Filmy i rozrywka

Król Ryszard online cz dubbing lub napisy 2021

King Richard online cz dubbing to amerykański biograficzny film dramatyczny z 2021 roku w reżyserii Reinaldo Marcusa Greena i napisany przez Zacha Baylina, który śledzi życie Richarda Williamsa, ojca i trenera słynnych tenisistów Venus i Sereny Williams. Przez resztę czasu trwania filmu będzie on również wyświetlany na festiwalach filmowych w Londynie. W roli głównej wystąpią Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleton, Tony Goldwyn i Jon Bernthal.

 

Król Ryszard online cz dubbing lub napisy 2021

 

Król Ryszard online cz dubbing lub napisy 2021

 

Film miał swoją premierę na 48. Telluride Film Festival Rok 2. września 2021 roku, a w kinach pojawi się 19. listopada 2021 roku przez Warner Bros Pictures i tego samego dnia przez serwis streamingowy HBO Max. 

 Przetarg na film wygrała również wytwórnia Warner Bros. Król Ryszard online cz dubbing. W czerwcu na stanowisku dyrektora został zatrudniony Reinaldo Marcus Green.

 

Król Ryszard film 2021 r.

 

Król Ryszard film online

 

Do negocjacji przystąpił również Jon Bernthal, który miał zagrać Ricka Macci. Liev Schreiber i Susie Abromeit dołączą do obsady w lutym 2020 roku. Dylan McDermott, Katrina Begin i Judith Chapman dołączą do obsady w marcu 2020 roku. W filmie pojawia się oryginalna piosenka Beyoncé „Be Alive”, która ukazała się 12. Listopad 2021.Będzie również wyświetlany na festiwalach filmowych w Londynie do końca jego trwania. Wilkołak – Legendy o wilkołakach.

 

Film bezpłatny

 

Film bezpłatny

 

Zdjęcia główne rozpoczęły się w styczniu 2020 roku w Los Angeles. Produkcja wydała w stanie 35,6 mln dolarów, jak podaje California Film Commission. Z 7,5 mln dolarów zwróconych w ulgach podatkowych. W październiku 2020 roku do obsady dołączył Tony Goldwyn, zastępując Schreibera. Który wycofał się z powodu konfliktu harmonogramu w wyniku pandemii, i wznowił zdjęcia później w miesiącu.

 

Król Ryszard film online

 

Will Smith za swoją rolę otrzymał podobno 40 milionów dolarów. Król Ryszard online cz dubbing. 6 przepisów na wykonanie domowych odżywek do włosów dla każdego rodzaju włosów. Po zakończeniu produkcji, Smith podobno dał swoim kolegom z zespołu „niezłą premię” w postaci czeków, w związku z decyzją o wypuszczeniu filmu w kinach i na HBO Max w tym samym czasie, oprócz rekompensaty otrzymanej już od studia.

 

Król Ryszard aktorzy

Film miał swoją premierę na Telluride Film Festival 2. września 2021 roku, a do kin i HBO Max trafi 19. Listopad 2021 r. Wcześniej był on zaplanowany na 25. Listopad 2020 r. Film został wybrany na zamknięcie AFI Fest 14. Listopad 2021; tego samego dnia zamknął pokaz na żywo New Orleans Film Festival.

 

Przez resztę czasu trwania filmu będzie on również wyświetlany na festiwalach filmowych w Londynie. Chicago, Savannah, Miami, Indianapolis, Denver, Middleburg, Filadelfia, Sydney, Toruń i Morelia. Film otworzy również 25. Rok. American Black Film Festival (ABFF). Dokonując ogłoszenia, prezes i dyrektor generalny Nicole Friday nazwała Króla Ryszarda „filmem”. Co jest kamieniem milowym dziedzictwa ABFF. Którego celem jest pokazanie wyjątkowych czarnych talentów i inspirujących opowiadań odzwierciedlających żywą różnorodność w Hollywood.”

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button