Filmy i rozrywka

Poly online cz dubbing lub napisy Full HD za darmo

Poly online cz dubbing lub napisy to przygoda kuca szetlandzkiego Poly na południu Francji.

 

Poly online cz dubbing lub napisy

 

Poly online cz dubbing lub napisy

Polly Whittier, sierota, która w latach 50. 20 lat. wieku osiedlona w Alabamie, zostaje wysłana do zamieszkania z ciotką Mary Harrington, która była potomkiem rodziny założycielskiej małego południowego miasteczka (również o nazwie Harrington) w czasach segregacji. Poly online cz dubbing lub napisy. Kluczowym punktem dzielącym miasteczko jest wąwóz, w którym znajduje się nienaprawiony most, który spłonął wiele lat temu i nikt nie wie, jak to się zaczęło, a do tego jest podejrzany wobec wszystkich innych. Polly udaje się przekonać ludzi do spojrzenia na jasną stronę rzeczy, ale tragedia uderza, gdy Polly spada dwa piętra z drzewa i cierpi na uraz kręgosłupa. Filmy o koniach : top 10 najlepszych filmów. 

 

Obejrzyj film online

 

Obejrzyj film online

 

Polly okazała się hitem ratingowym i powstał sequel Polly: Comin’ Home!, który pojawił się w 1990 roku. Oba te filmy są dostępne na DVD wyłącznie w Disney Movie Club i Disney Movie Rewards.
Młody mężczyzna przygotowuje swój karabin i zostawia wiadomość dla swojej matki. Następnie udaje się do szkoły inżynierskiej Polytechnique Montreal i podczas zajęć wchodzi do klasy z karabinem. Nakazuje mężczyznom wyjść, a kobietom zostać. Zobowiązują go po tym, jak strzeli w sufit, żeby pokazać, że mówi poważnie. Mówi kobietom, że nienawidzi feministek. Mimo że kobiety zaprzeczają, że są feministkami, strzela do nich, zabijając niektóre i raniąc inne. Następnie porusza się po korytarzach i jadalni, szczególnie celując w kobiety.

 

Jednym z uczniów płci męskiej jest Jean-François, któremu nakazano opuszczenie klasy. Zamiast uciekać z miejsca zdarzenia, wraca i próbuje powstrzymać mordercę i/lub pomóc ofiarom. Valérie i Stéphanie, dwie ocalałe kobiety, udają martwe, wierząc, że morderca powrócił, choć Stéphanie później umiera na skutek odniesionych obrażeń.

 

W końcu morderca dostaje się do innej klasy, gdzie zabija wykładowcę. Następnie popełnia samobójstwo, a jego krew miesza się z krwią ofiary. Prezent dla siostry 24 wspaniałe porady dotyczące prezentów. 

 film Poly online cz 2020

 

 

film Poly online cz 2020

 

Jakiś czas po masakrze Jean-François, który czuje się winny, że wykonał rozkaz opuszczenia klasy i porzucił kobiety, popełnia zatrucie tlenkiem węgla. Valérie, nosząca Żelazny Pierścień, profesjonalną obrączkę wykonaną przez kanadyjskich inżynierów, dowiaduje się, że jest w ciąży. Snuje plany, by powiedzieć potencjalnemu synowi, by kochał, albo potencjalnej córce, że świat należy do niej.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button