszczyć siebie, i szuka Evelyn, która potrafi to zrozumieć. Jobu Tupaki uważa, że skoro istnieje tak wiele rozległych wszechświatów i nieskończony chaos, nic tak naprawdę nie ma znaczenia. Włosy przetłuszczające się: 5 domowych sposobów

 

W innych światach Wangowie mają stracić pralnię z powodu błędów podatkowych, a biznesmen Waymond odrzuca gwiazdę filmową Evelyn po dekadach rozłąki. Evelyn prawie staje po stronie Job Tupaki i wykłuwa Waymonda ze swojego wszechświata.

Prawie dołącza do Job Tupaki w klinczu. Zatrzymuje się, gdy słyszy wyzwania Waymonda. Być życzliwym i mieć nadzieję. Evelyn pokonuje wojowników. Alpha Gong Gong i Jobu Tupaki, wykorzystując swoją wiedzę o multiwersum, aby znaleźć to, co boli każdego z nich i dać im szczęście. Evelyn dociera do Job Tupaki i mówi jej, że nie jest sama i że Evelyn zawsze wybiera bycie z nią. Jednak, gdziekolwiek by nie była. Tymczasem w równoległym wszechświecie Evelyn konfrontuje się z Gong Gongiem i godzi się z Waymondem i Joy, a Waymond przekonuje Deirdre. Kazała Wangom przerobić swoje podatki. Jobu Tupaki początkowo odrzuca Evelyn, ale wraca do niej i obejmują się.

 

Część 3: Wszystko na raz

Wkrótce potem relacje i życie rodziny ulegają poprawie; Becky jest teraz uważana za część rodziny, Waymond i Evelyn po raz pierwszy od dawna przeżywają krótką. Romantyczna chwila i wracają do budynku urzędu skarbowego po drugą szansę na złożenie zeznań podatkowych. Podczas narracji Deirdre, uwagę Evelyn momentalnie przykuwa jej alternatywne ja i multiwersum. Dopóki nie zostanie uziemiony z powrotem w swoim macierzystym wszechświecie.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button