Filmy i rozrywka

Spencer online cz dubbing lub napisy

Spencer online cz dubbing lub napisy to film dramat psychologiczny z 2021 roku z gatunku historical fiction w reżyserii Pablo Larraína i napisany przez Stevena Knighta. Film inspirowany jest decyzją księżnej Diany (Kristen Stewart) o zakończeniu małżeństwa z księciem Karolem (Jack Farthing) i opuszczeniu brytyjskiej rodziny królewskiej. W filmie występują również Timothy Spall, Sean Harris i Sally Hawkins.

 

Spencer online cz dubbing lub napisy

 

Spencer online cz dubbing lub napisy

 

Spencer miał premierę w 78. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji 3. Wrzesień 2021 i trafił do kin w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych 5 września. Listopad 2021 r. New 2021 Spencer online cz dabing. lub napisy Film zarobił ponad 13 milionów dolarów i otrzymał ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, a występ Stewarta zdobył powszechne uznanie. Za sportretowanie Diany, Stewart została nominowana do nagrody Złotego Globu oraz Critics’ Choice Movie Award dla najlepszej aktorki. Jak obniżyć ciśnienie krwi 17 skutecznych sposobów.

 

W grudniu 1991 roku brytyjska rodzina królewska przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia w posiadłości królowej Sandringham w Norfolk. Wśród uczestników jest Diana, księżniczka Walii, której małżeństwo z księciem Karolem jest nadwerężone przez jego romans z Camillą Parker Bowles. Podczas gdy liczny personel Sandringham Manor, pod wodzą zdolnego majora Alistaira Gregory’ego, przygotowuje się na przybycie rodziny królewskiej, Diana wybiera się na spacer po wiejskiej okolicy Norfolk. Na skraju załamania unika drogi do Sandringham, aż wpada na królewskiego kucharza Darrena McGrady’ego. Zauważa, że dawno opuszczona sąsiednia posiadłość Park House była kiedyś domem jej dzieciństwa. Książki o Holokauście 18 książek opowiadających o Holokauście.

 

Spencer film online

 

Spencer film online

 

Diana spotyka się w Wigilię z apatycznym przyjęciem. Jej synowie William i Harry są zachwyceni jej widokiem. Nie próbuje jednak nawiązać kontaktu z rodziną królewską. Który w większości przypadków ją ignoruje. Spencer film online. Jedyną przyjaciółką Diany w posiadłości jest Maggie, królewska garderobiana. Co zachęca ją do natychmiastowej walki z rodziną królewską i wypełnienia swoich obowiązków. Tego się od niej oczekuje.

 

Diana znajduje w przydzielonej jej sypialni książkę o Anne Boleyn. Zaczyna mieć sny o Boleyn (m.in. halucynacja jej podczas kolacji wigilijnej. Gdzie wyobraża sobie, że niszczy naszyjnik z pereł, który dał jej Charles i zjada perły w zupie). I w końcu dochodzi do przekonania, że nawiedza ją duch Boleyn jako jej współtowarzyszki porzuconej królewskiej konsorcjum. Diana próbuje odwiedzić dom swojego dzieciństwa. Zostaje jednak zatrzymana przez królewskich strażników, którzy początkowo mylą ją z intruzem.

 

Oglądaj Spencer online

 

Oglądaj Spencer online

 

W Wigilię Diana weźmie udział w nabożeństwie w kościele St Mary Magdalene w Sandringham. Gdzie wśród zgromadzonego tłumu dostrzega Camillę, fotografowaną przez setki natrętnych dziennikarzy. Przeprowadza trudną rozmowę z Karolem. Oglądaj Spencer online. Który odrzuca jej obawy dotyczące obecności Williama i Harry’ego na strzelaniu do bażantów następnego dnia i radzi. Rozwinąć silniejsze poczucie oddzielenia jej życia publicznego od prywatnego. Charles prywatnie załatwia wysłanie Maggie do Londynu i rozsiewa plotki. Wsunęła do pokoju Diane książkę o Boleyn i krytycznie oceniała jej zdrowie psychiczne.

 

Dramat filmowy 2021 r.

 

McGrady zaprzecza, gdy Diana go o to pyta. Major Gregory próbuje zachęcić Dianę do dostosowania się do presji królewskiego życia, przypominając jej, że żołnierze armii brytyjskiej umierają próbując chronić interesy Korony (a więc i jej interesy); Diana odpowiada oświadczając, że nigdy nie prosiła nikogo o śmierć za nią. Po tym jak wyobraziła sobie, że tnie się nożycami do cięcia drutu, które dał jej McGrady. Film Drama 2021. Diana unika uroczystej kolacji świątecznej i zamiast tego ucieka do swojego domu z dzieciństwa i uzyskuje dostęp do niego za pomocą pary nożyc do cięcia drutu. Wspomnienia z jej szczęśliwszych dziewczęcych lat powracają i tańczy z pokoju do pokoju, wyobrażając sobie swoje młodsze ja. Rozważa popełnienie samobójstwa, rzucając się ze schodów, ale powstrzymuje ją halucynacja Boleyn. Zamiast tego zrywa swój perłowy naszyjnik. Wypadanie włosów? Jedz te 9 pokarmów, aby zapobiec wypadaniu włosów.

 

O filmie Spencer

 

O filmie Spencer

 

W Boxing Day Diana budzi się w swoim pokoju, by stwierdzić, że Maggie została wezwana z powrotem z Londynu. Dwójka udaje się na pobliską plażę, gdzie Diana opowiada o swoich problemach psychicznych i małżeńskich. O filmie Spencer.  Po zejściu z plaży Diana rzuca się do strzelania do bażantów i wychodzi przed tłum myśliwych, naśladując ruchy ptaków.

 

Mówi Karolowi, że opuszcza królewski orszak i zabiera Williama i Harry’ego do Londynu, na co Karol niechętnie się zgadza. Diana żegna się z Maggie i McGradym; major Gregory zwraca do biblioteki książkę Boleyn. Gdy odchodzą, Diana i jej dzieci śpiewają „All I Need Is a Miracle” Mike & the Mechanics. W oddali widać stracha na wróble, którego Diana stworzyła, gdy była młodsza, teraz w ubraniach z okresu wczesnej dorosłości. Diana wyjeżdża do Londynu, gdzie rozpoczyna proces samodzielnego wychowywania dzieci. Patrzy na Tamizę, niepewna swojej przyszłości, ale już nie obciążona wspomnieniami czy królewskimi obowiązkami.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button