Filmy i rozrywka

Cruella online cz dubbing lub napisy HD za darmo

 Cruella online cz dubbing lub napisy to amerykański film komedia kryminalna z 2021 roku oparty na postaci Cruelli de Vil z powieści Dodie Smith z 1956 roku Sto i jeden dalmatyńczyków.

 

Cruella online cz dubbing lub napisy

 

Cruella online cz dubbing lub napisy

 

Film reżyseruje Craig Gillespie na podstawie scenariusza Dany Fox i Tony’ego McNamary z opowieści Aline Brosh McKenna, Kelly Marcel i Steve’a Zissisa. Jest to trzecia adaptacja live-action w franczyzie 101 Dalmatyńczyków i służy jako prequel. W roli głównej Emma Stone. Emma Thompson, Joel Fry, Paul Walter Hauser, Emily Beecham, Kirby Howell-Baptiste i Mark Strong zagrają role drugoplanowe. Cruella online cz dubbing. Akcja rozgrywa się w Londynie podczas ruchu punkrockowego w latach 70. lat, obraca się wokół aspirującego projektanta mody Estella Miller, jak ona bada ścieżkę, która doprowadzi ją do stania się notorycznym up and coming projektant mody znany jako Cruella de Vil.

 

Walt Disney Pictures ogłosiło rozwój filmu w 2013 roku, a producentem został Andrew Gunn. Stone została obsadzona w 2016 roku, a także pełniła funkcję producenta wykonawczego w filmie obok Glenn Close, która portretowała Cruellę w poprzednich adaptacjach fabularnych, 101 Dalmatyńczyków (1996) i 102 Dalmatyńczyków (2000). Filmowanie odbywało się od sierpnia do listopada 2019 roku w Anglii.

 

Obejrzyj film w HD

 

Obejrzyj film w HD

 

Cruella miała swoją premierę w Los Angeles 18. 28 maja 2021 roku, który był pierwszym dużym wydarzeniem na czerwonym dywanie W USA, został wydany w kinach i jednocześnie dostępny na dyskach Disney+ i Premier Access. Maj. Jak pies wyznaje miłość? Oto 10 sposobów. Film zarobił 129 milionów dolarów na całym świecie i otrzymał uznanie krytyków za reżyserię Gillespie’go, występy (zwłaszcza Stone, Thompson i Hauser), projekt kostiumów, wartości produkcyjne i ścieżkę dźwiękową, ale krytykę za scenariusz. Obecnie trwają prace nad sequelem. Prezent dla siostry 24 wspaniałe porady dotyczące prezentów.

 

Cruella online cz 

 

Cruella online cz .

 

Estella Miller jest kreatywnym dzieckiem z talentem do mody, ale ma okrutne ciągoty, dzięki którym jej matka Catherine zyskała przydomek „Cruella”. Z powodu buntowniczej natury Estelli, Katarzyna wyciąga córkę ze szkoły i planuje przeprowadzkę do Londynu. Po drodze zatrzymuje się na przyjęciu wydanym przez bogatą baronową von Hellman, by prosić o pomoc finansową. Cruella online cz dubbing. Estella jest świadkiem, jak jej matka zostaje zepchnięta z klifu na śmierć przez wściekłe dalmatyńczyki baronowej. Osierocona Estella trafia do Londynu i zaprzyjaźnia się z dwoma ulicznikami o imieniu Jasper i Horacy. Aby jej nie zauważyć, farbuje swoje czarno-białe włosy na czerwono.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button